2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • KillYou
    #431
    Van a gépen ToxicOS. Hogy tudok ugy prg-t feltenni hogy nem irom ki?
  • Kenoby
    #430
    Srácok a P2 winyón a defragmented részt át lehet valahogy ültetni free területté ?
    Lehet hogy valaki már kérdezte vagy irta.
    Jó lenne valami kis progi ami defragolja a winyót, olvastam valahol hogy meg lehet csinálni ha törlök mindent na de ezt nem szeretném.
  • rollab
    #429
    gondolom a töltési idő minimális lett
    elég sokat tölt a GT4
  • snakeimp
    #428
    Kipróbáltam, működik is! Kidobtam a gépből a lemezt, király.
  • legend17
    #427
    kesz a gt4 hdd patch
  • ps two
    #426
    ja ez jó csak nincs chip a gépemben:(

    de nem akarom be cipezni
    hogy tom megoldani ezt?
  • Fefe
    #425
    Ja össz-vissz 670 Kb tömörítve :)
  • Fefe
    #424
    Akit érdekel az usb-s dolog annak ajánlom figyelmébe az eurasia.nu-t A letöltés menu alatt ott figyel az USBADvanced (USBExtreme) tört változata.
  • ps two
    #423
    legend te honnnan szrezted meg az usb extremet?
  • animaxboy
    #422
    sziasztok lehet már kapni MO-n hdloadert ha igen akor az csak arra jó hogy felnyomjak winyóra dvd-ről egy játékot vagy arra is hogyha letöltöttem egy játékot netről teljes verzióban akkor azt futassam?
  • BobaFett
    #421
    Sziasztok !

    Van egy olyan gondom, hogy CDripet szeretnek vinyorol futatni. a Gond ott kezdodik, hogy szet lett szedve (gondolom en) a jatek 2CD-re.
    Szoval ilyenkor mit lehet csinalni, hogyan tudom ujra egyberakni ?
  • legend17
    #420
    A tip how to speed up installs significantly with Windows XP: My Computer->Properties->Hardware->Device Manager->Disk Drives->(external one here)->Properties->Policies->Optimize for performance. Speed ups from 1MBps to about 10-15MBps
    szoval ha ezt hasznaljatok akkor jelentosen no a feltoltes sebessege..vice city 4.5 gb 12 perc alatt:) szerintem igy mar barati a feltoltes...
  • legend17
    #419
    ps two
    nekem van usbextrem ,de szerintem nem igazan nyero...
    dos-os feluleten kell feltolteni a jatekot es halal lassu..dvd-t meg se probaltam...a silentscope 2 ami nekem 150mb kb vagy negyedoraig toltotte fel...utana a toltes is igen lassu sz usb 1.0 miatt..mas forumokon irjak hogy elcsuszik a hang es a kep...szerintem meg eleg beta(bena) a dolog...az otlet jo csak nem megvalosithato...
    a jol bevalt megoldas az 5xxxx-es gepek bb-adapterrel ott sebesseg is van:)
    a dlayerre meg jo chip a masinaba a megoldas,van itt aki tud segiteni...nezz szet:)
  • salazar
    #418
    Tud valaki olyan programot a hd loader helyett ami kezeli a dual layeres lemezeket is?
  • ps two
    #417
    hi

    hol tom megrendelni az usb extremet?
  • hiba
    #416
    DVD9
    HDLOADER nem tamogatja
  • salazar
    #415
    Aki a Gran Turismo 4 Winchesteres futtatásáról tud valamit az írjon.
    Kösz
  • ps two
    #414
    meg lehet már rendelni az usb extremet?

