2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Banyapapa
    #1511
    loader vinyorol,ezt hogy?
    lemezröl,memorol indul,vinyrorol is,de elötte akkoris elkell inditani másképpen.
    formázás meg,ha win nem látja,minden gyártonak van kis progija,amivel lehet formázni,particionalni stb a saját vinyojat,floppyrol indul el,talán usb-s kütyükröl is
  • flamerPUG
    #1510
    sziasztok!
    Lenne egy pár kérdésem ha nem gond....
    Az elsö az az, hogy USB-röl szeretnék játszani. Namost WinHiip-el megformáztam a winyót, és szépen tudok is rá tenni meg le is tudok venni rolla dolgokat, de más nem látja... viszont kéne még egy Loader is a winyóra, hogy el is tudjam inditani a játékokat. Gondoltam hogy majd átmásolom , de nem engedi, mert mindig azt isja ki hogy másolási hiba... tehát akkor hogyan tudnám felrakni megformázott winyóra .ELF fájlokat?
    a másik kérdésem, hogy hogyan tudom visszaformázni a winyót hogy a win is lássa? erre még nem jöttem rá.
  • Banyapapa
    #1509
    amugy ha valakit érdekel capcom x namco-hoz van házibarkács angol patch (sigma testvértöl kaptam linket hozzá),vinyorol is megy,és van benne klonoa:)
    itten-e
    béta,de elég jó,kell még a ppf pecselö progi,meg az ISOja a játéknak,és pikkpakk megcsinalja.
  • Banyapapa
    #1508
    persze ha egy játék nincs listán fixen hogy nem megy,az attol még mehet vinyorol.
    Beállitásokat loader menüben is lehet állitgatni,ha select-et nyomsz.
  • Petyko
    #1507
    SZívesen, bármikor segírünk.
  • Szabyka
    #1506
    Melyik HDloadert hasznalod ?
  • BuktaXbox360
    #1505
    Na hát ez az egész kiválóan működik, eddig az összes játék gond nélkül fut vastag ps2őn nekem (god of warok is!). Köszi mindenkinek a segítséget, nagyon nagy királyság így a gépet használni. Főleg, hogy nincs töltési idő :)
  • Banyapapa
    #1504
    itt
  • BuktaXbox360
    #1503
    Van valami oldalon leírás arról, hogy melyik játékot milyen módban kell felrakni a ps2 vinyójára? Wrc Rally Evolved például nem indul el, csak fekete kép és ennyi.
  • lowdog
    #1502
    "progikat akkor azis memory plusként fog működni."
    úgy tudom nem, mert a szoftver ellenőrzi hogy megfelelő kártya legyen alatta.
  • Azirafael2
    #1501
    Üzletrontó!!!
    :-)
    Valahogy majd csak eladom.
    Amúgy azért van kettő, Mert az első amit vettem véletlenül formázódott. Muszály voltam venni egy másikat, hogy a kártyán lévő progit visszamásoljam.
    Szerintem, ha akármilyen 64mb karira átmásolom a progikat akkor azis memory plusként fog működni.
    Egyébként arra még nem jöttem rá, hogy a játékokat hogy kell elindítani, ha a kártya a gépben van. csak úgy tudom ha akkor dugom a karit a gépbe, amikor már elkezdi olvasni a lemezt.
    Valaki nem tudja véletlenül?
  • Neme.
    #1500
    Én 5000-ért vettem egyet play-asia-ról, de annyit se ér, lassú és valószínűleg nem is kezeli jól azt a 64mb-ot, nem is akarom senkire rásózni, inkább megtartom tartaléknak.
  • Azirafael2
    #1499
    Van egy felesleges memory plus 64mb kártyám eladó.ha érdekel valakit 7eFt
  • hearingaid
    #1498
    hy
    Ha megveszem memory plus 64mb usb nem chip.gépem, meg lehet-e oldani?
  • Banyapapa
    #1497
    nekem se rakta fel,én töltöttem át memora (meg minden elf fájlt ami ki akartam probálni),egy pendrive-rol ( a USBAdvance v1 ELF fájlt).
    elis indul,de usb-s vinyom nincs kiprobálni.
