83
:(
  • Rafaelo
    #83
  • a.carkey
    #82
    :)
  • Tetsuo
    #81
    R.I.P.
  • ranGer2
    #80
    Nah ez jobb kép..
  • ranGer2
    #79

    ajjajj...
  • Dzsini
    #78
    Hátsó ablak - a legutolsó filmje, szerintem az is nagyon jó lett.
  • IMYke2.0.0.0
    #77
    Még mielőtt kérdeznétek:
    Napok romjai
    Minden gyanú felett

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #76
    Ajánlom mindenki figyelmébe ezt a listát!

    Bár Superman-ként ismerte a világ, volt - nem egy! - nagyon jó szerepe még!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • ranGer2
    #75
    hmm ja :P
  • Bandee1987
    #74
    Örülj neki...addig sem angoloztok..
  • Esrohnoil
    #73
    supermen: ez így többesszámban van.

    Egyébként még mindig nem tom miért mindig s-es pólót hordott a szerencsétlen... lehet h. egyszer felvette, aztán nem tudta többet levetni.
  • Rafaelo
    #72
    pontosan
  • Sir Quno Jedi
    #71
    Ez biztos csak azér van mer' téged Petinek hívnak !
  • Rafaelo
    #70
    mondtam hogy a lányok aggódtak érte mert jóképű volt aki meg nem jóképű az meg is dögölhet
  • ranGer2
    #69
    Én ma angol óra kellős közepén bekiabáltam a szomorú hírt... a tanárnő nagyon megvolt hatódva.. aztán óra végéig erről beszéltünk.. kellett nekem megszólalni.. nade nem is a halála körülményeiről volt szó hanem hogy milyen helyes pasi volt... lányok rulz.. nahmind1.
  • [HUN]PAStheLoD
    #68
    nem is tudtam róla .. index-en sem láttam .. és nem mondom hogy sajnálom mert tényleg nem ismertem ilyen szempontból pedig nem érzek veszteséget , de a kutatásaiba ölt energiája/pénze/erőfeszítései miatt becsülöm.
  • Sir Quno Jedi
    #67
    Ha van eszük, kriptonittal a koporsójában temetik, mert különben visszajön.

    Amúgy nekem is ő "A" Superman, senki más. Anno nagyon ütős filmek voltak azok és egy ilyen karakteres férfi kellett hozzá, mert különben nem lett volna hiteles az egész. Mai szemmel könnyű pocskondiázni, végülis a Star Wars is egy nagy lapát bantha-ürüléknek tűnhet egyesek szemében. Reeve mindenesetre nem volt mindennapi ember, s a filmen örökké élni fog. Isten nyugosztalja !
  • DarkHorSe
    #66
    ja szted is

    na még vki vmi okosságot?
  • Rafaelo
    #65
    amit isten megad azt máshonnan el is veszi vagy valami ilyesmi
  • Balu san
    #64
    A sors iróniája, hogy repülni előbb megtanult, mint lovagolni. De valóban kitartó ember volt...
  • FtranX
    #63
    R.I.P.

    pedig szegény eltökélte, hogy egyszer újra járni fog...
  • fm
    #62
    R.I.P.
  • Xboxman
    #61
    szerintem egy átlagember volt a sok műanyagsztár között!Kár hogy meghallt szegény...
  • PResident Evil
    #60
    GG :\
  • Blasta
    #59
    Ez is igaz, annyit mondtam, hogy az a kifejezés helytállób, de tény, hogy én is EGYBŐL tudtam kivel, mi történt annyiból, hogy "meghalt superman".
  • Dzsini
    #58
    a fél világ híroldalai "Superman Dies" stílusban jelentek meg, hiszen innen már tudja mindenki, hogy kiről van szó.
  • Dzsini
    #57
    azért ez nem ugyanaz, Christopher Reeve neve - ez nem igazán vitatható észérvekkel - egybeforrt a Superman image-el. Sean Connery is, Brosnan is, és a többiek mind olyanok, hogy több filmben, több szerepben is szerepeltek, és nincs 1 szerep ami alapján mindenki ismeri őket (de pl. Mark Hamill és Luke Skywalker ilyen - és nála pontosan ugyanez lesz)
    igen, Reeve játszott másik filmekben, jónéhány más szerepe is volt (a Hátsó ablak-ban legutóbb fantasztikusat alakított) - de ő mindigis Superman volt 1978 óta, és ezt ő is tudta, elfogatta, és együtt élt vele.
    (és szerintem itt senki se olyan primitív, amilyennek te beállítod, hogy összekeverje a 2 entitást, hanem a fenti indokok azok, ami miatt ez a topic neve, és így emlékezünk rá)
  • Blasta
    #56
    Az úgy azért helytállóbb kifejezés
  • RelakSfromhome
    #55
    El fog veszni :D

