2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • gammar
    #511
    Neme. Köszi !
    tudnál részletes leírást az unofficial prg ről mert nem tudom ,hogy kell indítani ha a mc-on van a hd loader.
    USB storage??
  • Neme.
    #510
    Ha azt kérdezed, hogy installált játéknál hogy kell MODE beállítást változtatni a hdloaderben: nyomj select-et a kiválasztott játékon.
  • Neme.
    #509
    Szedd le az unofficial LaunchELF-et a www.ps2-scene.org fórumáról, és azt indítsd el a HDLoader helyett. Ez egy tool, amivel progikat lehet futtatni majdnem mindenről, beleértve az USB storage-et is. Beállítható egy default program is, ami az általad meghatározott idő leteltével elindul (ez nálam a HDL, két másodperccel a LaunchELF indulása után indul, ha addig nem indítok más progit valamelyik beállított shortcut gombbal).
  • mohus
    #508
    így...
    compatible games list
  • gammar
    #507
    Hello emberek!
    mégegy relytély: mode 1 2 3 hogy kell beállítani?
    én a lemezről dobom a ps2 be a gamét,majd hdl install.
    Kérdéésem a néro ra vonatkozik.
  • mohus
    #506
    én meg nem szerelem szét a gépem...:)

    feelinges igy átnyomni...mintha netről jönne:)
  • Fefe
    #505
    Értem. Én berakom a vinyót a rackbe majd winhiipel feltolom a játékot. egy játék feltöltése nem több 2-3 percnél.
  • mohus
    #504
    de igen
    1MBit/seckel tolja a routeren át

    lemez install esetén is ilyen a tempó...
  • Fefe
    #503
    34 perc Nem pc-vel rakod fel a játékokat?
  • mohus
    #502
    ps2 hdd comp list
  • mohus
    #501
    na megvan az első NEM eredeti gamma installálása a wincsire

    eye toy play 2 - 1.7GB ISO 34perc alatt ment át HDL DUMBBAL utána egyből indult a gém

    mivel nekem a másolt gémek DVD-n vannak először azokból ISO-t faragtam...ergo az egyik kérdésemre választ kaptam...a HDD gaminghez ugyanazok az ISOk jók amik lemezen is leledzenek....
  • Sir Quno Jedi
    #500
    hülye ! :DDD
  • Lammer
    #499
    :PPPP mondj egy tipusszamot(pontosat!) es nezd meg a vinyokompatlistat! (nem Sataval problatad? :O )
  • Sir Quno Jedi
    #498
    AZ enyém nem, fel sem ismeri, de a 120-as maxtor gond nélkül csorog.
  • Lammer
    #497
    nekem ment... :P
  • cenobite
    #496
    Memókártyámon lévő mentéseket át tudom húzni a pc-mre anélkül, hogy a ps2 csippelve lenne?
  • Sir Quno Jedi
    #495
    A 80Gb-s Seagate Barracuda sem menik
  • mohus
    #494
    na megy minden:)

    PS2 FTP - memókártyára progikat lehet feltölteni vele pl
    HDL DUMB - ps2 vinyóra lehet gém isokat feltolni
  • mohus
    #493
    én a GT4 online-ról és az ottani bajnokságokról nem akarok lemaradni:)
  • Lammer
    #492
    szerkesztettem... kozben olvasd el... :P
    jah: a netes jatek sosem erdekelt... Pcn jatszok neten... :P nekem a konzolok megmaradnak szingliben feeling kategoriakent...
  • mohus
    #491
    de nem tudsz neten játszani....emiatt...
  • mohus
    #490
    a videó 5 perc mulva lesz fenn:)
  • Lammer
    #489
    Isten hozott a klubban... ismerem a PSXids okossagot... most gondolj bele encsak bekapcsolom a gepet, nyomom a haromszoget es bootol a HDloader(0.7c DVD9 patches LBA patches etcetc)
    szerk: EZ a kompatibilitas meg tul van lihegve, nekem egyedul a WD annak a szeriaja nem ment, aminek nem szabvanyos az IDE+tapcsati kozti tavolsag, egy kicsit mas a merete! (komoly) minden fajta viynot leteszteltem amit csak tudtam(nem 1 nem 10et jovaltobbet) faszaul mukodnek... azert irtam, hogy ne maxtort, mert szerencsetlen gepben megsulhet a maxtor... neekm is egy 160as maxi van, de minnel hamarabb le szeretnem cserelni... lehet kicserelem egy 200as tengerkapura... :C
  • mohus
    #488
    Na sikerült az élet...elsőként Burnout 3 HDD-ről...

