2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • KillYou
    #471
    Mi lenne ha a image fájlokkal ugy bánnál ahogy kell?!
    Pl Nero ban cd kép felirása gombra katingatnál.
    Nem egyszerü dolog szabványos ps2 formátumot létrehozni szerintem ne evvel a felkészültséggel kezdj neki.
  • Lammer at Work
    #470
    137 Gigz a barrier hivatalosan...
  • lhorvi
    #469
    nem azt mondom, hanem letöltöd netről, és ad egy csomó fájlt, meg olyan mappákat, mint pl. data, és ha ezeket fölírod dvdre vagy cdre, akkor ha van chip a gépben, akkor másolt játéknak érzékeli, és már nyomja is. próbáld ki! tegyél be egy ps2 játékot a gépedbe, és ismeretlen fájlok jönnek ki, pl. nekem Fifa Street (letöltöttem) ilyenek, hogy *.big,loc,bh,adf satöbbi, és ezt mindet föl kell írni dvdre, és kész. csak hogy ezeket játssza e rendesen a ps2?
  • KillYou
    #468
    Ennek se füle se farka nem volt.
    Ha winyorol nyomod ps2 ön amiről a topic is szól akkor nem kell feltétlenül kiírni. Rakhatod a gépről közvetlenül a winyora (egy sperciális programmal nem másolgatással)
    Ha megtehetitek tényleg javaslom a DMS4 et Toxickal a chipen van a hdloder nem kell szorakozni semmivel gyorsan indul kezeli az akár 200gigás winyokat és mindent futatt.
  • lhorvi
    #467
    csak annyit kérdzenék, hogy leszeded a ps2 játékot netről, vagy valami, és akkor utána simán fölírod cdre vagy dvdre, és ha chippeltetve van a ps2d, már nyomja is? mert nekem egy csomó féle játékom van gépen, amit még nem írtam föl, de ha beteszek ps2 játékot gépbe, akkor is némelyikhez hasonló fájlok jönnek ki, úgyhogy elvileg mennie kéne. ha valaki tud erről valamit, az írjon már! kösz
    hello
  • ps two
    #466
    hi ért vki az usb extremhez?
    ha egy kicsit is akkor msn rám plz:[email protected]
  • FoToS
    #465
    és hol leet fellelni azt a HD loadert?
  • Sir Quno Jedi
    #464
    A legutóbbi HDloader-ek már 132 felettieket is kezelnek, de alapban is elmentek a 120-asok (nekem is az van benne).
  • Don Laguna
    #463
    Van valakinek eladó vinyója???
    Ja és van olyan HD Loader amajik kezeli a 120Gigásat is mert nekem olyan van:D
  • FoToS
    #462
    Tudja valaki van-e uj verziója a HD Loadernek ami nagyobb vincsit kezel mint a 80G?

    Köszi
  • KillYou
    #461
    Ha van ToxicOS ed akkor bármiről felteheted gépről is bármelyik változatot.
    Ha nincs ilyened akkor csak a patcheltet tudod futatni.
  • FoToS
    #460
    Van egy HDD verzió a Gt4-ből ami DL nem megy :-) az is megvan meg az eredeti is.
  • ps two
    #459
    ha vki ki akarja probálni az usb extremet innen szerezheti meg
    http://www.konzone.hu/modules.php?name=Hardware&op=show&rid=76
  • Pit27
    #458
    GT4-et eredeti lemezről HDD-re fel lehet tölteni? Kell valamit bűvészkedni? Milyen progik kellenek?
  • Neme.
    #457
    Nem tom, mi lehet a bibi, próbáld úgy (ha eddig még nem tetted), hogy a SYSTEM.CNF a legelső file 12231-es LBA-nál, a többi meg mögötte 12232-től. Működnie kell. A VMODE-nak szerintem különösebb szerepe nincs, csak a képernyőmódot választja ki.
  • upstream
    #456
    hát én üvegesre kerestem a szemem de nem találtam róla semmit. Megjegyzem megcsináltam tegnap a lemezt, de nem működött. LEhet az volt az oka hogy a VER=NTSC helyett PAL-t irtam. Ezt még tesztelem...odáig eljut a dolog hogy behozza a playstation2 feliratot és utánna bedobja a cd, mc képernyőt.

    Azért már sokkal előrébb vagyok :)
  • Neme.
    #455
    Hehe, nincs mit (a google csodákra képes). :))
  • upstream
    #454
    Neme: meghajlok előtted és könnyező szemmel rebegek hálát!
  • s73
    #453
    Te egy király vagy apám, ha elmondanám, mióta kínlódok ezzel a témával. Kösz!!!
  • Neme.
    #452
    Először csinálj egy SYSTEM.CNF nevű file-t a következő tartalommal:

    BOOT2 = cdrom0:\program_neve.ELF;1
    VER = 1.10
    VMODE = NTSC

    A program_neve.ELF értelemszerűen az .ELF file neve.