    Mellesleg mi jusson eszembe Reeve-ről? A kutatásai, meg a balesete. Előtte időről? Szvsz a legtöbben nem a Lázadás a Bounty-n (assezmebben szerepelt) meg más filmjére fognak emlékezni, hanem a Superman-re.

    Ettől függetlenül a topig címe hülyeség, de szvsz csak az Index baromságát vette át, bár ott úgy van, hogy: "Meghalt Christopher 'Superman' Reeve"
  • FREAK
    #54
    akinek nem inge.... de az mindegy, úgy sejtem
  • FREAK
    #53
    az egyik egy EMBER, aki meghalt, a másik egy MESEHŐS, aki (sajnos) él

    nagyon butának kell ahhoz lenni, hogy az ember keverje a színészt a szereppel, bár ebben mi magyarok jók vagyunk (pénzgyűjtés Isaurának és Esmeraldának, utáljuk Larry Hagman-t stb....)


    és ha meghal Moore? jön a "meghalt James Bond" topik? aztán meghal Sean Connery és jön "megint meghalt James Bond"?? Pierce Brosnan halála után "James Bond legújabb halála??"

    emberek, ha tényleg tisztelnétek ezt az embert, akkor a nevén neveznétek... vagy túl sokat várok egyesektől? sebaj, "gyászoljatok", meghalt Superman (mi lesz most a világgal???)


  • Dzsini
    #52
    #42: "nemtom, de nekem a Superman, akkor Reeve, ha Reeve, akkor Superman jut eszembe."
    ezért.
  • FREAK
    #51
    akkor miért nem "Meghalt Reeve" a topik címe? én tudom a választ, de inkább nem írom le, mert nem vagyok kíváncsi a reakcióra... mindesetre érdemes ezen eltöprengeni
  • PLackó
    #50
    nagyon sajnálom.
  • ZsZso
    #49
    De elindított vmit, és ez talán a jövőben sok emberen fog segíteni.

    Tudjátok mi az érdekes ? Hogy amikor mutatták mindig mosolygott ... minden színész és sztár mosolyog, az tény, de ... valamiért nála vmi más volt. Talán a tolószékből a mosoly nem ennyire megszokott, főleg nem az ilyen őszinte. Hát ... SuperMan akkor is élni fog ... és ő superman, ez vitathatatlan.
  • Kit--Kat
    #48
    én is sajnálom, 9-10 évet szenvedett abban bízva, hogy 1szer tud majd járni és meghalt
  • Szabina
    #47
    No comment...
  • Kori
    #46
    BÉKE PORAIRA
  • Kori
    #45
    SAJNÁLOM!!
  • I.C.ram
    #44
    Kurvára nem az a képregényfeldolgozás ma, mint régen. A mai szennyáradatt az Xmennel, meg a Pókemberrel indult, és még mindig tart. Szvsz a régi képregény adaptációk nagyon is jók voltak, pl Batman Jack Nicolsonnal is istenkirály volt, vagy a Danny DeVitos is, Tommy Lee+ Jim Carry már nem volt az igazi, de még az is elég jó volt.