4495
  • KnightRider
    #1535

    3d Kitt alsókonzol. Én huszárkodtam össze :D
  • Ryder7
    #1534
    Egyetértek. Nem vok homoszexuál.
  • spike0007
    #1533
    Naná hogy Ruvai!!!:)
  • KnightRider
    #1532

    Most őszintén, te RC-t, vagy Ruvait látnád szívesebben? Én maradok Ruvai mellett :D
  • spike0007
    #1531
    Parrosnak nem jött be mert nem szerepelt benne de mivel ekkora kretén volt már bocsánat, ezekután már nem is fog szerepelni benne valószínűleg! Pedig RC karakterét csíptem! Majd elválik! Igen az ügynöknővel megvan oldva ez a dolog!:D
  • KnightRider
    #1530

    Peter Parros lesújtó véleménye után nem hiszem, hogy szerepet kapna. A politikai korrektség meg megvan oldva a leszboszi tejeskávé ügynöknővel :D
  • Ryder7
    #1529
    Nagy lenne ha a "néger csávó" is visszajönne az új KR sorozatba.
  • Dj Tommy
    #1528
    Köx az infót!
  • KnightRider
    #1527

    Ja, amúgy Peter Parros véleménye az új pilotról:

    Nem jön be neki :D
  • KnightRider
    #1526

    Bonnie az utolsó epizódban fel sem tűnik, nem tudni, miért nem jelent meg, csak annyit, hogy az az epizód forgatási sorranben is az utolsó volt. Hogy egyszerűen nem ment be, vagy lejárt a szerződése és egy epizód erejéig (akkorra már tudták, hogy kaszát kap a KR) nem akarták már fizetni. RC-vel (a néger csávó) meg nem tudni mi lett, ő ott volt az utolsó epizódban, de nem derül ki, mi lesz a sorsa.
  • Dj Tommy
    #1525
    Az utóbbi 1 hétben megnézztem 3 Knight Rider filmet.
    Knight Rider 2008 Pilot:
    nekem tetszett a film, már én is várom az új sorozatot.

    Knight Rider 2000:
    Nekem ez is tetszett

    Knight Rider 2010:
    Ennek aztán tényleg semmi köze a KR-hez, meg inkább ez még a sima sorozat előtt játszodhatna, amilyen kemény technika volt benne


    Más:
    Én is KR fan vagyok csak már nem emlékszem 1-2 dologra, hogy pl Bonnieval és a néger csávóval mi lett sorozat végén?
  • w77d
    #1524
    azért az elég gáz lehet, hogy akárhol vagy mindíg hivogat embereket XD
  • KnightRider
    #1523

    Azt zárlatnak hívják :D
  • Ryder7
    #1522
    Azt nem:D De felhiv sizte akárkit análkül, h bárki hozzányúlna.
  • KnightRider
    #1521

    SPM-et is tud? ;)
  • Ryder7
    #1520
    Nekem olyan L6-os Motorolám van. Az alázza KITT-et. Annyira autómata, h az mér fáj:D
  • Ryder7
    #1519
    Gyáá. Csak kezdődjön már a sorozat!
  • M@TriX
    #1518
    forgatókönyvileg a Halálos iramban tényleg nagyon mélyenszántó volt ;)
  • KnightRider
    #1517

    A lehető legjobb hírek!
  • spike0007
    #1516
    Elnézést a címeket nem akartam betenni! Csak a hírt!
  • spike0007
    #1515
    Ősszel érkezik a Knight Rider felújított változata: az NBC egyik vezetője, Ben Silverman beszélt a tervekről.


    Új Knight az új KITT-ben

    AjánlatBuknak a felfrissített sorozatok
    Se KITT, se Hasselhoff nem a régi
    Megvan az új KITT
    Hasselhoff visszatérhet a Knight Riderbe
    Megvan az új Knight Rider
    Újjáélesztik a Knight Ridert
    Az NBC Entertainment társelnöke, Ben Silverman szilárdan hisz a Knight Rider sikerében, annak ellenére, hogy a felfrissített sorozatok általában kevéssé jönnek be a nézőknek. Silverman úgy nyilatkozott, hogy az alkotók tanultak az efféle vállalkozások hibáiból, elkerülendő példaként pedig a Bionic Woman-t és a Terminator: The Sarah Connor Chronicles-t hozta fel.

    A producer szerint ezek a sorozatok óriásit akartak ütni, ami a roppant költséges és látványos pilot filmekkel sikerült is, de utána összeomlott az egész, nem sikerült tartani a színvonalat. A Knight Rider esetében ezt a késleltetett bemutatóval kívánják elkerülni: a kétórás bevezető filmet februárban mutatták be, a sorozat pedig csak ősszel jön - így van elég idő a színvonalas kidolgozásra.

