1180
A magyar és a külfüldi HIPHOP UNDERGROUND
  • Csesza
    #20
    NEM!!!!
  • RadeoN
    #19
    a kezdet phiai, ph-val, nem f-fel!
  • Csesza
    #18
    V.laki megtudja mondani nekem hogy honnan tom letölteni a Gyurma albumát vagy linkeljétek ki nekem!!! esetleg ha még kitudnátok nyomni ide 1 ogli g számot azt megköszönném
  • Tetsuo
    #17
    Itt természetesen mindenki a RAP undergroundjáról beszél hiszen ez a topic-cím.
  • Csesza
    #16
    Enyimé
  • Csesza
    #15
    Hát igen ez a belga! ennél szarabb zenét nem lehet csijálni de imádom a zenéjüket persze csak az első albumot a 2 album a 1 szemét
    semmi köze az elsőhöz
  • blackgamer
    #14
    Belga - Nemzeti hip hop.mp3
  • Csesza
    #13
    Most nem linkelgetek inkább leírom az útvonalat:
    www.rapnet.hu - albumok és zenék - Dynasztija - pl: Éldegélünk v. Menny és pokol

    www.hiphop.hu - zenék - Addamz - fekete melódia

    www.hiphop.hu - zenék - Connections - mindenütt jó (ez inkább regi)

    Válogass ezek pl nagyon sirályak!!!
  • Vlala #12
    ui.: én is elkezdek már "rappolni" a szépségemről, hátháa bejön valakinek... :-)

    Félre ne értse valaki, ez NEM zenefikázás, csak ilyen komolytalan napom van :-)
  • Vlala #11
    Ja, ez ilyen "művészet a művészetért" dolog? (azért nem írtam L'art pour l'art-ot, mert az itthon mást jelent...) tényleg nem sokat hallgattam.
    Lehet, hogy keverem, underground, overground, undorground, annyi zenei stílus van... Pest közlekedésében jobban eligazodok, mint ezekben (pedig 120 km-re lakom Pesttől, és nem járok arra sűrűn)
  • blackgamer
    #10
    uhh, annyi mp3 van ott, linkelj be 2-3-at amit érdemes meghallgatni
  • Csesza
    #9
    Akoor nemsok magyar underground rapot hallotál mer ők nem eről nyomják!! nekik sose lesz ennyi zséjük hogy hammer meg 1éb! a rap szépségéről rappolnak! amúgy meg ilyen 500ft-os cd árakból nem is nagyon lehet összekapargatni még egy ladára sem! ezér rakják fel különböző oldalakra zenéiket högy töltsék le és halgassák!
    lásd:Rapnet
  • Vlala #8
    ja, a szokásos szöveg:
    "Nehéz gyermekkorom volt. Egy fillér nélkül jöttem a világra, anyaszült meztelenül. A szüleim szegények voltak, a mindennapi betevőre is alig csurrant-cseppent egy két fillér.
    Apám tanított meg keményen küzdeni. Én is kis lépéssel kezdtem, de volt bennem annyi kitartás, hogy a csúcsra küzdjem magam. Most Hummerem van, 20-as szénné polírozott felnikkel, az aranyláncaim lehúzzák a nyakamat, és mindennap 16 órát gyúrok, az emberek tisztelettel néznek fel rám, de ez nem érdekel, csak az, hogy a csúcson vagyok. Alapítottam egy klubot, amelybe olyanok járnak, mint én, és én megmutatom nekik, hogyan kell küzdeni."
    Igaz, ők egy kicsit egyszerűbben fogalmaznak... de ha jobban megnézed, minden második rapper erről énekel (énekel? BOCS! nyomja a sódert zenére) minden számában.
  • PResident Evil
    #7
    kultúráltan fórumozz !!!
  • Csesza
    #6
    hé man, mielött vélemény nyilvánítasz hallgasd meg és értsd meg a szövegüket ők nem akarják magukat hasonlítani a kibaszott amcsikkal!vágod? ez a 8ker geciség meg hülyeség erről csak dope, fasszopó majka meg ganxta rizsázik!!!
  • ThePartyFace
    #5
    LOL
    Underground? Ez a szo nem kotheto kizarolag egy szubkulturahoz...
  • Tetsuo
    #4
    az underground nem= ganxta !
  • Cat #3
    magyarországon? ne nevetess
    azért mert pár cigánygyerek meg tahó azt gondolja hogy a 8 ker meg ujpest menő és gizda, és hogy egy sorban lehet őket említeni az amerikai gettókkal...
    nőjj fel!
  • Sadun Tryst
    #2
    yo-yo-yo! [fekás akcentussal]

    teccett? :D
  • Csesza
    #1
    RESPECT, Peace! nyomjátok a rizsát a hun undergroundról!
    DEEGO representaciyo