2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • PoisonChihuahua
    #1591
    Sok? Te melyik oszlopot nézed?
  • playstationchip
    #1590
    üdv! ha valakit érdekelnek ps2 játékok írjon erre az emailre: [email protected]
  • janes75
    #1589
    :) Elég sok játék ez szerintem.
  • PoisonChihuahua
    #1588
    Nekem, meg megvan a teljes lista, ami USB-n sajnos elég "karcsú":

    http://list.sksapps.com/

  • janes75
    #1587
    Pedig tök jól futnak! Eltudom küldeni a listát amik tesztelve vannak.
  • PoisonChihuahua
    #1586
    "Usb röl fut rendesn a xvid + games!"

    Azt, hogy a játékok futnak rendesen USB-ről azt cáfolnám!

  • janes75
    #1585
    Kelly73
    -Igen megoldható! Chip nélkül és dvd lemez nélkül is fut rajta rendesen minden.
    -Csak az a gond ,hogy a mem-ora kel felinstallálni a freeMcBoot programot . itt mindent megtalálsz ami a telepitéshez és az elf -ek futatásához szüks!
    http://sksapps.com/index.php?page=exploit.html

    (Usb röl fut rendesn a xvid + games! lemez nélkül)
  • PoisonChihuahua
    #1584
    PM ment.
  • Kelly73
    #1583
    Sziasztok!
    Ma kaptam egy első körben optika-hibás (lencse törött) PS Two gépet. A kérdésem az lenne hogy van-e arra esély hogy memóriakártya vagy pendrive esetleg USB HDD segítségével bármilyen progit el tudjak indítani rajta hogy le tudjam tesztelni a gép többi részét? (kép és hang is van rajta, kép nincs szétesve, kontrollert felismeri, kezeli rendesen). Igazából azt szeretném eldönteni hogy költsek-e a javítására. Láttam hogy BP-en van ahol azonnal javítják komplett dvd cserével 10e-ért. Esetleg tud valaki valami olcsóbb, megbízható helyet? Budapest és Eger jöhet szóba. A válaszokat előre is köszi! (Jöhet privátban is.)
  • Neme.
    #1582
    Ez a főmenüs hackelgetés csak egy poén igazából, elfek futtatására ott az ulaunchelf. :) Egyébként megoldható hddről futtatás, csak a betöltőprogram mérete korlátozott (a 75k-s dvdelf-be bele kell férnie). Így a usb modulok például már külön vannak a memkártyán, és nélkülük nem működik a usb hozzáférés, és így lenne megoldva a hdd is. Az ulaunchelf meg tartalmazza már eleve az usb és hdd modulokat is, így a külső modulok teljesen redundáns módon foglalják a helyet.
  • hungarydeaf
    #1581
    Sziasztok! 1 vagy 2 hónap múlva megmutatjunk, hogy közvetlenül csak hdd-ből BOOToljunk különféle progikat, ha egyáltalán összejön.
  • Petyko
    #1580
    Az lenne még az igazán jó, ha megoldanák a fiúk, hogy a PS2browserből a HDDn lévő fájlokat is lehessen futtatni, mert így elég sok helyet elfoglalnak a programok a kártyán, USB meg nem mindig van a gépben nálam.
  • Petyko
    #1579
    Hello Bukta,