    "A közönség érdeklődött és bekapcsolódott a kétórás moziba. Most azt kell biztosítanunk, hogy hétről hétre bejöjjön a történetre, ehhez pedig határozott hozzállásra van szükség" - fogalmazott Silverman. A produkciót mindenesetre gyakorlott kézbe adták: a showrunner Gary Scott Thompson lesz, aki a Las Vegas-nál tevékenykedett ilyen minőségben, forgatókönyvíróként pedig a Halálos iramban című filmet jegyezte.

    A Knight Rider eredetileg 1982 és 1986 között futott, David Hasselhoffal a főszerepben. A színészről mostanában inkább csak alkoholproblémája kapcsán hallhattunk, de a hírek szerint ő is fel fog tűnni az új verzióban. A történet középpontjában Michael Knight törvénytelen fia, Mike Tracer áll, akit az All My Children című szappanoperából ismert Justin Bruening alakít.
  • II Rocky II
    #1514
    nekem sorik közül a dexter volt számomra meglepő hisen ez 52 perces sorozat..és nem 42 mint az átlak ::S:)
  • Bullitt
    #1513
    Legalább nem februárba jön :)
  • KnightRider
    #1512

    Új info: A sorozat epizódjai szerdánként 8 órakor lesznek láthatóak az NBC műsorán.

    Cikk
  • spike0007
    #1511
    Igy van!!!:)Akció dráma és humor mi másra van még szükség?:)Jól van jól van!
  • Bullitt
    #1510
    Megvan a showrunnerünk :)
  • bertino
    #1509
    ami xvides, azokat általában 350 megásra tömörítik, hogy 2 rész fölmenjen egy 700 megás lemezre, vagy még arányosabban kitöltse a DVD lemezt

    persze vannak kivételek, valami 370-420 mega
  • Ryder7
    #1508
    És kb mennyi mega? Tudom, h naon változó, de úgy átlegban? 300-400?
  • Shiwo
    #1507
    hát én amely sorozatokat szoktam töltögetni, azok úgy 40 percesek szoktak lenni
  • Ryder7
    #1506
    Kinek nem lenne jó?

    Felvetés: Ha a Pilotot 2 órásnak igérték és durván 1,5 órás lett akkor a sorozat részei fél órásak lesznek?
  • spike0007
    #1505
    Van már újabb hír? Elvileg ma dől el hogy idén ősztől,vagy jövő év februártól vetitik -e a sorit amerikában! Lehet tudni már valamit? Remélem szeptembertől már nyomatják!:)Jó lenne!
  • Ryder7
    #1504
    Jah.:D
  • Shiwo
    #1503
    ha sok Ford lesz a fimben, az annyira nem zavar..a film közbeni reklámokat megy ugyis kivágják, mielött felkerül torrentre :P
  • w77d
    #1502
    addíg is kiadhatnák már az eredeti többi évadját is
  • KnightRider
    #1501

    A lehető legjobb hír!!!

    Kis kiegészítés:
    - Először "csak" 12 epizódra adnak szerződést, ha azoknak jó a nézettsége, még kibővítik 22-re.
    - Sok lesz a reklám, az NBC ezt már most elismeri.

    Gondolom, Ford reklámok lesznek. Mindegy. Húsz év után végre egy új igazi Knight Rider, nem olyan félresikerült próbálkozások, mint a KR 2000/2010 és a TKR!

  • spike0007
    #1500
    http://www.sorozatjunkie.hu/2008/03/31/hirhetfo-2/
    Jó hírek!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sőt nagyon jóóó hírek!
    Nbc berendelte a Knight Rider sorozatot! Remélem megér pár évadot! Már alig várom, sok potenciált látok a sorozatban! Go KITT GO!!
  • KnightRider
    #1499

    Gondolom, el vannak eresztve lóvéval a Mustang szponzoradományai miatt. Amúgy meg: NUTS!!!
  • spike0007
    #1498
    Ez jól hangzik, remélem az új Knight Rider sorozat is tervebe lesz véve!:)
  • spike0007
    #1497
    Az NBC nem vár májusig, már jövő héten bejelenti 2008/09-es programtervét.
    http://www.sorozatjunkie.hu/2008/03/26/hirposzata-numb3rs-tavozo-spooks-spinoff-jericho/#comment-187121
  • KnightRider
    #1496

    Knight Rider játékok - Felébred az emberben a gyerek :D