185
filmek amiket kivételesen nem amcsik csináltak
  • bazs88
    #185
    Újabb látványos akciófilm Koreából: http://cinema-art.hu/2013/01/13/the-tower-fantasztikus-elozetes-koreabol/

    Magyar mozikba az ilyenek miért nem jutnak el? :/
  • Loál János #184
    Csekk borító.
  • Seten
    #183

    Ha már távol-keleti filmek, akkor Jet Li korai filmjei!

  • Zillo
    #182
    kedvenc indiai szinesznöm:)

  • Zillo
    #181
    ha már tavolkelet ne hagyjuk ki az utanozhatatlan indiai filmeket a dunatv-n szoktak indiai jatekfilmeket adni,es sokkal többre tartom ezeket a filmeket mint a hollywood-i szenzáciokat...
  • Jano
    #180
    21:50-től a DunaTV-n Bin Jip.
  • _Vegeta_
    #179
    Teljesen egyetertek veled. Egyebkent en azert nem irtam mert nem neztem keleti filmet ööö bocs. Nem neztem filmet mar joideje. :)
  • Waterhorse
    #178
    Ide már csak én írok?
    Ez a legújabb, most a Két Nővért akarják feldolgozni Annyiból még jó ez, hogy az igénytelen magyar piacra is kénytelen lesz valaki kidobni az eredeti koreait. De szinte már gusztustalan amit ez a nyugat művel, ha nem tudnak egyénit és sajátot csinálni akkor abba kell hagyni Itt van az Into The Mirror is, már kínjukban azt is remak-elik, pedig távolról sem volt vmi emlékezetes alkotás.
  • Waterhorse
    #177
    ááá én nem is vagyok kiváncsi erre a Téglára
    Jack Nicholson jó színész és Martin munkái is jók, de már ennyire kifogytak az ötletekből, h minden keleti filmnek kell egy amcsi feldogozás, és ráadásul a legnagyobb amcsi neveknek nincs már egyéni ötletük...
    Egyébként valahol kiváncsi lennék, de haragszom, h "az év kasszasikere"-ként emlegették, és egy szó sem esett az eredetiről, ha mégis akkor ennek fényében próbálták a kritikusok népszerűsíteni az Infernal Affairs-t és nem fordítva.

    Max majd egyszer vmikor letöltöm, annyit még megér A trilógiát természetesen már sikerült beszereznem eredetiben. A 2. részben ha jól figyeltek, én úgy vettem észre magyar dalok vannak, ledöbbentem és nagyon meghatódtam rajta, megnéztem eredeti hanggal és ott is az volt

    Most itt ez a Black Mirror aki még nem ismerné, csupa keleti cuccot adnak ki, Azumi, Goinin, Shinobi stb.
    Black Mirror
  • hellnight
    #176
    Hát csak annyira volt benne sok a verekedés mint az első részben :D :D
    Amúgy az első részben nem csinált olyan rúgásokat mint a 2.-ban, amikor az egyik jelenetben lerúgja az utcán az egyik lámpát :O Hát akkor én komolyan csak néztem, hogy WTF? Kb 4 méter lehett a távolság
  • _Vegeta_
    #175
    Ha azt mondtad volna Toni Yaa film, tutti ment volna. Tom Yum Goong jo film volt pergos es sok benne a verekedes. ;)
  • Iori
    #174
    az Ong-Bakot adták a TV2n ez tuti, Tom YUm Gooongot biztos nem adták
  • circa
    #173
    Tom Yum Goong, ez lesz azköszi szépen
  • hellnight
    #172
    Amit Te keresel azaz Ong Bak - The Muai Thai Warrior című film Tony Jaa-tól. Van 2. része is a filmnek. Torrenten és egyéb helyeken vagy "The Protector", vagy "Ong Bak 2" vagy "Tom Yum Goong" címén találhatod meg.
  • circa
    #171
    Tom, de többet nem tudok róla, most adták nemrég a tv2n vagy az rtlen
  • _Vegeta_
    #170
    Toni Yaa nem hasznal dublort de gozom sincs mien filmrol beszelsz. :)
  • circa
    #169
    Nah, lenne egy kérdésem, egy fim címére lennék kíváncsi, valami kínai-taiwani filmről van szó, az egéssz csak arról szól, hogy verik egymást kőkeményen, és azt hallottam róla, hogy a flmben nem használtak dublőrt, nem régi film de sajnos többetn nem tudok róla.
  • Davidus
    #168
    azon akarom:) kösz a tippet
  • reanimator
    #167
    a Bs Player 1.22.817 verzióban már időzíteni tudod a feliratot ctrl+nyilakkal.persze ez csak akkor jó ha számitógépen akarod megnézni
  • Davidus
    #166
    Ichi the Killert is leszedtem de nem jók hozzá a magyar feliratok :((
  • Jano
    #165
    Leonardo DiCaprio .... Billy Costigan
    Matt Damon .... Colin Sullivan
    Mark Wahlberg .... Dignan
    Jack Nicholson .... Costello

