2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • mohus
    #831
    NEM
  • Lammer
    #830
    nembaj, legalabb ma is tanultal valamit :D
  • Al Age
    #829
    Nem fog működni. Egy srác állítja a fórumon, hogy neki a SOTC, meg a Tenkaichi megy vinyóról, de az írásról amit linkelt -végigolvasva az adott fórumtémát- úgy tűnik az derült ki, hogy nem olyan átalakítási folyamatot ír le, ami nekünk, vinyósoknak kell, hanem olyat, ami swapmagic használóknak kell, mivel bizonyos játékoknál nekik többször kell swappelni. Ha megcsinálják a leírtakat az image file-al, akkor állítólag megoldódik a problémájuk.
    Szóval ez nem nyert sajna. :'(

    Viszont legalább megtanultam isokat b@szogatni...
    ...amivel jelenleg semmit sem érek...
  • gammar
    #828
    És mégegy hdd-ről online megoldható?
  • gammar
    #827
    Sziasztok !
    Segítsen valaki nekem ! a probléma :adott egy ps2 matríx chippel,megy a hdloader indítás a háromszöggel,ami a probléma az hogy routeren keresztül szeretnék adatot tölteni a winyóra illetve onnan a pc-re vagy a memó karira ,milyen progi kell hozzá? A beállításoknál honnan tudom meg a ps2 ip-jét illetve a többi ip címet?
  • Al Age
    #826
    Na ez gyorsan ment.
    Szóval a három mód közül tényleg egyikben sem indult a játék, a videók után megy egy töltés csík és amikor annak a végére ír lefagy, úgy marad minden.
    A buzerált verzióknál viszont valamit elszúrhattam, mert az tény, hogy nem a játékot indítja elsőre, ahogy kell, viszont a cdloader sem indult el, csak lila lett az egész kép. :-\
    Azért még próbálkozok.
    Egyébként itt van a téma a vinyóról nem működő játékokról, én konkrétan ez alapján csináltam.
  • Al Age
    #825
    Épp most kerül fel a vinyóra a SPlinter Cell Chaos Theory 5 verzióban.
    - simán
    - 3-as módban
    - 1-es és 3-as módban
    - újraépített ISOval
    - újraépített ISO kicsit módosított verziójával

    Remélem még vissza tudok nézni ide, mielőtt elmegyünk itthonról.
  • pistike75
    #824
    Van valaki, akinek slim gépe van és sikerült életet lehelni az USB-s vinyós megoldásba?
  • Lammer
    #823
    nah ez gud ajdie... :DDDD ki kene probalni, en nem vagyok otthon... megnezed? ;)
  • Al Age
    #822
    Vannak játékok amik nem mennek vinyón (SOTC, DBZ Tenkaichi, Splinter Cell Chaos Theory...), de most olvastam egy fórumon, hogy ezeket is működésre lehet bírni az iso file "újraépítésével". :-\
    Pontosan még nem tudom hogyan, de a lényeg, hogy azt írják, hogy egy bizonyos cdloader (vagy swapmagic) progi elf-jét kell kicserélni a játék eredetijével.

    Próbálkozott már valaki ilyesmivel és ha igen sikerrel járt?
  • Lammer
    #821
    nem, abszolute nem... :(
  • Al Age
    #820
    Lehetséges vinyóról Playstation 1-es játékot futtatni?
  • HHapci
    #819
    passz
  • Lammer
    #818
    :PPPP vegulis nemistudom osztottkepernyon ki volt a gyoztes??? :PPPP
  • mohus
    #817
    akkor nem gt4alázlakle:)
  • maruzst24
    #816
    Slim psx2-höz tudja valaki a vinyós csatlakozást?
  • DoNorBi
    #815
    aham a semminél azért jobb,huszas vinyóval fog menni a téma?
  • HHapci
    #814
    De tod használni csak mindíg cd-ről vagy dvdről kell a hdloader töltened.
  • DoNorBi
    #813
    viszaolvastam amint látom meglehet oldani magic-el is csak fogalmam sincs hogyan abban egy picit segíthetnétek
  • DoNorBi
    #812
    az akkor azt jelenti hogy nemtudom használni,jólértem?
  • HHapci
    #811
    Biztos megy vele , csak bootolni nem tudsz róla.
  • HHapci
    #810
    Kipróbáltam a PS2os-t de nem tudok kiigazodni rajt. Ismeri valaki?
    Ripper2 navi mit tud?
    Keylaunchert honnan tudok letölteni?

