568
  • suadam
    #568
    VEGRE KESZ A MAGYARITAS!!UJRA FELTESZEM ES UJRA MEGPROBALOM :D
  • tommy19940827
    #567
    Nem tud valaki kódot vagy egy műkődő trainert a játékhoz(már egy volt de az nem ért semmit)???
  • Evin
    #566
    Talán a crack, ha azt használsz.
  • DJ YAYO
    #565
    nem tudom
  • tommy19940827
    #564
    Hello. Amikor belépek a játékba szar a kép fekete kockás villog meg minden mit tegyek!?
  • Jani1989
    #563
    Már nem kell a válasz már rég rájöttem.
  • DJ YAYO
    #562
    #560
  • Jani1989
    #561
    Sziasztok!Elakadtam a 2.pályánál amikor a falhoz kéne támaszkodni.Nem tudom,hogy mit kell ott még csinálni.A youtube-n meg pont azt a részt nem mutatják.Segitsetek már légyszi.
  • atesszan
    #560
    Aki elakad annak ott a video végigjátszás
  • suadam
    #559
    most ott akadtam el haol ki kell szabaditani a lanyt mert nem talalom a cd -t
    help please!
  • suadam
    #558
    megoldottam
  • suadam
    #557
    csastok elakadtam a Preperation nevu palyanal.ahol a falhoz kell tapadni.

    help me please.
  • ronihun
    #556
    de azért köszi
  • mascarun
    #555
    oks
  • ronihun
    #554
    xD
    Az uccsó pályárol beszéltem de már kivittem azota:)
    nagyon jó játék...arra gondoltam amikor az utolsó pályán előre megy a jövőbe ésaz őrültek házában vok de megtaláltam jayne szobáját...
  • mascarun
    #553
    Hail


    menj be és szabadítsd ki a csajt
    aztán ki kell hozbi úgy hogy életbe maradjon
    aztán meg a csqatornába is nyomulni kell vele
  • ronihun
    #552
    a Redemption pályán járok és nem nagyon tudom h mit csináljak a második jővőbe menéskor amikor az őrültek házába vok:S
  • ronihun
    #551
    Látom kihalt:( pedig kellene segitség...
  • ronihun
    #550
    Sziasztok!
    A játékhoz nincs valahol magyar végigjátszás?
    vagy video walkthrough?Youttubon csak az első pár pályához találtam:S
  • Evin
    #549
    Én úgy tervezem, hogy a THUG2 befejeztélvel ezt folytatom.(A textúrázás kész, és pár szöveg)
  • Rapid81
    #548
    Ki tud valamit a honosításról? A csapat akik csinálták megszűnt nem? Be kellene fejezni. :)
  • teente
    #547
    Jó ötlet köszi szépen
  • Evin
    #546
    Talán rosst crack-et használsz. Ha meg eredeti, szerezd be a legújabb, DX9-et, és drivereket.
  • teente
    #545
    Sziasztok!

    Húú hol is kezdjem...:S Tudnátok segiteni?:S Az lenne a problémám h megvan a SS de mikor felrakom meg minden fasság akkor mikor belépek a gameba akor kifagy még a menü megjelenése elött betölti azt az 1-2 videot ami elötte van és gondolom utána jön a játék menüje és lefagy...:S Miért van ez??:S peg minden meg van hozzá.. ram vidikari.... stb. :S Foggalmam sincs mit tegyek...:S Ha valaki tud segiteni akor pls irjon vissza...:S Köszönöm!
  • DJ YAYO
    #544
    jah, sry, megvan a pálya, THX!!!
  • DJ YAYO
    #543
    nah tehát hol a kulcs??????
    amikor bemegyek a másik ajtón [nem szembe] akkor kinyírok pár őrt és 1 olyan tükrös kicsi szobában lesz 1 dilibogyó, ott lesz a kulcs, vagy vmelyik őrnél?


    jah, és tényleg nem nyírják ki a csajt az őrök a félkörös tetőn míg lófrálok a házban????
  • birka1001
    #542
    lift
  • birka1001
    #541
    utanna a fiftbe maszsz be azt onnan már nincs sok
  • birka1001
    #540
    na az a duplaszárnyas ajtót kell kinyitni!azt pedig a másik oldalon lévő teraszra[NEM szembe] kell lemászni kinyírni bent az ört van 1 kis szoba és a "rabnál v bolondnál" van a kulcs a csajt hagyd középen a félkör alakú ·tetőn· ugye ott a ketítés na ott má látod a teraszt függeszkedj le azt be birsz mászni. ha nem érted írj.
  • DJ YAYO
    #539
    A rescue ban ott aholvan 1 létra, lemegyek rajta és ott bal oldalt van 1 ajtó ami be van zárva, na csak leszűkítettem a kört, vissza fel megyek és oda a párkányhoz, átt függeszkedek a falon a másik ajtóhoz (ja és már kint az esőben vok)és bemegyek, na tovább megyek meg minden onnastó már tudnám de hova vigyem addig a csajt? ő nem tud függeszkedni, és amiért nem tom magammal vinni ezért addig az őrök kinyírják!
    nah szal hova vigyem addig vagy micsináljak a rinyapinával, he?

    na itt akadtam el!!!

    tod hogy kell megcsinálni?



    léééééééééééééééééééccccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii "birka1001"!!!!!!!!!!
  • birka1001
    #538
    mascarun plz teamwork palya mindig felcsukódik az a kakker kapu akárhogy probálom végigjaccas nincs v.hol??
  • birka1001
    #537
    yayo hol akattál pontosan? a csaj megva má?
  • birka1001
    #536
    köszi megvan de van másik gond vonatállomásosnál vok bajba a csaj kempel az ablakba egy nanyfalra 4 csako+all fenn rajta. Meghuzom a kart azt kinyilik az ajto azt hogy tova?? léci segitsetek!
  • DJ YAYO
    #535
    #532!!!!
    Lécciiiiiii.....
  • mascarun
    #534
    Az az elmegyógyintézet ugye?
    ott lehentelsz mindenkit úgy hogy ne riasszanak
    aztán asztalon megnézed a papírt a számítógépnél ügyködsz egy sort aztán fenn elvileg kinyílik valami szar ajtó
    ott tovább tudsz menni
    jól nézz szét me jól el van rejtve a szellőző azon a " folyosón"
    sok sikert
  • birka1001
    #533
    help! madness pályán mit kéne csinálmom? kint kezdödik bemék könyvtárba azt ott mit tegyek?
  • DJ YAYO
    #532
    Hogy kell kiszabadítani jane-t a rescue pályán, ha?
  • mascarun
    #531
    Én már rég játszottam vele de nem lehet hogy el kéne tünnöd és úgy odamenni?
    vagy még nincs meg ez a képesség?
  • byshop
    #530
    segítsetek!Teamwork pálya!Hátul a bázis udvarán vagyok és semmi!!!Csak lőnek rám,a nagykapu záródik ha közeledek és nemtom mi a fa.t kell csin.????
  • byshop
    #529
    segítsetek!Teamwork pálya!Hátul a bázis udvarán vagyok és semmi!!!