11
  • Tetsuo
    #11
    Minek templomba menni mikor itt a neten is van Istentisztelet??
  • quentit
    #10
    A Raboknak más esélyük sincs, legalább bízhassanak abban, hogy kiszabadítják őket.
  • quentit
    #9
    Szerintem, ha Istent zavarná, akkor ő maga akadályozná meg a telefonálást. Ha őt meg nem zavarja, akkor mi minek aggódunk?
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    jó ötlet .. akkor atomot! :P
  • Garfield
    #7
    mobiltelefon: egy technológiai vívmány, mely előhozza az emberből a büdösbunkót. Nem kapcsolja ki, ahol és amikor kéne, üvöltve beszél, nem vesz hozzá autósszettet, nem kapcsolja ki azt a rohadt pittyegő billentyűhangot, stb.

    Kíváncsi vagyok, mi lesz a következő hightech kütyű, amely ugyanilyen hatással lesz az emberekre és emiatt fel kell találni az hightechkütyű-ellenes bizbaszt.
  • Devla
    #6
    Miert nem rogton atomot nekik?
  • whitehawk
    #5
    EMP Shockwave... Bár attól a peacemaker is kimegy. Járulékos veszteségek...
  • Trade
    #4
    Ez a legnagyobb gond hogy a temlomokban??
    A BORTONOKben kellene megcsinalni minel hamarabb hogy ne tudjanak olyan konnyen fenyegetozni!
    Vki bent van a sitten?Hat majd megy a haverja bosszut allni!A raboknak telefonjaik vannak!
  • dez
    #3
    Mert? Gondolom, nem csak pénzszórásnak vették, hanem mert unták a csörgések, beszélgetések visszhangjait..
  • hornbali
    #2
    Sztem szükségtelen ez a zavaró rendszer.
  • dez
    #1
    "Az indiai parlament nemrég hasonló zavaró rendszert helyezett működésbe, miután a képviselők nem voltak hajlandók eleget tenni a korábbi kéréseknek, és továbbra is bekapcsolva hagyták készülékeiket."

    Itthon is volt ilyen kezdeményezés, de a tisztelt képviselő urak megfúrták. :) (Vagy azóta mégiscsak bevezették?)