227
Donnie Darko film, filmzene
  • 30yFan
    #227
    nekem van egy poszterem is meg képeslapom
  • modestomi
    #226
    Bocsánat, a képek itt vannak:

    http://i35.tinypic.com/34gk5mo.jpg
    http://i34.tinypic.com/1ex3qb.jpg
  • modestomi
    #225
    Van két eladásra szánt vadi új Donnie Darko polom, sosem hordott/mosott.
    S-es méretűek, kicsik rám, ezért szeretném eladni őket.

    1db 4000, 2db 7000

    Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok, írj vagy hívj:
    0630-2188911, [email protected]

    Budapesten átvehető, de igény szerint vidékre is postázom!

    Képek:
    http://i34.tinypic.com/1ex3qb.jpg
    http://i34.tinypic.com/1ex3qb.jpg
  • 5c0rp330n
    #224
    nah, megnéztem az S. Darko-t..
    nagyjából azt mondom, amit vártam tőle a kritikák után is: nem méltó az elődjéhez, semmilyen szempontból, nem nagyon kellett volna ezt folytatni, nem is lehetett normálisan, egy más rendezővel meg pláne nem.. sok motívumot szándékosan egy az egyben átvettek belőle (kb mindent), megpróbálták kicsit mégjobban megcsavarni az egészet, de egyszerűen túlerőltetett lett, nem sok dolog fogott meg benne..
    meg aztán ebben is volt pár dolog, amit nem értek, de valahogy nincs is kedvem gondolkozni rajta, vagy megnézni még néhányszor (mint a Donnie-nál), mert annyira nem is érdekel az egész. a Donnie után napokig járt az agyam rajta, meg ment a fejemben a zenéje, volt egy nagyon durván jó hangulata az egésznek.
  • 5c0rp330n
    #223
    az első mondattal azért sztem tisztában van itt mindenki :)
    a kérdésre a válasz sztem: azon a gépen csak az alternatív univerzumban volt rajta az anyja meg (ha jól emlékszem) a testvére, ami visszatérve a rendes univerzumban meg nem történté válik. a rendes univerzumban Donnie már a legelején meghal, így nem buktatja le a pedót, aki így nem kerül börtönre, így nem kell helyettesíteni az anyjának, és talán ki sem jutnak a versenybe. szóval a gépen így nem voltak rajta, az a gép viszont ígyis-úgyis felszáll és lezuhan, csak így nem úgy, hogy ők rajta vannak.
  • Orionk
    #222
    Annak a repülőnek a hajtóműve esett a szobályára, amelyikkel az édesanyja éppen utazott hazafelé a gyerekekkel.

    Hogy lehet, hogy az édesanyja nem halt meg, amikor leszakadt a repülő egyik hajtóműve?
  • 5c0rp330n
    #221
    jó kérdés. elvileg amcsiban május 12-én jelent meg, egyből DVD-n és Blu-ray-en. wiki-n ezt olvasom: "in most European countries it will be released to theaters". vagyis a legtöbb helyen elvileg menni fog, de semmi konkrétat nem láttam ezzel kapcsolatban..
  • Orionk
    #220
    nem akarok hülyeséget kérdezni, de s.darko lesz a magyar mozikban?

    mikor jelenik meg a film? 2009-re mondták...
  • 5c0rp330n
    #219
    ezt a magyarázatot nem teljesen értem.. sztem a hajtómű pont gecire nem Donnie-m múlott.. és ezek szerint nem utazott vissza az időben, csak látta az ágyában fekve ő is az alternatív univerzumot, mint a többiek? ez a része végülis logikus.


    egyébként kint van az S. Darko. kb csak gyalázzák, ahogy várható volt, az eredeti rendezőnek köze nincs hozzá, de egyszer mindenképpen megnézem a napokban, majd talán beszámolok róla..
  • Orionk
    #218
    Hy!

    A rendező magyarázata a filmről:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A film elejétől, tehát október másodikától kezdve 28 napig, 6 óráig, 42 percig és 12 másodpercig egy alternatív univerzumban élnek, ami nem tudja fenntartani magát sokáig, ezért összezuhanhat, és képes megölni minden élő embert a világon. Donnie feladata volt az, hogy a repülőgéphajtómű visszajutattásával egy féreglyukon bezárja ezt az alternatív univerzumot, és megmentse a világot. Így kerültek vissza október másodikára, viszont ez nem időutazás (az időutazás visszafele ugye nem lehetséges az időparadoxon miatt). A "nyulas csávó" pedig azért vakargatja a szemét, mert akik benne éltek abban az alternatív univerzumban, álomként emlékeznek az ott tapasztalt élményeikre, és sokuknak van pl. bűntudata, amiért olyan g*cin bánt Donnie-val.

    (ez a hivatalos magyarázat a rendezőtől, nem az ujjamból szoptam ki)


    Amit nem értek, hogy hogyan tömte be a féreglyukat, azaz hogyan juttatta vissza a hajtóművet?

    vélemény?