    Remélem nem csak a sztárszereposztásról fog szólni a film. :)
  • Iori
    #164
    tök lightos az, nem tudom miről beszélsz :D
  • Iori
    #163
    jesssz, a 2 meg a 3nak a dvdjét nem tudom hova tettem, amiután anyámék megnézték azóta eltűnt :D megprobálom vhogyan előbányászni őket

    jövőre jön a remake aka The Departed (tessék IMDBn csekkolni, MS talán végre Oscart kaphat ezért)
  • reanimator
    #162
    ja az Oldboy nagy film.Meg fogsz lepődni miről szól majd.Már persze akkor ha nem keleti filmeken edződtél eddig.
  • Jano
    #161
    Nem nagy spoiler, ha elárulom, hogy csak az az egy _ilyen jellegű_ gyomorforgató jlenet van benne. A többit majd meglátod. :)
  • Davidus
    #160
    Letöltöttem az Oldboyt. Mondom belenézek milyen a minőség... Csávó eszi az élő polipot!!!4 Asszem valamikor ebéd és vacsora között lesz megnézve:))
  • Jano
    #159
    Sajnos annyira nem figyelem a tévéműsort, hogy nagyon, úgyhogy mindig lemaradok arról a nagyon kevés jóról, amit néha levetítenek. De az ismétlést hátha elkapom, az Infernal Affairs-t meg beprogramozom jó előre. :)
  • Waterhorse
    #158
    komoly!
    Ha össze lenne dobva a scannerem gyorsan be is raknám azt a kis promoképet (mert reklámozzák is) ami a tvr-hétben van róla.
    Most talán ez is elég: Infernal Affairs

    Legalul látható:
    Vetítik:
    DUNA TELEVÍZIÓ: szeptember 10. Szombat, 22:05
  • Waterhorse
    #157
    A Fivér?
    Gondoltam mindenki akit érdekel van olyan szemfüles, hogy észrevegye:)) de legközelebb szólok. Ilyeneket is szívesen feltűntetnék a lejjebb említett fanoldalon, ha elkészül, hogy milyen ázsiai filmek lesznek a tv-ben, mert tényleg eléggé eldugott helyeken mennek. Most a nyáron nem jutottam sajnos xp közelébe, a Front Page pedig, sajnos csak azon megy. Az tanévben remélem adnak annyi szabadidőt, hogy ezzel is tudjak újra foglalkozni.

    Sztem ez sem utoljára ment, eddig még mintha nem is lett volna, tehát legalább 2 ismétléssel számolhatunk most már a közeljövőben m1, vagy m2-n. Ja és nem is mondtam mennyire tetszett Kitano magyar hangja, bár csak néhány fél mondata van angolul, és azok lettek magyarra fordítva, de egészen jól megy az eredeti hangszínéhez, mintha a saját hangján szólna magyarul, a nevét sajnos nem jegyeztem meg a színésznek, de majd visszanézem a szinkronszerepek kik voltak.
  • Jano
    #156
    Ménem szóltá, hogy volt. :C
  • Iori
    #155
    Infernal Affairs a Dunán? Komoly?
  • Waterhorse
    #154
    Ideje felhozni a témát

    Nemrégiben ment m2-n a Fivér, megnéztem és az élmény után megrendült a bizalmam Tarantinóban. Hát nem azt gondoltam eddig, hogy csak ő tud ilyen filmeket csinálni?
    Legjobb beszolása Kitanonak: "annyit értek, hogy "kurv@ japcsik" - hát ezen becsináltam, és 3x visszapörgettem
    Meg úgy jó volt az egész, tetszett Kitano figurája, meg a feka srác, érdekes volt, h vele jobban kijött mit a testvérével, a befejezés pedig az az "öszintén sírós" kategória.

    Mostanában egyébként is el leszünk látva Dunán lesz vasárnap a Tavasz, Nyár, Ősz, Tél...és Tavasz, aztán ugyanitt jövő szombaton Szigorúan Piszkos Ügyek. mind megy a jó öreg VHS formátumra:)) aztán remélem ebből a következő 2 részt is leadják majd.
  • _Vegeta_
    #153
    Most epp nem neztem semmijen keleti filmet. :))
  • Loál János #152
    Lecsüccsent a topik.

    Sympathy for Mr. Vengeance
    Az Oldboy rendezőjének korábbi, szintén elég híres filmje. Jó is! :) Nem annyira durva, mint az Oldboy, de ezt sem gyerekfilmnek csinálták.
    Röviden a történet: egy süketnéma fiú nővére vesebeteg, szervátültetésre van szüksége, vagy meghal. A testvérek vércsoportja különböző, ezért a srác saját veséjével nem segíthet a lányon. Összegyűjtöttek némi pénzt, de a műtét nagyon drága, és nem akad donor. A fiú - mivel az idő sürgeti - szervkereskedőkkel áll össze, felajánlja nekik a pénzt, és az ő egyik veséjét. Itt kezdődik a bonyodalom... :)
    Nézzétek meg.
  • Iori
    #151
    Initial Dről tudtok vmit? Ezen a héten mutatták be Kínában, anime-manga átírat. Ilyen Halálos Iramban szerü autós film.
    Initial D
  • Jano
    #150
    Hát mégegyszer nagyon köszi a cuccot, tényleg valami rettenet durva a képregény. :-o Még nem néztem végig, belekukkantottam 1-2 másikba is, azok is nagyon jók.
  • Waterhorse
    #149
    Jöhet nekem is
    Köszi
  • Prof William
    #148
    A képregényben pont ez jön ki. A kis sérelmek, amik felett nevetve elsilik az ember gyilkoláso okká válnak.
  • Jano
    #147
    Én megköszönném! :)
  • Prof William
    #146
    Akinek tetszett a Battle Royale az olvassa el a képregény változatot! Kb háromszor jobb és ötszöt durvább. A film egy délutáni babazsúrnak fog tűnni melette.

    Ha érdekel jelezzétek és elküldöm priviben hogy honnan szedhetitek le.