1180
A magyar és a külfüldi HIPHOP UNDERGROUND
  • MikX
    #1060
    Háttnemtom...
    Ez az egész dolog pont fankától indult, és valahol nyilatkozta is valaki, hogy ez nem rapháború magyarországon, ez a fanka háborúja mindenki ellen, mert ő mindenkit leszólhat... mien hülyeségeket magyaráz össze-vissza...
    Mind1is, kinek mi... Én nem ezt nézem, hanemhogy maga a zene mien, és szerintem a bloose-nál eléggé jól csinálják, persze nagyonszeretem a wacuum-ot, nagyonjók, csak annyit mondanék, hogy bobakrome (persze kezdet, steve, stb.)

    Amúgy én amerikait ritkán hallgatok, ha nem maygart, akkor franciát...
    Na persze az itthoni szintet nemlehet hozzá hasonlítani, ott nagyonnagy kultúrája van...

    Mondjuk nemisnagyon tudom undergrond szinten mik mennek amerikában...
    Dehogy a populárisabb vonalon mitművelnek, nemis értem...
    Kigyúrt vérfeka állatok egérhangon vonyítanak...
    Ésmár inkább R'nB mint rap...
    Mondjuk lehet azért szúr szemet, mert nemszeretem az RnB-t...
  • Rockynhooo
    #1059
    egy ideje én is amcsit pörgetek főként.
  • LasDen #1058
    hogy lenne jobb a színvonal mikor gyerekes fasságaikat játszák és sárral dobálóznak.....mindegyik a fankaval van elveszve.....talán Artost és Akkezdetet tudom értékelni....pillanatnyilag őket tartom a legértelmesebbnek.....tőbbiek csak osztják az észt....
    Pixa meg igenis jó...... :D
    én most visszatértem az amerikai előadókhoz.....
  • Rockynhooo
    #1057
    hát jah , kevés az értékelhető előadó .. Hősök is anno 4-5 éve nagyon szerettem , Mentha is még az őrült oldal álmában milyen yol nyomta mára meg mi lett? összeállnak minden jöttmentel ... Pixa meg C meg mittomén az egész Reprezent veszprém sziti olsztársz meg mittomén nagyon gagyi.. nem is tudom pestieken kívül kit bírok még.. talán Siskat ő mindig yol odateszi magát, meg a DSP se olyan rossz bár nagyon ritka hogy hallgatnám.
  • MikX
    #1056
    hátt... nemtom, szerintem meg inkább egyre jobb a magyar underground színvonal...

    nahh, csaksikerülne mááár betenni a videót...
  • LasDen #1055
    Tibbah egy fasz.....és az egész magyar rap fasság lett mára.......
  • MikX
    #1054
    Mind1, éss Tibbah új lemeze?
    Nálam nagyon bejövős a dolog...

    Meg a válasz fankának... :D

    Bár a klippje nemalegjobb, de a zene odaver...
    ésnemcsak ez, majmok bojgója, pulzus, eddzett acél, vulgáris, stb...
  • MikX
    #1053
    Hátakkor kb hasonlóra gondolunk... bár párszám télleg jó, de ami igaz, az igaz, eckü és még-még mentha kilóg, klasszisokkal jobb(ak)
    Ezért írtam, hogy nagyobb durranásra számítottam, deazért szerintem hallgatható... hanemépp zenézhallgatok, hanemcsak valami menjen a háttérben, oda jó...
  • Depridol
    #1052
    fincsi lesz :) Zsolát már rég hallottam
  • Rockynhooo
    #1051
    ezt ide is be kell tenni , erre kötelező menni :D de yo lenne még STeve is lenne :(
  • Depridol
    #1050
    inkább BobaKrome és Kórboncnok Pisti(The Steve) az igazán elvetemültek... ezért (is) tiszteljük őket:D
  • ScarY MAN
    #1049
    jó azért saidékat se kell félteni xD
  • Depridol
    #1048
    beteg mint az ország:D
  • ScarY MAN
    #1047
    Ez az album nagyon beteg :D

    #1046: Hát igen. Eckü jó. de ő se mindig. Mentha meg mióta megcsinálta az ismerd meg az énem lemezét....háááát... nc :) ott is a minimal csabis szégyen ami tetszik :) ... meg a rímek ott se érvényesülnek annyira.