    ezt a FreeMCboot 1.6 verziójával lehet elérni. Érdemes még Suloku CNF konfigurátorát is használni hozzá a beállítások elkészítéséhez. Az sksapps.com vagy a psx-scene.com oldalról lehet beszerezni ezeket.
  • BuktaXbox360
    #1578
    Hogyan sikerült azt megcsinálni, hogy alap bejelentkező Ps2 menüből tudod indítani a kártyára felrakott progikat? Nálam ha a bootolós memkártya benne van a ps2ben akkor egyből indul az okosság (hdloader). Ha bekapcsoláskor nincs a kártya a gépben akkor jön csak be az alap ps2 menü. De hiába rakom be aztán a kártyát csak a BROWSER stb jelenik meg.
    Nem az a nagy menü amit ti csináltatok a videón. :( Így szeretném én is indítani az alkalmazásokat.
  • PoisonChihuahua
    #1577
    Itt találod a PS2 HDD kompatibilitási listát. Használatához Network Adapter szükséges, amit viszont nehéz beszerezni!
  • kalos8
    #1576
    sziasztok
    tud valaki segiteni?vastag PS2-be milyen winchester megy bele,holl lehet veni?
  • robxer
    #1575
    Műxik!Csak 1 a baj nem minden játékot ismer fel!
  • robxer
    #1574
    Nah sikerült előhozni a progit/usbadvance/! Leírom röviden h hogyan csináltam:Először behoztam a konzolon a chip konfigurációs menüjét a háromszög,kör kombinációval itt mindent off-ra állítottam a bootolást pedig DEV1-re na meg az usbadvance nevű elf fájlt felküldtem a memkarira utána elindítottam az ulaunchelf nevű progit cd-ről ezután file browser mc0 és értelemszerűen az elf fájl!és tadamm a matrix infinity v.1.93-as chippel ellátott masina készen áll az usb-s winyó fogadására!Na már csak elkell mennem az usb-s mobil rack-ért amit tegnap rendeltem!Próbálok majd még videót feltenni na üdv!
  • PoisonChihuahua
    #1573
    #1548
  • hungarydeaf
    #1572
    Sziasztok! Nekünk sikerült összeállítani, hogy ne kelljen dvd- vagy cd-vel beBOOTolni. Inkább ps2 memoriával free mc boot-ot elíndítani. Itt a video: http://www.youtube.com/watch?v=bLaaEgUs-TM
  • robxer
    #1571
    Sziasztok!Lenne 1 kérdésem!Nekem 1 slim ps2-őm van matrix chippel asszem 1.93-as a verziószáma!Arra lennék kívánci,h működik-e rajta az usbadvance nevű progi és lehet-e usb-s winyóról játszani?Remélem tudtok segíteni előre is Köszönöm
  • Sinyo70
    #1570
    commanderrel nézd át hogy melynek van tartalma.
    álltalában a 01.rar !
    nyomsz egy F5 -öt és kicsomagolja a commander másik oldalára.
    ha kint van az image file pl. iso mdf bin stb..
    akkor azt 4x alcohol vagy image burn el ki írod !
    és kész ! :)
  • Banyapapa
    #1569
    jo,probald meg,ha van winrar.
    jobbeégrgombal elsö ilyen fájlon,winrar,fájlok kibontása.
    vagy total commanderel csomagold ki
  • chok4
    #1568
    de ezek nem olyan fajlok, hanem olyanok amiknek a kirejesztese egy szám (001, 002, stb....)
  • Banyapapa
    #1567
    ne egyesitsd öket,hanem pl: winrarral csomagold ki azt a sok kis fájlt
  • kijozu
    #1566
    az nem gáz ha szűz a memkari? xD
  • chok4
    #1565
    sziasztok lecci segitsetek ha tudtok! leszedtem egy jatekot ps2 höz netröl, volt egy csomo fájl amiket egyesitetem es most van egy out kiterjesztesu fajlom. innentol mit kell csinalni h müködjön ps2 ön?
  • Sinyo70
    #1564
    biztos hogy jól csinálsz mindent ?,
    " uncrash MC1 " ?? nekem ez cd re van ki írva de kivállóan műkszik !
    pendrájvrol oda vissza.
  • kijozu
    #1563
    Hello!
    Ki ismeri az ARMAX EVO DVD-t?
    Mert már rég megvan és régen a Vastag ps2-mel működött de most a slimbe csippelt nem tom milyen de vettem ma egy memkarit eredeti sony japán de ha ráakarok másolni egy mentést akkor mindent töröl a memkariról:S
    és csak a ps2 menüjében tudom leformázni vagy valamelyik játékban!
  • Petyko
    #1562
    Ok, jó játékot és sok sikert az eladáshoz. Az ár nem rossz, én valami chat bundle-ben vettem pár éve cca ennyiért. Most már nem nagyon találni ilyet.
  • BuktaXbox360
    #1561
    Helló, de bejött csak 2db adapterem van. Az egyik "haverom" nem jelentkezett az adapterért...

