4495
  • Szabi1991
    #4215
    törölték az oldalt ahol a képek voltak..
  • KnightRider
    #4214

    Emberek, csak nekem tűntek el a bannerből a képek az ú adblock miatt, esetleg, vagy Karr meghackelte a cuccost? :D
  • KRhu
    #4213
    Köszi! :)
  • KnightRider
    #4212

    Két fivérről, akik démonokat vadásznak le.
  • KRhu
    #4211
    Nem ismerem Supernatural sorozatot. Mi ez? Mióta megy, miről szól?
  • Jont100
    #4210
    Sziasztok!
    Egyedi terezésű Knight Rideres pólók, fanoknak!
    Digitális eljárással, a legjobb pamut pólókra nyomtatva!
    Érdeklődni lehet a [email protected] címne, vagy üzletünkben: 1077 Bp. Király u. 69.
    Képet kérésre tudok küldeni, privátban vagy a e-mailben.
  • KnightRider
    #4209

    Wazze, ez így benne volt a Supernaturalben? Asszem ideje lenne folytatni a sorozat nézését :D

    Amúgy tiszteletem a készítőknek, végre valaki normális 3-4-ik évados hangmodult gyártott!
  • Szabi1991
    #4208
  • KnightRider
    #4207

    Májkül...!

  • Szabi1991
    #4206
  • KnightRider
    #4205

    Bizony. Don Peake el, Stu Phillips be.
  • KRhu
    #4204
    Nekem pont azért tetszett az első két évad zenei világa, mert eredeti hangszerekkel hangszerelt filmzenéje volt. Szemben a harmadik, negyedik elektronikus zenéjével.
  • 30yFan
    #4203
    jesszus, ilyen is van? Még csak nem is hallottam, h koncerten ilyet...
  • Szabi1991
    #4202
  • KnightRider
    #4201

    Showder Klub-ban Kittel poénkodnak :D
  • KnightRider
    #4200

    Victor Kros VS úgy kábé mindenki.
  • KRhu
    #4199
    Mit értesz azon, hogy "flame warok"?
  • Szabi1991
    #4198

  • Narxis
    #4197
    http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2009/10/20/hasselhoffnak_valosagshowja_lesz/
  • zoliii
    #4196
    Láttam én is tegnap :D
    Csak kár, hogy széthúzták a képet.
  • Szabi1991
    #4195
    német RTL-en most megy az első rész (Mustangos)
  • zoliii
    #4194
    Ford Mustang Körbe lehet forgatni :D
  • HTS s3rg1nh00
    #4193
    ha nem rakat rá magyar rendszámot akkor tényleg nem az...
  • zoliii
    #4192
    Ágoston László vajon megcsinálja az új KITT-et is? :D
    Nem olyan drága egy Mustang :D
  • KnightRider
    #4191

    Kis hír a nagyvilágból:

    Glen A. Larson megelégelte azt, hogy mi lett a fő KR oldalakból, ebből alapból kiemelte a KRO-t (na igen, azért eléggé durva flame warok voltak az elmúlt évben/években, és az csak a kezdet). Saját maga fog ezért egy KR oldalt indítani, valamikor a közeljövőben.

    A nemzetközi helyzet fokozódik, elvtársak :D

  • ldavid
    #4190
    én több, mint 10 éven keresztül tanultam, de már szinte semmire nem emlékszek belőle xD

    btw a spanyol hangok sokkal jobbak szerintem, a magyarra leszek még kíváncsi
  • Narxis
    #4189
    Van. :D
  • HTS s3rg1nh00
    #4188
    a németben van tegezés és magázás?
    b+ 4,azaz négy évig tanították nekem a németet,de eddig nem sikerült eljutnom
  • KnightRider
    #4187

    Kitt spanyol hangja szerintem nagyon jó!

    A német meg... blöehh! Az eredeti németje se volt semmi, de azért az nem volt ennyire tré. Abban mondjuk az a tipikus németség nem tetszett, hogy Michael és Kitt csendőrpertuban voltak: Michael letegezte Kittet, Kitt magázta Michaelt.

    Tényleg, felfigyelt már valaki arra, hogy a magyar szinkronban az első évadban Michael hol tegezi, hol magázza Devont?
  • Szabi1991
    #4186
    spanyolul is érdekes :D
  • Szabi1991
    #4185
    lol :D
  • Narxis
    #4184
    Szerintem itt a környezete is hibás.

    1. Nem állítják le

    2. Pl. a videot a lánya készítette, amin részegen fekszik és elég megalázó az egész.. eladja a médiának.

    Az biztos, hogy így kizárt, hogy ő újra Michael Knight legyen, akár sorozatban akár filmben. Szomorú, pedig nekem MacGyver mellett ő volt a másik fontos TV szereplő, akit gyerekként ismertem meg és a sorozatain/filmjein nőttem fel.

    Ja, amúgy egyetértek azzal mit írtál. Rossz őt így látni. :/
  • KnightRider
    #4183

    Épp az előbb beszéltünk szegény öreg Hoff újabb alkotásáról a barátosnőmmel.