    Install után nem mentek a gémek, azt hittem wincsi Jumperelés miatt. Most MAXTOR 80GB van benne MASTER-en. Melegedés elviselhető. Neten ezt ajánlja mindenki kompatibilitás miatt is.

    No aztán olasz oldalakon is kutatva rájöttem hogy a gépemen (v3 széria + Neo 2.2 chip [ez ugye még az AR2 lemezcserélgetős backuptöltés]) csak akkor fog a HDD üzemelni ha a HDLoader a memókártyámról fog bootolni.

    Ezt egy install lemez elkészítésével el is érhetjük...az install CD a HDL-t felvakarja a memóra...ehhez kell még egy eredeti PSX lemez is. Ennek a lemeznek az IDjét felhasználva arra bírhatjuk rá kis kedvencünket, hogy az eredeti PSX lemezt betéve betöltve a memókártyán leledző HD Loader töltődjön be...nagyon ötletes.

    Sosem hittem volna hogy a gyereknek vett "Bear in the Big Blue House" - Minimaxon Mackóshow néven elhíresült gyereksorozat - PSX verziója fogja a megoldást jelenteni a PS2-HDD-hez.

    A Burnout 3 Crash módja így betöltésmentes lett, régi vágyam volt ez, haverokkal játszva mindig az volt a baj hogy sokat töltött és megölte a játék lényegét a gyorsaságot....


    Burnout 3 Crash - 15MB - MPEG4
  • Lammer
    #487
    nem is fog egykonnyen... meg kell patchelned :P
    eurasian nezz szet, neekm mar nemistudom melyik verzio megy ... :C
    ambator, ha angyon nem boldogulsz, es pesti vagy, nekem megvan a cumo(5esfel gigat nem toltok fel :CCCC)
    2-3 sor mellett atmasolom a cumot szivesen... elhozod a vinyot pikkpakk rarakom(rackesen only)
    privi, ha erdekel... :P
  • mohus
    #486
    GT4 mivel megyen?

    eredetim van...a KYO féle HDt raktam fel...de a GT4 nem indul el.

    most a Burnout 3-at próbálom
  • Lammer
    #485
    naja, bar latom 484ben te is rajottel :P
  • mohus
    #484
    csak a cd volt szarul megírva

    bejött a HDLOADer majd közölte hogy nem tudja detektálni a HDD-t

    naná hogy nem:) nincs is benne:)
  • mohus
    #483
    hdloadernek akkor is be kellene töltődnie, ha nincs wincsi a gépben?
  • gammar
    #482
    hello !
    tehát én is beleestem a ps2 hdd kérdésbe .
    Ps2 tipusom :vastag gép scph 30004R
    megreccsent olvasófejjel,de majd a hdd .
    Kérdésem milyen hdd mert van egy 160 gb maxtor serial ata hddm
    Nemsoká' megkapom a bb network adaptort.
    chippem matrix infinity
    mit kell csinálnom hogy menjen?
    Programok hozzá winhiip,hd advance hd loader crackelve mind.
    elbírná a nagyobb winyót is?
    Na és a lényeg memóriakártya 8mb ra van pc-összekötő kábel?(winyüra menteni ...
  • Don Laguna
    #481
    Hogy ha van emulatporod és képes vagy 1-2FPS-el játszani akkor előted az élet
  • Luiprima
    #480
    Igen ha a számítógép tetejére ráteszel egy PS2-est akkor nagyon jól el tudsz rajta játszani csak vigyázz le ne essen.
  • marsu
    #479
    Hy
    Számítógépen lehet ps2-ő játékokat játszani??
  • Sir Quno Jedi
    #478
    kabbe
  • THomas007
    #477
    Sziasztok!
    Tudnátok adni nekem egy linket ,amiről letölthetném a legújabb Hd-Loader-t?
    Mi a különbség a Free Hd Loader és a Hd Loader között? Előre is köszi!
  • Lammer
    #476

    egy verpecest olyan jo kiigazitani!
    vagod? ;)
  • ps two
    #475
    vki le tudná írni ezt az usb extremet mc-ről mert meg csináltam de errort írk ki amikor ....
    és mi vel kell ki írni vagyis hogy an kell
  • Sir Quno Jedi
    #474
    nabumm, nem mind1 mibe számolod, de legyen... :D
  • ps two
    #473
    hi
    vki le tudná írni ezt azt usb extremet memkártyáról?
    mert meg csináltam de a ps2 nem olvassa be vinyóra rakva pedig ki írja hogy error
  • Lammer at Work
    #472
    pont ezt akartam irni en is... :)
    DVDdecrypter roxor... ;)