    Egyébként a mai napig alig hiszem el, hogy ez így kiforrott és működik rendesen. Respect minden fórumozónak aki ezt a témát viszi!
  • Petyko
    #1560
    Hello Bukta!

    nem jött be a vinyós játék?
  • BuktaXbox360
    #1559
    Vastag Ps2-re network adapter a vinyós játékhoz 11ért eladó. Ha valakit érdekel PM.
  • PoisonChihuahua
    #1558
    De csak azt a hármat próbáltad ki amiket írtál, vagy azt is amit én mondtam? Ezt
  • sixday
    #1557
    Sajnos nemjött össze a történet.
    Kiírtam az ulaunchert, elindult szépen, felraktam pendrive-ra az elf-et, és amint rányomtam az elf indítására sajnos a megszokott fekete képernyő fogadott.
    Kénytelen vagyok levonni a következtetést hogy a ps2-m nem működik az usbadvance-al. :(
    Ettől függetlenül mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget.
    Venni kell ps3-mat :D
  • sixday
    #1556
    Van pendrive-om, mindjárt kipróbálom amit írtál.
  • sixday
    #1555
    Uhh srácok, ha mindenhol ilyen segítőkészek lennének az emberek... :)
    Köszönöm.

    Szóval:

    Értettem, hdadvance elfelejtve.

    3 féle usbadvance iso-t írtam ki:

    - USBAdvance_GlobalWar-Edition
    - USBAdvance1.Cracked
    - USBExtreme(USBAdvance) USB Loader

    Mindegyiket cd-re, neroval, 24x-esen.

    A Globalwar edition-ban 105 megás iso van, a másik kettő ugyanaz ami az előbb linkelve volt, 35 megás iso, bitre stimmel a méretük.
    Mindhárom verziót torrent oldalakról szedtem.
  • Banyapapa
    #1554
    ha van pendriveot kiprobalhatod a következöt.

    ezt az isot ird ki dvd-re
    ez az ulauncher
    pendrivera tedd fel ezt,illetve az ELF fájlt belöle csak
    ha megy az ulauncher gépben,van a mass menüpont,az a pendriveod,onnan elindithatod a usbadvance-t.
    aztán talán mennie kénne
  • PoisonChihuahua
    #1553
    HDAdvance-t el lehet felejteni, mert az a vastag PS2 belső HDD-jéhez tartozik (ezért nem látja az USB-s HDD-t).

    Biztos, hogy jól írtad ki a lemezt amiről indítani akarod? Hogyan és pontosan mit írtál ki?
  • sixday
    #1552
    Köszönöm a gyors válaszod, szóval:

    Igen, most hogy mondod, turho volt az illető.
    Mint mondottam munkáját dícsérendő azóta kifogástalan a gép.

    1. compatibility list akkor nem számit, ok.

    2. Így fogok tenni, de sajnos ez valószínűleg nem fog változtatni a fekete képernyőn :( Vagy tévedek?

    3. A macrovisionre azért gondoltam mert mindenhol ezt írták külföldi fórumokban problémának az usbextreme-usbadvance-val kapcsolatban (nevezetesen inkompatibilitás bizonyos modchipekkel).

    A helyzet jelenleg változatlan sajnos :(
    Usbadvance-val nem tudom életre lehelni a gépet, felvillan a playstation 2 felirat egy fél secre a betöltésnél és utána feketeség.

    A hdadvance pedig közli hogy nem lát disket.

    Az usb sebességétől függetlenül szeretném működésre bírni a cuccot.
    Minden további segítséget nagyon köszönök előre is!