10
  • dez
    #10
    Ez logiukus. De nagyon remélem, olyan formátumban lesz rajta az anyag, ami kompromisszum-mentes minőséget szolgáltat.
  • Athlon64
    #9
    Én mindig is mondtam, hogy a jövő adathordozója az Flash technologián alapuló memoriakártyák!
    Hát csak így tovább!
    Néhány év és ismeretlen fogalom lessz a rázkódásvédelem..
  • Sityi
    #8
    Én speciel arra gondoltam, hogy a normál CD-t sem tudod írni...
  • Yfel
    #7
    Ugyanazokrol a kiadokrol beszelunk amelyikek egyike altal elfogadott masolasvedelmet a "shift" lenyomasaval ki lehetett kerulni?

    :o)

    Y
  • Sityi
    #6
    Ha tudod, törlöd. Nem vagyok róla 100%-ig meggyőződve, hogy lehet arról a kártyáról törölni. Azért gondolom a kiadók sem teljesen hülyék...
  • Xboxman
    #5
    " nagy sztár "

    nagy szart akartatok írni,nem?
  • item
    #4
    Mondjuk ha beszarik a kártya akkor kinél cseréltetem ki a cuccot ? Egy CD-nél mindegy, mert arról csinálhatok biztonsági másolatot de a memkártyánál más a szitu, mert ott azért nemdobnám ki a kártyát ha nemtudom olvastatni a PDA val vagy más kütyüvel. A CD-n lévő zene az csak arra jó, de egy memkártya másra is alkalmas,akár cipelhetek rajta adatot is és ezzel egyből más célra is használható ergo nagyobb az értéke mint egy gyári cd-nek.
  • item
    #3
    Mondjuk 12K ért egy több mint 1GB os MMC azért az nemrossz nemigaz ? az albumot meg letörlöm és kész.
  • dez
    #2
    Remélem, tömörítés nélkül, vagy valamilyen loss-less tömörítéssel (mint pl. a FLAC) kerül rá az anyag, mert régen rossz, ha egy zene csakis mp3-ban elérhető. (Mondjuk Robbie Williams zéró érdeklődést indukál nálam.)
  • Laalee
    #1
    de kinek kell 12K ért egy album? amit csak mmc/sd kártyaolvasón tudok meghallgatni, tehát egy hifiben sem.