  • Lammer
    #809
    oiiiize biztos, nem netezek a konzollal, az megmarad szingli privilegium... :( (ugye nembaj?) ;)
  • Lammer
    #808
    kira ;)
  • maruzst24
    #807
    Tudja valaki a megoldást hogy slim psx2höz hogyan tudok vinyót kötni?MI szükséges hozzá?
  • gammar
    #806
    Hello!
    Rossz ps2 -olyan chippel találkoztam amikor megnéztem amilyet még nem láttam,segítsetek hogyan tudom megoldani chip támogatás és olvasófej nélkül a hd loader futtatását mem card ról valamilyen progival?
    Egyébként valami ciril betüs chip 2 db egymás mellett,egy nagyobb amire ez volt írva:ubicom sx28ac/dp
    Ac0407aa
  • DoNorBi
    #805
    magic V csippel van esély hogy menjen a vinyós téma?Ha igen akkor egy kis segítségnek örűlnék...
    plíz!
  • mohus
    #804
    akkor most kezdhetsz rágyúrni a PCdre:)
  • mohus
    #803
    és kedves ripperek neten tudok nyomulni?

    jöhetnétek burnout revengezni:) vagy gt4ezni eccer
  • Al Age
    #802
    Köszi az eddigi segítséget mindenkinek, úgy néz ki összeállt végre a fullextrás ps2-m, megy a vinyóról a GT4, meg a Cold Winter is (eddig ezeket próbáltam, többi majd Karácsony után jön).
    hdl_dumb is okés, ExecFTPs is, WinHIIP is, na meg a fullosan peccselt HDLoader 0.7c is. Most alapból ezt indítja a gépem, ha csak szimpla resettel indítok.
    Thx még1x
  • Al Age
    #801
    Ezerszer. :-)
  • pistike75
    #800
    AZ USBAdvance szerintem semmire nem jó :-)
    USBExtreme-t sajna még nem találtam sehol, lehet, hogy oda fajulnak a dolgok, hogy meg kell venni a progit?? :-)
  • maruzst24
    #799
    tud valaki segíteni a vinyós dologban?honnan lehet ingyen letölteni az usb extreme progit?nem jó az udb advance progi?
  • pistike75
    #798
    Köszi EVID!

    Sajna éppen nincs nekik, de az is bajos, hogy elvileg ha van is, nekem kell beépíteni :-)

    Na mindegy, valahogy csak-csak megoldom. Legvégső esetben veszek rendelek egy USBEXTREME progit valahonnan, mert az USBAdvance már felidegelt, hogy eddig még semmit nem sikerült vele elindítani.

  • maruzst24
    #797
    Mi szükséges ahoz hogy vinyót kössek a slim psx2höz?Pc-s vinyó kell hozzá?Milyen?
  • HHapci
    #796
    Szerintem fogod a másik gépet, kiveszed belőle a chipet meg a memkártyát és áteszed a rosszba. A jóba meg uj chipet.
  • HHapci
    #795
    Szerintem kizárt dolog, hacsak nem cseréled le a hdloadert, dvd loaderre.
  • HHapci
    #794
    Köszi, egyenlőre megpróbálom feltenni neki a ripper navit, elvileg az való hozzá.
  • HHapci
    #793
    Köszi. Tök olcsó, haver meg 13ért vette. Bár csodálkoztam már akkor is hogy a modzoneon meg 25euro.
  • Sir Quno Jedi
    #792
    De mennyivel gyorsabb a Winhiip+mobilrack megoldás...