    Töltsd le a cdgenPS2 nevű programot, és indítsd el. Húzd bele a SYSTEM.CNF-et meg az .ELF file-t és tartozékait. A SYSTEM.CNF-re nyomj jobb gombot, pipáld ki a Fix LBA-t, és írd be az LBA mezőbe, hogy 12231. Utána File menüből Save Image. Az így kapott bin/cue image-et írd ki max 8x sebességgel.

    Egyébként javaslom, töltsd le a LaunchELF nevű programot, és azt add meg boot file-nak. Így még egy csomó dolgot beletehetsz az image-be, pl. mediaplayer, ftpserver, és tudsz böngészni meg .ELF-eket futtatni a CD-ről, memcardról, USB drive-ról stb.
  • upstream
    #451
    Üdv!

    Még mindig Tünde..ööö elf problémám van! Esetleg valaki leirná, vagy belinkelne egy leirást hogy elf-ből hogyan lehet cd-t irni? Köfönöm előre is..
  • et4lon
    #450
    valaki tud infót arról hogyan lehet online játszani vinyóról?
  • toMpEr
    #449
    valakinek van tapasztalata, hogy mindenfele chipeles nelkul mennyire mukodokepes pstwo+usbextreme kombo vagy ha chipelve, akkor milyennel?
  • hiba
    #448
    egyetlen gammat ismerek ami dles es muxik a gt4 de az nem azert mert a hdlodar tamogatna a dlt hanem mert "meghekkeltek" a dles imaget
  • upstream
    #447
    Hali!

    Valaki esetleg tud helpiteni abban hogy miként tudnék hozzájutni a hdloader olyan változatához amo a dl-es backupokat tudja kezelni? Néztem az eurasian de ott csak .elf-es kiterjesztésú cuccok voltak..azok mik? Láma vagyok még ebben a témában.. már annak is örültem hogy elindultak a gammák a free hdloaderrel. Azt már meg sem merem kérdezni van-e lehetőség esetleg memoria kártyáról bootolásnak freeloaderrel, ha matrix mx4 1.1 van a gépemben..
    Viszont érdekes hibajelenség, hogy a Networ adaptorhoz adott dvd fagyik ha menüben választani akarok...hmmm ilyen hibajelensége valakinek?
  • hiba
    #446
    Defragmentalasi modszert vki ?
  • Lammer
    #445
    kosz, hogy beirtad, mar elkezdtem volna... :)
    /ehh lusta
  • Neme.
    #444
    Nincs túl sok lehetőség:

    mode 1
    mode 2
    mode 3
    mode 1+2
    mode 1+3
    mode 2+1
    mode 2+3
    mode 1+2+3

    Érdemes először a legutolsót kipróbálni, aztán 2+3, 1+3. Ha úgysem megy, akkor vagy az image hibás, vagy kell vmi patch, vagy a készülékedben van a hiba. :)
  • KillYou
    #443
    Most ez van. Erre nincs ötleted?
  • Lammer
    #442
    azt dobozon kell jatszani
  • KillYou
    #441
    Kérlek adjatok tippet probáltam a Colin_McRae_2005_PS2DVD_PAL-ConFuSiON és néztem azt mondják mode 3 al kell futatni, ezt be is állitotam. De ahogy belép a játékba vagyis menübe mintha megakadna a tű és inét nem megy tovább. Mi lehet a baj? (DMS4Pro ToxicOS 0.3)
  • s73
    #440
    Apache 2 iso buheráló segíthet.
  • hiba
    #439
    dtools vagy alcohlba toltve is csak az egyik retegen levo fileok latszodnak?
    5.5 az iso merete, a lathato fileok meg 3.3g ?
    Mivellehet a tobbit is megnezni?
  • hiba
    #438
    egy 5.5 gs iso dvd9?
    mivel lehet kibontani?
  • legend17
    #437
    megvan a megoldas a gt4 backup-ra:)
    lehet dvd9 arhivalni...
  • upstream
    #436
    természetesen mindent a leiras szerint csinaltam. ul_formattal formaztam, es az ul_install-al tettem fel a játékot, de szerintem még odáig sem jut a ps2 hogy a hdd-hez forduljon. A progi szarakszik szerintem. Csak nemtudom miért...
  • legend17
    #435
    mivel tetted ra a jatekot???
  • upstream
    #434
    Skacok, segitsen legyszi akinek elindult mar az usbextreme. Leszedtem a rar-t kicsomagoltam, kiirtam neroval..faszan ugyesen minimalis irasi sebesseggel Phillips cd-re. Vinyot leformaztam attettem rá egy gammat. Feldugtam a ps2-re a vinyát es inditottam a cd-vel a ps2-t. Elojott egy matrix mx4 felirat (megjegyzem nem a szokasos), és utánna néma csend... mit bacctam el? Mosma kezd izgatni a dolog, es turelmetlenke vagyok :)


  • hiba
    #433
    uh ez engem is hamarosan erinteni fig? van erre megoldas?
    en mindent atraktam egy masik viynora majd visszatolottem, de nehany meg ekozben serulhetett mert volt ami nem indult utana.
    torles utan a helyet valahogy fel kene szabaditnai...
    upp
  • hiba
    #432
    Mi hogy merre?
    Muxik mar hddrol?