64
Kivel történt hasonló dolog?
  • FrezeR
    #64
    amugy miért kellene kivetetni neked?
  • _Vegeta_
    #63
    áiiiii..
    pont ezert nem akarok menni. :(
  • rezsofiz
    #62
    #19
  • FtranX
    #61
    na pont jókor írtam be :))
  • FtranX
    #60
    ha már erről van szó, nekem két éve volt pajzsmirizsműtétem és altattak. Rossz volt, mert három napig minden nyelés kínszenvedés volt, és -gondolom a cső miatt amit ledugtak- rettentően be voltam rekedve. bár így visszagondolva sokkal jobb volt, mint amikor a mandulámat vették ki. Akkor csak érzéstelenítőt kaptam. Nagyon szar érzés volt, ahogy ollóval vadostak a torkomban, ahogy azt a csavart drótót ledugták a torkomba (máig a számban érzem az ízét Brrr! ) meg ahogy köpni kellett a vért...
  • _Vegeta_
    #59
    Mandulamat ki kene vetetni, de nem fexem kes ala. Legalabbis.... nemtom. Ha nem muszaly biztos nem.
  • Frank99
    #58
    az. szerecsére
  • cSuwwi
    #57
    jó kérés, hogy mi volt a bajom.
    tüdőszűrőn kiszedtek, hogy látnak valamit, ezért 2 hétig a vendégeskedtem a normafai gyerek tüdőintézetben.
    riogatták anyámat tbc-vel, de semmi bajom se volt, mint utólag kiderült.

    előszőr el voltam különítve, mert gőzük sem volt mi bajom van, minden létező vizsgálatot elvégeztek.

    a két legszarabb a gyomormosás ill. a tüdőtükrözés volt.
    itt valóban elaltattak majd egy kis kamerával körülnéztek bennem (aztán 1 hétig úgy köhögtem, meg fájt a tüdőm, mint az állat :C )
  • Csaba
    #56
    Ja bocs, összekevertem a gyomormosást a tükrözéssel...
  • Csaba
    #55
    Őszinte részvétem...Én már akkor is a doki kezét próbálom kiszedni a számból, mikor csak a kanalával kuksizza a torkom, hogy piros-e? Olyan szar már az is, öklendezem, meg minden. Nekem ha ledugnának egy csövet, kész, vége. Megfulladnék,
    Amúgy mi volt a bajod? Nem lehetett megoldani emberségesebb módszerrel (pl. olyan kását etetnek veled, amiben kis röntgengép van)?
  • Devla
    #54
    Altatas? Rosszabb helyeken meg fajdalomcsillapitot se adnak alapbol, csak ha kulon fizetsz erte. (nem gyomormosasra gondolok, hanem valamennyire kibirhato kezelesekre). Rengeteg mutet is van, ahol nem altatnak, csak helyi erzestelenitest kapsz.
  • Csaba
    #53
    Ja. Aki eszméletlen, azt minek elaltatni?:-) Azt fel kell ébreszteni.
  • cSuwwi
    #52
    Nekem volt már gyomormosásom, bár nem a pia miatt, amikor kórházban voltam 8.-os koromban 2 hétig, akkor 3 napon keresztül kelés után kapásból vérvétel, és gyomorkukk.