    Most eszembe jutott a hősök klip hiphop.hu tv-n :D ... enyire nem kéne ugrálni :D
    de mondjuk a fluorid vidiklipp azert oltás :D ... az egy pirospont :D
  • Rockynhooo
    #1046
    nah jah nekem is speciel az a két szám jön be, meg úgy álltalában mindegyik számban Eckü szövegei szerintem ő nagyon sokat fejlődött elég yol tolja... de aki nagy kedvencem volt 2-3 éve MEntha hát hihetetlen .. nagyon nem jön már be amit csinál.. és ezzel nem csak így vagyok így hanem az egész társaságom aki ilyen zenéket hallgat.
  • ScarY MAN
    #1045
    hát igen.
    nekem is ez a véleményem. A Nyelvtan után ez egy lecsúszott egy album. Meg az egész összkép rossz. nem jön be. Egyedül ami még elvezhető az a bankos,norba, nks el közreműködött számok. De az alap nem megy a szöveghez. nah mindegy. a véleményemet remélem értitek.
  • Depridol
    #1044
  • Rockynhooo
    #1043
    szerintem ez a Hősök - Klasszik egy ótvar vmi lett.
  • MikX
    #1042
    Igen, gondoltam azt vágja mindenki... :D
    Éss kössz az infot, legközelebb ígylesz...
  • LasDen #1041
    mámint a Klasszik....me a betűzdel csak egy szám.......:D
    a videót akarsz, be rakni akkor [flash] tag közé be kell rakni src="http://www.youtube.com/v/Im9Hd7bwKX8&hl ezt a részt...........
  • MikX
    #1040
    azigen...
    mééénem?
    namind1, akkor itt Hősök-Betűzdel szerintem egész zsír egy album lett, bár nagyobb durranásra számítottam igazából...

    Nameg a másik nagy kedvenc klippem mostanában: Riddler- Tigristekintet
  • MikX
    #1039
    <object width="425" height="349"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Im9Hd7bwKX8&hl=en&fs=1&rel=0&color1=0x006699&color2=0x54abd6&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Im9Hd7bwKX8&hl=en&fs=1&rel=0&color1=0x006699&color2=0x54abd6&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="349"></embed></object>
  • Depridol
    #1038
  • Depridol
    #1037
    http://www.youtube.com/watch?v=47vU-dOD9C4
  • MikX
    #1036
    Jaja, nem is gondoltam volna, előző dolgai után... elég király lett
  • Losmexicana
    #1035
    hy! Mexyke-Árnyékból jöttem! > http://www.losmexicana.mlap.hu
  • Héeder
    #1034
    Nekem most épp nincs pénzem ezért kéne ingyen!
    Valaki nem tud egy olyan helyet ahol így lehet letölteni?
    Persze később megvásárolnám!!! Mert hát megérdemli!!!

  • Héeder
    #1033
    Nekem most épp nincs pénzem ezért kéne ingyen nem tud egy olyan helyet ahol így lehet letölteni?
    Persze később megvásárolnám!!! Mert hát megérdemli!!!
  • LasDen #1032
    Itt
    Megéri a pénzét.. :D Nekem nagyon bejött.....odatesz...... :D
  • Héeder
    #1031
    Háyló
    Riddler- Korridor---->erre az allbumra fáj a fogam!!!
    Valaki tudna segíteni?
  • ScarY MAN
    #1030
    :)
  • Depridol
    #1029
    nincs album... viszont a promo demo megvan:D
  • Csesza
    #1028
    örülnék ha tudnál adni egy linket az Uccai Egyetem albumhoz :)
  • Depridol
    #1027
  • Depridol
    #1026
    az alap tényleg phoss a szöveg egész korrekt:D
  • Kaplan
    #1025
    Egyik kedves barátom kért meg rá, hogy ezt közvetítsem felétek.

    "Sziasztok!
    Elkészítettem első demo jellegű felvételemet,házi körülmények között.
    Vélemények,kritikák jöhetnek...
    kharaj - kálváriám
    A beat viszonylag kezdetlegese,de a szövegre,flowra várom a gondolatokat, előre is köszi annak,aki meghallgatja.
    bless
    kharaj
  • Depridol
    #1024
  • MikX
    #1023
    jaja, nekemis úgy
  • Depridol
    #1022
    uccai egytem nem jelent meg pár trackem van tőlük nem hivatalosan
  • MikX
    #1021
    láttam már, nemrossz, a szám maga nagyonjó, klipmeg... jólenne az elgondolás szerintem, csak túl egyszerű...
    Egyébként most Riddler- Korridor, Tibbah 5, Tkyd, nameg uccai egyetem megy...
    Várommár, hogy a Wacuum csináljon már valamit...