    és azon kivül még mi kell hozzá?
  • Lammer at Work
    #413
    ez a megoldas megy 50004es szeriaig, a modern PStwo, hoz meg ott van a korabban postolt USB-s megoldas....
  • Lammer at Work
    #412
    aham...
    BBA (Broadband Adapter) kell venned, arra rakod ra a viynot(kabelek sem kellenek) es azt helyezed be a gep hatuljaba... Konzolstudio.hu,cheapboy.hu stb...
    plusz ugye egy sima PATA (sima tehat nem notivinyot)vinyot, lehetoleg a csendesebb nem melegedobb fajtabol Samsung,seagate,WD pl...
    rendelhecc netrol is BBA-t , bar az cinkesebb SZVSZ, ugye E-bay pl...
    aztan szukseged lesz egy HDLOADER, vagy HDADVANCE nevu progira, amivel ha bebootolsz(lehet memkarytarol is, az chip tamogatas kerdese) DVDrol, akkor utana fel tudod installalni illetve tudsz jatszani HDDrol...
    roviden ennyi...
    DE EZT MAR korabban leirtuk!!!
    Es veletlen en voltam, aki eloszor postolt (nem konkretan ide, hanem sg forumra) aki memkartyarol futatta a gamekat...
    Jarj szerencsevel...
  • Diavolo73
    #411
    Azokat én is unom. Ha valaki üzletelni akar az majd ír. Mivel azzal semmit nem érek, hogy ezt lehet meg azt lehet. Nekem konkrét hely kell ahol be lehet szerezni és egy ár, amit meg kell adni azért, hogy használható legyen. Mivel a Sony márkaszerviz nem támogatta a dolgot ezért vagyok most itt ezzel a kéréssel. Hátha szürkén sikerül valahogy.
  • Lammer at Work
    #410
    ok, nemgond... akkor majd valaki ir biztosan...
    mert en mar unom a write-only postokat... sorry
  • Diavolo73
    #409
    A visszaolvasás egy jó dolog, csakhogy én a komoly dolgokat személyes megbeszélés utján intézem 4 szem közt. Nevető harmadikra nincs szükségem, mivel üzletet akarok kötni, és nem csak beszélni róla! Bocsi ha valakit eme kijelentésem sértene, de nem sértésnek szántam csak emlékeztetnék mindenkit az üzlet személyes jellegének előnyeire. Már ha valaki komolyan gondolja a dolgokat!
  • hiba
    #408
    Hat az egesz topic errol szol a cime alapjan .
    Nem?
  • Lammer at Work
    #407
    esetleg ha visszaolvasnal???
    nem bantaskepp, de nem kell sokat...
  • Diavolo73
    #406
    Üdvözlök Mindenkit!

    Véletlenül erre botorkálva felfigyeltem erre témára, és ezért most szeretnék egy kéréssel fordulni hozzátok! Ha valaki tud konkrétumot a PS2 játékok winchesterről való futtatásáról, esetleg technikai és egyéb dolgokban is tudna segíteni, az dobjon meg légyszi egy email-al, mert érdekelne a dolog. Konkrétumon magát a szükséges hardware-t és a müködéshez szükséges kellékek beszerzését használatát értem. Ha sikerül valami müködőképes megoldáshoz jutnom azt megköszönném!
  • hiba
    #405
    A Winhiipnel hogy lehet a ps2 IPjet beallitani?
  • ps two
    #404
    szerintetek meg vegyem majd?
  • hiba
    #403
    sztem igen de csak eredetivel
  • ps two
    #402
    he?
  • ps two
    #401
    muxik?
  • ps two
    #400
    ?
  • ps two
    #399
    de vinyos gamekkel tok neten nyomni?
  • legend17
    #398
    a jatekok kb 85%-a mukodik hdd-rol
    itt a lista...http://forum.hdadvance.com/hd_advance_compatibility.asp
    es nem kell chip a gepbe,ha erdeti hd loadered van..
    es mar a pstwo tabor is elvezheti a hdd adta lehetosegeket...
  • ps two
    #397
    ez igaz?
  • KillYou
    #396
    Erre nagyon kiváncsi vagyok mennyire müködik.
  • Devil Alien
    #395
    Sziasztok!
    volna egy kérdésem.
    ha van egy nem csipezett ps2-m, akkor tudok játszani vinyóról úgy ,hogy számítógépről felteszem a játékot(ami netről letöltött) a vinyóra és egy eredeti hd loaderrel lejátszom a ps2-n? És így lehet neten játszani a vinyós játékokkal?
  • legend17
    #394
    itt az usb-s okossag:)
    http://www.hdadvance.com/usb_extreme_whatis.htm
  • apuci
    #393
    én 9600-ért vettem az amazonról
  • legend17
    #392
    itt a link...http://vatera.hu/item/view/real.php?cod=1897305
    en elhoztam villamaron, mert a pesti vaganyok az idoben meg 17-20 ig kertek erte pumuklidollart:)gyorsan megerkezett ,ha jol emlexem 8.800 volt posta sarccal egyutt:)