1661
IL-2 a\'la Csendes ocean
F.A.Q
  • spike84
    #1661
  • fulcrum85
    #1660
    Jah, az 1946 van meg.
  • fulcrum85
    #1659
    Sziasztok!
    Sok olyan videót láttam, amikor olyan gépekkel szállnak le (vagy legalábbis megpróbálják) anyahajóra, ami nem is szerepelt a csendes-óceáni hadszíntéren (pl.: Me-262, TB-3). Mivel nekem is kedvem támadt marhulni, megróbáltam összehozni ilyesmit a quick mission builderben, de hiába állítom be mondjuk a 262-es mellé Okinavát, nem dob be anyahajót. Én rontok el valamit, vagy ehhez esetleg egy mod kell, vagy talán full mission builder ?
    Segítségeteket előre is köszönöm. Kellemes ünnepeket.
  • brendon566
    #1658
    Amergin remélem nem Nov. 2 volt az utolsó nap hogy felnéztél ide...úgy láttam ez a legkevésbbé elhagyatott fórum neked köszönhetően, ugyhogy asszem te vagy az utoló reményem:kéne egy kis segitség a játékot illetően...aztán azt sem bánnám ha nem lennék egyedül. A lényeg, ha gondolod [email protected] irjál rám, megköszönném
    CSAÓ
  • brendon566
    #1657
  • Amergin
    #1656
    Mi ez a punnyadás itt? Már mindenki kijátszotta, megunta és elfelejtette ezt a játékot?
    Multi közösség nincs?
  • grebber
    #1655
    A Pacific Fighters Banzai-hoz van magyarítás?
  • sz4bee
    #1654
    Szoval 20Fps körül mozog karrier közbe a játék, max grafikán...
  • sz4bee
    #1653
    Pentium D 3,2Ghz , 2Gb DDRII, Geforce 9800GT , XP SP3.
    Ezen a gépen max grafikán nem 20Fps körül kéne lenni nem?Ha leveszem a grafikát akkor is hasonlo a helyzet.Erre van megoldás, gyakori ez a hiba vagy az én gépemmel van gond?
  • sz4bee
    #1652
    Megtaláltam FAQ-ban bocsi.
  • sz4bee
    #1651
    Valaki bemásolna egy "szép" conf.ini fájt mert nem sok fogalmam van, hogy mit meddig lehet felülirni, mit hogyan stb.Szerintem teljesitménnyel nem lesz gond...Köszi
  • graphitman
    #1650
    SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!!!
  • graphitman
    #1649
    Megvásároltam a Pacific Fighters-t.
    Magyar nyelvű kézikönyvet találtam benne, de telepítési útmutatót nem.
    Most itt nézegetem a játék borítóját meg a Cd-éket.
    Szépek, de játszani is szeretnék velük.
    Ha valaki segíteni tudna, és E-maiban elküldené nekem, hogy miként kell feltelepíteni a játékot, azt megköszönném!
    Nem akkarok még egy új játékot venni, mert lehet hogy abban sem lesz útmutató. [email protected]
  • 42nd Intruder
    #1648
    Az akkor nem Quick Mission builder-el készült, hanem rendes küldetés szerkesztővel, mert ott tudtommal annyi gépet raksz be ammennit tudsz. Ez csak arra szolgál, hogy az esős délutánokat feldobja :)
  • Tothzoli323
    #1647
    Köszönöm az eddigi segítségeket!
    Csak még egy kérdés: Quick Mission Builder-ben hogy lehet megcsinálni, hogy ne csak 16 legyen az ellenséges repcsik száma?Mert pár vidit láttam, amiben 2-300 ellenséges gép is van.Mit kell hozá leszedni, vagy mit kell átállítani?
  • 42nd Intruder
    #1646
    Billentyűzet kiosztásnál valami Hook akármit, most így nem tudom pontosan mi az :D De az tuti, hogy alapból nincs beállítva neki gombkonfig, így azt neked kell beállítani, úgy mint a kabintető nyitást és a szárny felhajtást is.
  • tothzoli0323
    #1645
    Bocsi a lámaságomért, de eléggé kezdő vagyok PF terén...
    Mit kell átállítani?
  • 42nd Intruder
    #1644
    Be kell állítani a beállításnál...
  • tothzoli0323
    #1643
    Sziasztok!
    A leszállóhorgot melyik billentyűkombinációval lehet kiengedni?
  • 42nd Intruder
    #1642
    Ide írjatok kérdésekkel!
  • Aradoras Xeon
    #1641
    Help me!
    Hogy lehet multizni?
    Mondjuk sikerült eltörni a joyomat XD
    Azé vaki írja má meg
    köszi
    Xeo
  • marci555
    #1640
    Helló! Tudna vki segíteni? átállítom a locale=hu-ra a cuccost, de csak a beállítás ablak lesz magyar, ami a játékon kívül van! Ha elindítom a játékot minden angol. Lécci help!!
  • L Viper #1639
    Fúú, levertem volna a monitort az asztalról !
  • Casillas
    #1638
    csodálatos, pont ez hiányzott....
  • Bucser
    #1637
    Valami olyan missionparamétert határozott meg a Dgen ami nem betölthető... nekem 80 bevetéses finn hadjáratot kúrt így el. Nincs más megoldás mint új kampány indítása sajnos...
  • Casillas
    #1636
    mostanában megint visszatettem a pacific fighterst, mert új joyom van, karriert játszottam, us navy fighter, semmilyen patchet nem tettem fel, a 39. küldetés betöltésekor (most mentünk át okinawához) 23% után az alábbit írja ki: error
    a faqban nem találtam semmit erről, tud valaki segíteni?
  • Bucser
    #1635
    A Tracket visszajátszva vedd fel. és a track sebességét csökkentsd felére vagy negyedére (mint amikor a játékban gyorsítod vagy lassítod az időt.)

