13
  • NEOreg2
    #13
    Ezt nem tudtam,csak aztán jöttem rá, miután elolvastam ezt a cikket
  • 12346
    #12
    te már csak tudod.
  • Shadow_THH
    #11
    igy igaz, és könnyü úgy motiválni vkit, hogy miután kijárta a 8 általánost, nekiáll orbaszájba játszani, mert ezért fizetik, szponzorok, hogy csak játszon és nyerjen, hiszen ebben jó és amugy sincs más dolga :) azért csak ne adjuk fel! van még jómunkás játékos itthon is
  • Shadow_THH
    #10
    az öreg szakértő
  • Mort777
    #9
    Azért csndben megjegyezném, hogy a koreaiak összesen 6 érmet vittek haza: 2 aranyat, 3 ezüstöt és 2 bronzot. A StarCraft döntőt két koreai játszotta, akik előtte simán átgázoltak a teljes mezőnyön. Emellett xellos, a nyertes veretlenül lett első.
    Az xDk csapatnak (CS) pedig elég peches csoportbeosztása volt (az egyetlen 4-es csoportba kerültek), és körbeverés után a tie-break-ben már nem tudták hozni azt a formát, amit előtte.
  • Z
    #8
    Jah, azt elfelejtettem, leírni, hogy ennyi lóvéért ott keleten 40Mbit le, és 5 Mbit fel...
  • Z
    #7
    Tök olcsó? Akkor mit mondasz a koreai, és japán netelérések havidíjára, ami circa 10 rugónak felel meg itthoni pízben... :DDDDDDDDDDDD

    Ez tényleg durva, hogy itthon csak hazudják azt, hogy Internetet mindenkinek. Mert rohadtul nem akarnak mindenkinek netet adni. Különben nem kéne tizen-x ezer HUF-ot kicsengetni egy-egy 384/512-es d/l elérésért. :((

    Amúgy szerintem sem voltak olyan game-k, amiben mi is jók lehettünk volna.
  • GulaSoft
    #6
    Nahát, tényleg a hollandok nyerték, ahol a szociális ellátás olyan, hogy a munkanélküli 18 éves annyi pénzt kap, hogy kétszer jobb gépet tud venni, mint itt a fizetésből élők, de érdekes!!
    És az is lehet hogy ott ezeknek a 18 éves embereknek semmi más dolguk nincs mint vírust fabrikálni a gépeiken, meg játszani a tök olcsó netjükön..... hmmm vajon hogy lehet hogy ennyi elfoglaltság melett ők nyertek?
  • Flashy
    #5
    hát nemtom hány külföldi tudja hogy John von Neumann magyar volt. de azt tudják hogy "Originally named Johann, but called Jancsi by the family." :D
  • Benoke
    #4
    Vagy pl olyan játék nem volt ahol a magyarok jeleskenének :p
    pl : Wolfenstein - Enemy Territory
  • NEOreg2
    #3
    Hmmm... a magyarok se játsszani, sem pedig játékot készíteni nem tudnak egy színvonalon a külföldiekkel, de azért a Neumann-elvet nem vehetik el tőlünk
  • Mice
    #2
    kár
  • RpPRO
    #1
    A 2060-as nyari olimpian mar versenyszam lesz :)