    Kellemes volt az a gumicsövet lenyelni (azaz inkább lenyomta a kedves nővérke). Első alkalommal 3-an alig bírtak lefogni :D
    3. alkalommal kapásból lenyeltem, szokja az ember.
    Iszonyat szar, főleg ahogy látod a csövön, hogy jön vissza a gyomortartalom folyákony része. Brrrrr :C
  • Chaos Mad
    #51
    ezen mennyit röhögtem!
  • Csaba
    #50
    Nekem volt egy térdműtétem (nem sikerült tökéletesen, lehet, hogy később kell még műtét...), altattak.
    No, a lényeg: Azzal, hogy minden 10000. ember nem ébred fel, most jól megijesztettél. Ott is maradhattam volna? Hmmm??? (Pláne, hogy izgultam rendesen, vérnyomás 170-ig felment, telenyomtak nyugtatóval..., de még a műtőben is 150-et mértek.)
    Pedig egy térdműtétnél nem igazán lehet mást alkalmazni. Helyi érzéstelenítés kiesik, mert az rengeteg esetben nem hatékony, és bizony a beteg érzi a fájdalmat, így a doki sem tud olyan hatékonyan reparálni, a gerincérzéstelenítés pedig fúúúúúj.. Nekem ne szúrkáljanak a gerincembe, és még fél óráig sem akarom azt érezni, hogy nem érzek semmit deréktól lefelé... Nem beszélve arról, hogy mi van, ha éppen elrontja a szúrást pont nálam... Inkább altatás. Bár azt hiszem, akkor nem tér magához a delikvens, ha allergiás az altató gyógyszerre, és emiatt leáll a szíve, nem?
  • Met
    #49
    lehet már tudni, hogy jóindulatú volt e?
  • Frank99
    #48
    majdha szükség lesz rá, elviseled.

    6 hete műtöttek mellkasban cisztával. 20 cm-is vágás van a hónom alatt, belül is össze vagyok varrva, minden bajom van azóta is.

    akarta a fene, de a gyerek + a család mégis csak fontos....

    úgyhogy még sok minden van előttetek.
  • Chaos Mad
    #47
    apjáék röhögtek rajta, iet szol apja h "mekkora egy pancser vagy fiam!"

    LOLLER
  • csabawarchief
    #46
    egyetértek ...
  • csabawarchief
    #45
    loal topic ;D
  • Adi
    #44
    Pancseorzták vagy mi?!
  • Davidus
    #43
    lekötöztek?:P
  • _Vegeta_
    #42
    Else olvasom az elso hozzaszolast, sott megyek is innen a brantba.
    Meg a vervetelt elviselem, de ennel komolyabb dogokat nem. :D
    Na szasztok :>
  • Cnut
    #41
    Elmeséled?
  • Chaos Mad
    #40
    17

    amugy miért?
  • rezsofiz
    #39
    Hát valami olyasmi mert olyan mélyre ment le a csikk vagy nem tom már, régen volt.
  • Cnut
    #38
    Cigicsikkért miért kellett kimosni a gyomrát?
  • Voltan
    #37
    Jézusom. Hány éves vagy?
  • BlackWolf
    #36
    hogy tudtad 2perc se tel el es milyen nepszeru lett :)
  • rezsofiz
    #35
    Azt tudom
  • rezsofiz
    #34
    Jó csak példa volt azért mondtam mert az is gyomormosás volt, és pont azért emeltem ki hogy ő eszméleténél volt
  • BlackWolf
    #33
    :) ugyi vagy
  • Chaos Mad
    #32
    #29 a mester
  • BlackWolf
    #31
    jo de most alkohol vs gyomormosas van nem cigicsiket lenyel :) hanem kokemeny piazas
  • Punker
    #30
    azt nem a detoxban csinálták neki.
  • Grig6
    #29
    Hi mindenki, ÉN VAGYoK AZ AZ ÁLLAT AKI DETOXBA KERÜLT!!!!!!!!!!!!!
    WEHEHEHEHHEH
  • rezsofiz
    #28
    Ezt a #22-re írtam.
  • rezsofiz
    #27
    Egyébként hogyhogy akiket gyomormosásra vinnek nincsenek eszméletüknél? Sztem ez nem feltétlenül minden esetben igaz, pl Tesóm egyszer lenyelt egy cigicsikket, aztán eszméleténél volt, és úgy vitték gyomormosásra, azt hogy elaltatták e arra nem emléxem sztem nem.
  • rezsofiz
    #26
    : ))
  • Punker
    #25
    amíg rókázik addig nincs baj akkor még működik a szervezete, ha viszont már 4 ember kell a mozgatásához akkor kezdődnek a gondok (tapasztalat) :)