    BTW: a Trackir valóban nagy fileokat csinál és igencsak belassitja a gépet. még jó, hogy nem convertál realtime.
  • nfs world
    #1634
    tudom meg is van a progi de nincs valami bika gépem és a elkezdem venni lassu
  • Bucser
    #1633
    Fraps-al. Már el lett mondva korábban
  • nfs world
    #1632
    jo de akkor lehet belöle videt csinálni?
  • Bucser
    #1631
    Az nem video... az track. arra aszolgál, hogy a játékban az engine újra kiszámolja az elmentett adatok alapján a megtörtént eseményeket.
  • nfs world
    #1630
    a videokat meglehet valamivel nyitni a játékon kivül? (ntrk -ba vannak)
  • Sanyix
    #1629
    127.0.0.1
  • Mike 007
    #1628
    szisztok!!!tudnátok mondani a Pacific Fighters.hez IP-t?
  • Willenbrock
    #1627
    Most kezdtem el egy USAAF-os kampányt 1945-ben Japán felett.Nagyon jó gép ez a Lightning-bár néha nehéz a zuhanásból kivenni,kellenek a zuhanófékek hozzá.Kár hogy csak 1kampányban lehet ezzel lenni,fel meg leszállni meg nem lehet mert a Japán légtérben történik minden.Azért igen jó gép ez.Lehet ezzel lenni hálózati játékban is?
  • ChevyG #1626
    köszi
  • Nohab
    #1625
    A magyar légteret csak a magyar kampányban lehet. Csak arra kell menni, hogy a Balatonnál kezdj.
  • ChevyG #1624
    Sziasztok!

    Melyik kampányban lehet harcolni a nyugati fronton?
    ha németekkel v a fehérkeresztesekkel vagyok mindíg csak oroszok ellen kell menni.
    valami jo német kampány kellene, amiben nehézbombázók ellen küldenek stb
    de mégjobb lenne ha a Magyar légteret védeném a szövetségesekkel szemben (USAF, RAF és ruszkik ellen)
    a 46 van meg!
    Üdv!
  • Trucker39
    #1623
    Benne a F.A.Q-ban! Olvasd el!
    22. pontban foglaltatik.

  • zsolt9999
    #1622
    Van a Pacific Fightershez magyarosítás? ha van akkor hol?