    Az a gond, hogy az én szememben ő már nem Michael Knight. Amikor az új sorozat pilotja lement és ugye ott volt az öreg Michael, hogy szimbolikusan átadja a stafétabotot, számomra szörnyű nagy csalódás volt Hoffot látni. Lehetett látni rajta, hogy orbitálisan másnapos, azt a fejet húsz év kényszermunka sem képes utánozni, csakis a masszív piálás (alkesz apámmal nyert tapasztalatból tudom, sajnos). És akkor, abban a jelenetben én nem Michael Knightot láttam, hanem egy kivénhedt, beteg, egyszervolt színészt.

    Hát, itt tartunk most. Ha így folytatja tovább, ő lesz a következő Larry Hagman (Jockey Ewing, ha valaki még emlékszik), aki elivott két májat, a sajátját és egy beültetettet, mert még maradt annyi pénze a régi filmekből, hogy megteheti.

    Én előre félek Hoff jövőjéért. Ha ezt így folytatja, előbb-utóbb jön majd a hír, hogy holtan találták egy szállodai szobában, a halál oka: alkoholmérgezés. És akkor nem úgy fog rá emlékezni a világ, hogy igen, ő volt a nyolcvanas évek egyik popkulturális ikonja, hanem hogy végre beadta a kulcsot az alkoholista botrányhős.

    Akárhogy is legyen - és most engedjétek meg, hogy mindahányunk nevében beszéljek - nekünk, Knight Rider rajongóknak ő mindig a mi Michael-ünk marad, akkor is, ha Hasselhoff már rég nem lesz közöttünk, bárhogy is érje a végzet. Lehet, hogy szomorú a jelen, a jövő pedig kiismerhetetlen, de a múltban alkotott valamit, mely még mindig velünk van és velünk lesz, meghatározva egy bizonyos módon az életünket.

  • Szabi1991
    #4182
    na a vénember ismét alkot.. :D
  • Narxis
    #4181
    :S
  • Szabi1991
    #4180
    akár lehetne kitt.. :DD
  • KnightRider
    #4179

    Egy kisebb világháborúnak megfelelő küzdelem után ma végre sikerült beszereznem a második évad DVD gyűjteményt. Következzék a rövid kritika:

    - Csomagolás: Ez már az amerikai kiadást követi (az első évad a britet). Hiányosnaknak érzem a doboz papírjának minőségét. Az eredeti kiadások fényes, színjátszós kartonpapírból készültek, az első évad magyar kiadása csak fényes kartonból, ez a második évad pedig egyszerű, kissé érdes tapintású kartonból. Oké, hogy így csökken az előállítási költség, de az összes többi sorozat jobb minőségű gyűjtődobozt kap.

    - Lemezek: 6 darab slim tokban - mily meglepő - 6 darab duplarétegű DVD lemez. Az egyik tok borítójánál van egy kis neveéktani hiba, a "Goliath Returns" eredetijű epizódot a magyar tollnokok "Góliát visszatért"-nek fordították, múlt időben. Mindegy, ez nem olyan szörnyű hiba. A lemezek minősége jobb az amerikai kiadáshoz képest, mivel az európai kiadások mindegyikénél egyoldalú lemezeket használtak, szemben az amerikai kétoldalú korongoknál (ez utóbbi megoldás a régi jó bakelitlemezeket juttatja az ember eszébe).

    - Kép: Gyönyörű képminőség, éles képhatárok és mintha egy kicsit újra is színeztek volna pár jelenetet (itt főleg Kitt műszerfalának élénk színkavalkádjára gondolok). Nekem, aki a Gorenje-korszakban és a kalóz-VHS-ek aranykorában voltam gyerek, ez már a csúcsminőséget jelenti. Gyönyörű munka!

    - Hang: Az eredeti angol hangsáv mellett sztereó (!) magyar hang jár, amin azért hallatszik, hogy a monó hangsávot keverték újra. Mindenesetre nagyon szépen szólnak Forgács Péter, Versényi László és a többi kedvenc ékes hangzói.

    - Egyéb: Örülök, hogy a menüt teljesen magyarították. Oké, felsőfokú angol nyelvvizsgával nem okozna gondot Churchill nyelvén elnavigálni, de azért szép, hogy így megtisztelték a magyar rajongókat. Extrák, ahogy az eredeti kiadáson sem, nincsenek. Nem is gond, a nyolcavanas években ilyesmire nem is gondoltak.

    - Konklúzió: Nagyon jó minőségű, egész jó kiadású termékkel van dolgunk, melyen csak a magamfajta elvakult rajongó talál itt-ott néhány apró hibát. Sokat kellett rá várni, de megérte. Ajánlom minden kedves Rajongótársnak!

  • zoliii
    #4178
    KITT modell 1:18 fém
    Ár: 14420 Ft :(
  • KnightRider
    #4177

    Tudok Kitt hangon és stílusban beszélni, van eredeti DVDm, távirányítós Kittem és szőrös a mellkasom, szóval megyek :D
  • zoliii
    #4176
    Kéne csinálni majd KR találkozót!
    Pl. lenne KR sorozat maraton vetítés (eredeti lemez kéne).
    Autó bemutató, ha esetleg rendelkezel KITT replika verdával :D
    KITT szinkron hang verseny! :D
    Michael Knight szépségverseny! (szőrös mellkas kötelező!) :D
    KITT RC verseny (KITT távirányítós autó verseny).
    Film/sorozat autó modellek, makettek kiállítás.
    Szóval minden, ami Knight Rider! :D