13
Project Joe demo
  • LezLee
    #13
    Nincs mit, erre való a fórum :)))
  • N1
    #12
    KÖsz, mindenre gondoltam ,de erre nem, a benzik-öngyujtóba az megvolt, de az alkohol a flakonba..arra nem jöttem rá
  • LezLee
    #11
    Pedig egyszerű. Ha már a demóval gondod van, akkor mi lesz a fullal? :))

    Na, a megoldás:
    - elmész a lakókocsidba, kinyitod a legfelső fiókot, és elveszed az öngyújtót.
    - elmész Crazy Bill autósüzletébe, és beszélgetsz vele, és kérdezz végig mindent a piros autóval kapcsolatban
    - miután bemutatta azt a különös zöldes flakont, mondja, hogy nem tudja bemutatni a trükköt, mert nincs öngyújtója
    - a benzinkút mellől felveszed a benzineskannát és feltöltöd vele az öngyújtót
    - bemész az üzlet belsejébe, és beszédbe elegyedsz a titkárnővel, és amikor nem figyel elcsened az asztalon lévő különös zöld flakont
    - ezután a flakonban lévő folyadékot kicseréled a nálad lévő (az alapból nálad van asszem) tűzes szesszel
    - ha ez megvan, visszamész és visszarakod a flakont, amibe a szeszt raktad
    - megint szóba hozod Crazy Billnél, hogy mutassa be, hogy tűzálló a kocsi, de még előtte add oda neki az öngyújtót
    - végig nézed, ahogy megcsinálja Bill a trükköt, csak éppen lángba borul az egész kocsi. Miután a shownak vége, 300 dolcsi helyett már 50 dolcsiért tied a verda.

    Demo Over!
  • N1
    #10
    Akkor segíthetnél..lehet nagyon béna vagyok,de nem áll össze a megoldás kulcsa
  • LezLee
    #9
    Én végig vittem a demót. Sajnos nagyon rövid volt :( Kb. 15 perc alatt kivégeztem.
  • N1
    #8
    Senkise vitte végig még?
  • greco
    #7
    hardwired:

    Nevenincs Városában teljesen átlagos hétköznapokat élhetett meg a jámbor benne lakó. Teljes nyugalommal és unalommal átitatott életmenetében semmi izgalom, semmi rendkívüli nem zavarta meg - míg nem egy napon beállított Otto Bay, a nagynevű (vagy inkább bő zsebű) befektető, és felvásárolta a keleti part összes telkét. Tervét, hogy ide építse a gazdaságilag igen jövedelmező Napsütés Plázát, már csak egyetlen ember keresztezte: Joe, egy apró lakókocsi tulajdonosa. Joe ugyanis nem általott nemet mondani a hízelgő ajánlatra, miszerint szabaduljon meg a totális veszteséggel üzemelő Feszítővas nevű bárjától… Minek utána Joe nem volt hajlandó kötélnek állni, az álnok befektető nem restell más megoldás után nézni, aminek első körében fel is bérel egy Jaguár névre hallgató angol bérgyilkost - igazi hűvös attitűddel… Hogy innentől kezdve mi lesz Nevenincs Város sorsa, és hogy megépül e a Napsütés Pláza - már csak rajtunk, játékosokon múlik…
  • greco
    #6
  • greco
    #5
  • Hmuda
    #4
    Ráadásul egy demónak külön topicot nyitni...gratula.
  • DONGUBA
    #3
    ja en se
  • blackgamer
    #2
    banános Jeo?

    azért valami linket vagy képet vagy valami infót benyomhattál volna
    nem hallottam még soha róla
    és gondolom nem vagyok egyedül
  • N1
    #1
    AKi játszott vele, kicsit segithetne mit merre hol, vagyis hogy szerezzünk autót:)