    üdv.,
  • modestomi
    #217
    Sziasztok!
    Rendeltem ket Donnie Darko polot kulfoldrol,de sajnos mindketto kicsi ram. S-es meretűek, szóval szerintem lányokra is jólenne.
    Szerenek tőluk megvallni,mivel szamomra feleslegesse valltak.
    Egy darab 4900forint, a kettő egyutt 8000, és íme két kép a polokrol:
    http://i43.tinypic.com/mt9zsm.jpg
    http://i44.tinypic.com/2qs2z2r.jpg

    email: [email protected]
    tel: 30/218-8911
  • bcrics
    #216
    Hy, le sem kell töltenek a dalt itt hallhatjátok,,és már szavazhattok is ha ottvagytok:)

    Itten e

    köszönjük a figyelmet
  • bcrics
    #215
    hát én csak vokálozom-a háttérben az üvöltés vok én :D..jah meg még gitározom is..a solo az én művem..már csak a filmet kéne megnéznem végre:D
  • 5c0rp330n
    #214
    te melyik részét énekled? :)
    furcsa, de nem rossz. :)
  • bcrics
    #213
    Hell,,Zenekarunkal Mi Is Feldolgoztuk Gary Jules Mad World C. Dalát.



    Inenn Tudjátok Letölteni.:)
  • 5c0rp330n
    #212
    szerintem sem.. legalábbis elképzelni sem nagyon tudom hogy hogyan és miért kéne ezt folytatni.. további rossz hír, hogy elvileg az eredeti írónak nem sok köze lesz hozzá..
  • OPM
    #211
    S.Darko? szerintem nem amúgy nem jó ötlet ebből második részt készíteni
  • 5c0rp330n
    #210
    most néztem meg, nem gyenge film. a vége eléggé hasonlított a Butterfly Effect-hez.
    azt vágjátok, hogy idén jön S. Darko néven a folytatás?
  • mod
    #209
    Nekem a Notorious c. tetszik a legjobban.

    http://www.youtube.com/watch?v=ytWIZHxolI0
  • asszongyahogy
    #208
    kiaszott jó szám!!!!
  • chhaya #207
    manipulated living a legleg. ^^
    a trailer alatt is az megy.
  • mod
    #206
    Újra megnéztem. Egészen különleges világa van. Sose láttam ehhez hasonló filmet, van benne valami "plusz"...
  • Riddick21
    #205
    Nézd meg itt!
  • asdasddsadsa
    #204
    Sziasztok. Nem tudna valaki nekem magyar feliratot a filmhez?
  • Dloc
    #203
    A Sundtrack-en nem találtam.pedig sokszor ment a filmben.
    Komolyzene,szöveg nincs alatta(értelem szerüen),de valami hang megy alatta.
  • Dying Soul
    #202
    Hát most ezt így nem
  • Dloc
    #201
    nem tudjátok hogy melyik zene megy aközben,amikor a suliban tart előadást Jim Cunigham?(ez a zene megy akkor is amikor Donnie késsel ütögeti a közte és Frank között lévő "vízfalat".Meg még sokszor a filmben.
  • Breathe
    #200
    Hát a Mad world az kultusz is....Érdekes dallamvonala van,miután megnéztme a filmet,három napig csak az csengett a fülembe...:D
    Nincs semmi leöltőm,úgyhogy sajnos csak az átküldés a jó.
    Azok az aláfestések se rosszak,tényleg...
    Kinek melyik a kedvenc jelenete?
  • csgj
    #199
    persze azok is jók. van olyan különös hatásuk Micheal Andrews-nak köszönhetően! van ami egyenesen hátborzongató, megfogja az embert. Mindenesetre nekem egyik nagy kedvenc számom marad a Mad world
  • _Vegeta_
    #198
    Pedig a BMG-k sokkal jobbak...

    carpathian ridge
    the tangent universe
    the artifact and living
    manipulated living
    philosophy of time travel
    burn it to the ground
    slipping away
    ensurance trap
    waltz in the 4th dimension
    Elkepeszto hangulatos zenek...
  • OPM
    #197
    under the milky way of love iiis nagy kedvenc!!
  • csgj
    #196
    az egészet? :D gondolom legjobban mindenkit Gary Jules: Mad world című száma érdekli... ha van morpheus-od (a letöltő progi) ott kikeresheted. azt nemtom, hogy ezt át tudom e küldeni
  • Breathe
    #195
    És át tudod küldeni? Vagy valami...:)
  • csgj
    #194
    nekem megvan az egész filmzene albuma
  • Dying Soul
    #193
    Szerintem igen.
  • Breathe
    #192
    Ó,kr,pedig angyon jó kis számok vannak benne...A rendezői változatot kiatták külön dvd-n?
  • Dying Soul
    #191
    Sajnos már a zene sincs meg. :(
  • Breathe
    #190
    És nem tudod átküldeni véletlen? És a zenét? naggyon megköszönném!!
  • Dying Soul
    #189
    Leszedtem még valahonnan anno. Egy torrent-oldalról azt hiszem.
  • Breathe
    #188
    Jah,akkor jó:)Honnan láttad a rendezőit?