  • S8DJ
    #1496
    Memóriáról nekem is elindul 100 fajta program chipes géppel de ez az USB Advance a francért sem akar elindulni. A mcboot-ot nekem meg fel se teszi :/
  • Banyapapa
    #1495
    memoriarol elindul nekem,csipmetnes gépen.
    a lejjeb is irt mcboot (v1.2) cuccal.
  • S8DJ
    #1494
    és hogy indítsam el az USB Advance-t ha kivan kapcsolva?
  • janes75
    #1493
    Ha modbo chiped van akkor fekete képet ad!!!
    Kapcsold ki a chipet!
  • lowdog
    #1492
    én vastagon próbáltam, és ott elindult, de játékot nem indított el :(
  • Azirafael2
    #1491
    Nekem kiírja, hogy loading utána átvált pirosra és megáll.Nem reagál semmire.
  • S8DJ
    #1490
    Valakinek működik Slim PS2-n az USB Advance progiű? Mert nekem csak egy fekete képrenyő jön be :S
  • S8DJ
    #1489
    Vegyél hozzá egy USB-s külső RACK-et (hordozható RACK)
  • Petyko
    #1488
    Igazából ez egy program, aminek a segítségével DVDre írt PS2 programok, vagy eredeti játékaid biztonsági másolata indítható. Free Vast project most már ott tart, hogy akár a PS2 browserből is indítható homebrew program. Nagyon érdekes dolgokat csinálnak a srácok érdemes olvasgatni a linkelt fórumot.
  • lowdog
    #1487
    a HD Loader valamelyik verziója azt hiszem
  • lowdog
    #1486
    ESR
  • Banyapapa
    #1485
    valaki tudja,mi az a MDMA mod? (soul calibur3nál irjak)
  • Szabyka
    #1484
    ESR ? Az mi... :O
  • Petyko
    #1483
    Az nem bizony.
  • lowdog
    #1482
    ha jól értem ez azt jelenti hogy az ESR nem futtat eredeti lemezeket?
  • Petyko
    #1481
    Ha eredetivel akarsz játszani, akkor boot után berakod a kártyát, mielőtt a játék mentést keresne rajta.
    Ha backup-pal akarsz játszani, akkor benne maradhat a MC és az ESR elf futtatás után elindul, de az iso patch-elt kell, hogy legyen.
    Én csak egy játékkal próbáltam, működött, egyébként csak HDDről játszom.

    A legújabb ESR verzióval az MCboot egyből eltudja indítani a játékot a DVDről (bizonyos gomb nyomvatartásával).
  • lowdog
    #1480
    valószínűleg az a legjobb megoldás. valaki írt lentebb egy programról ami lemezről indít, de ha jól láttam az még csak béta...
  • Szabyka
    #1479
    Ha dvd-ről akarok játszani csak úgy oldható meg ha előtte kiveszem a boot-os memóriakártyát ???
  • Neme.
    #1478
    Ez azért lehet, mert a régi verziót installáltad. Meg ha lemez nélkül indítod a gépet, a lemezvezérlést ki kell kapcsolni uLE-ben és HDL-ben is.
  • lowdog
    #1477
    ahhoz asszem kell valami patch/fix, 0.8b+ vagy 0.8c verzio...
  • balogh99
    #1476
    kösz a válaszokat
    egyébként nekem modbo 735-ös chip van benne.
    ha esetleg másolt usb advance-t használnák ugy is rossz lenne?
  • janes75
    #1475
    balogh99 a modbo760-al nemindul el az usbadvance
    csak fekete képet ad!!! kikel kapcsolni a chipet mikor inditod a gépet a start gombal.
  • janes75
    #1474
    A God Of War 2 nekem sem indul UsbHDD-röl. :(
  • Szabyka
    #1473
    Pontositok a God Of WarII Hdloaderrel nem indul semmi a simaval elindul kb 80%
  • Szabyka
    #1472
    Szépen megcsináltam ezt a memóriakártyás bootolást, de sajnos egy játék sem indul így el :( A ps1 lemezes bootolásnál ok de memóriakártyásnál nem :(