1661
IL-2 a\'la Csendes ocean
F.A.Q
  • ShaiHulud
    #21
    akinek megvan rakjon mar be par screenshotot legyszi:)
  • Glpetyus
    #20
    Hű,ez elég jó...
    Remélem B-29-el is lehet "csapatni" :P
  • neuro
    #19
    Talán Pacific Warriors? De nem biztos...
  • SarkanyfuaRUSH
    #18
    Mármint nem a pacific fighters-re gondolok, mint arcade, hanem annak a másik gamenak a nevére vagyok kívácsi, amit neuro említett :)
  • SarkanyfuaRUSH
    #17
    Ennek az arcade pacific-es repszimnek mi a neve? Köszi...
  • neuro
    #16
    van egy arcade pacific-es játék is, ami mostanában jön majd ki de ez nem az :)
  • magus
    #15
    jah ismerem, csak en errol lattam kepet asszem vhol, es ott ilyen csilli villi arcade moka volt, azert furcsalltam, hogy jon ide az il2
  • Bucser
    #14
    Ez A sturmovik sorozat ujabb tagja, csak ezuttal Pacific Fighters a címe. rátelepül az Ace Expansion Packra és torrentről is szedhető már...
  • FREAK
    #13
    1942 komoly volt, mindig repültem 40 percet aztán első körben szarrá lőttek :D
  • ShaiHulud
    #12
    tudom :) de attol meg nekem nincs meg:)
  • MrTressy
    #11
    Kint van már.Ott figyel nforceon is meg a privi ftpken is
  • ShaiHulud
    #10
    asszem ha egyszer meglesz akkro elleszek vele jo darabig... imadom csendes oceani hadszinteret...regen volt a 1942 PAW az de jo kis gem volt remelem ez is hozza azt a feelinget.
  • Nemcso
    #9
    U.a az Oleg Maddox és csapata készítette, mint az Il-2, Il-2FB, AEP progikat. Mind a történetvezetés, mind a garfikai megoldások azokra hajaznak, csak itt a csendes-oceáni hadszintéren folynak az események: Pearl, Midway, Okinawa, stb.
  • FREAK
    #8
    Sturmovik topikban ment eddig a téma, de mivel már GOLD, megérdemel egy sajátot szvsz
  • Punkerwork
    #7
    nem volt már ennek a game-nak topic-ja? vagy csak máshova spam-meltem be a képeket? :)
  • a.carkey
    #6
    Mintha Pearl felé tartanának ... :)
  • M@TriX
    #5
    pontosan! ez nem egy árkád gém, az tuti...
  • FREAK
    #4
    erősen az utóbbi

    IL2-t ismered?
  • grebber
    #3
    Képségek
  • magus
    #2
    ez arkad csitt csatt bumm bumm lovoldozos moka vag verprofi szimulator?
  • ShaiHulud
    #1
    2004-10-12 Pacific Fighters (c) Ubisoft RELOADED 107x15 MB 7.0