BioShock

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kill3r21
#3641
nonsteam...szal kb mint anno a hl2 kicsoagolod azt fut...😄
AntiHero
#3640
Én nem tudom hogy fake vagy nem fake😊 JA és tuti nem crackelt.

Szerintem játszani mindenkép maximum holnap dálután fogunk.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

grebber
#3639
És ez crackes már?

Next PC upgrade: 2022

kuci06
#3638
ez állítólag fake 😞

http://www.last.fm/user/kuci06 A valóssággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

#3637
Menni fog, de borzasztóan sivár lesz a látvány 😞

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

wesker24
#3636
Ha 131 fájlból áll akkor már csak 57 fájl van hátra ha meg 141 fájlból akkor már csak 67 fájl van hátra !! <#taps>
Seth
#3635
Megnyugodtam kicsit 😄

PSN ID.: Beegabor

wesker24
#3634
Egyik havernak Amd-s 2 Ghz-es procija van 1 giga memóriája és egy GF 7600 Gt-je ! És ha nem is fullon van de egész jól megy neki !!
AntiHero
#3633
ELVILEG HA ITT FENT LESZ AKOR MÁR LEHET TÖLTENI(torrentekrõl +FTPkrõl)

szval kb 15 óra még mire mind felmegy és + pár óra míg másutt megjelenik.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

wesker24
#3632
Low grafikai beállitással simán menni fog a játék !
#3631
fuck:C

#3630
Lowon játszható 1024x768-ban magas textúrával (nálam amd3200, 1gb ram, 6600gt128mb).

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#3629
Nvidia beta driverek Bioshock támogatással:
Erre.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

Davidus
#3628
640x480<#nyes>

V9ykn8_TZL0

MerlinW
#3627
Nemjellemzõ. Low-on 640-ben talán..😊

[merlinw.org]

Davidus
#3626
C2D 2,7GHZ
2G ram
és a szûk keresztmetszet: 7600GS csak 640x480ban játszható fullon:p (játszható = min 30 fps)
amúgy a TFT hardveres AAjának köszönhetõen egész jól néz ki ebben a felbontásban is😛
volt 8800GTSem de a demo elött 1 héttel adtam el:c

V9ykn8_TZL0

MerlinW
#3625
én 800x600 max-on shader-ek nélkül😊

[merlinw.org]

#3624
2ghz-s proci,1 gigaddr1 ram, 7300 elmegy ezen?

Seth
#3623
és milyen a géped?
Nekem 3,2 p4 , 1 g mem, és egy sima gef6600 256 mb-vel. Ezen vajon milyen eredményt kapok? 😄

PSN ID.: Beegabor

kirol
#3622
A kis igényes!

#3621
😄😄

Davidus
#3620
amúgy én 640x480 highon nyomom mert így megvan a minimum 30 FPS és nem vagyok hajlandó visszavenni az effektekbõl<#idiota>

V9ykn8_TZL0

#3619
😄

Davidus
#3618
látam 150 fpst is 640x480+lowban a falat nézve😄

V9ykn8_TZL0

bertino
#3617
akkor csak nem 30 a max, hanem 60
amugymeg felbontásfüggõ

hogy milyen felbontáson mekkora frekit bír a monitor

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Davidus
#3616
bekapcsolt vsyncel 30 és 60 között ugrál

V9ykn8_TZL0

NeoMaN
#3615
Ez is a TFT hátránya.

El lehet felejteni a vsyncet.

bertino
#3614
lehet tévedek, de a v-sync nem mindig a monitor frissítési frekijét engedélyezi maximum ? 30 kétlem, hogy a max lenne 😊

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Frank99
#3613
mi vagy te, víz és gázszerelõ ?

:-)

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#3612
2x hackeltem meg egy automatát, és csak 20 dolcsi lett utána a töltény :-)))

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

#3611
Rosszabb, mert ha nincs meg a 60FPS, akkor meg lehet csak 30-ra maximalizál.

#3610
Igen, mert az nem engedi az fps-t 60 fölé vinni.
#3609
Nálam ha ki van kapcsolva, akkor elég rondán széttörik a kép ... mondjuk ezért van a V-Sync. Viszont így hiába gyorsabb, ha emiatt néha nem látom amit kéne.

AntiHero
#3608
Ja eredetibe nyomják.

FAQ-t! rakja már be valaki banner alá!

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

PLackó
#3607
ha van mellé vagy 2 giga memória viszi a highot. (1024*768)
viszont vertical sync-et érdemes kikapcsolni.

#3606
Használjon a görcs fegyvert, a csavarkulcsnál semmi sem jobb, de ha még is, akkor a piro képesség, meg persze késöbb mások ... 😊

#3605
A csippelt Xbox360sok már tolhatják, mert arra kint van "crackelt".

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#3604
Nektek honnan van meg a játék, talán eredetiben, vagy van már crack és jó bioshock?
#3603
Na,ha minden igaz ma este vagy holnap megyek spanomhoz elkérni a 7600GT-jét a gémhez. Addig vki vesse már ide plíz,aki ilyennel tolja,h kb milyen grafikai részletességel lehet ilyen karin jól futtatni..értem úgy h pl. medium és hozzá több speckó effekt vagy max,de kevesebb..
Lehet már sokan kérdezték,meg minden,akkor sry,de most nem akarok se spoilerekbe beleütközni,se offokba,se várakozást kitöltõ chatbe a visszaolvasással. Kösz.
AntiHero
#3602
"Pisztolyba 1 tár (6 töltény) kerül 25 dollárba"

Wow ez tetszik, kezd életszagú lenni. Ezért is fogom ezt a játékot megvásárolni.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

GregSB
#3601
"gametrailerses reviewban is írták".

izé... mondták 😄

GregSB
#3600
Továbbra is istenien jó a játék. Egy percre nem válik unalmassá. Ahogy a gametrailerses reviewban is írták mindíg történik valami, még akkor is ha csak bámészkodsz. Az egyik részen miután megöltem mindenkit jó sokáig nézelõdtem és közben arra tévedt 1-2 splicer. Én is mediumon tolom, és egyáltalán nem az van ami a töbi FPS-ben lenni szokott ilyen fokozaton: nagyon kevés a töltény és az EVE, minden mellé lõtt lövés fáj 😊 Töltény-gépek mindenhol vannak, de nagyon drága. Pisztolyba 1 tár (6 töltény) kerül 25 dollárba, és a legyakott splicereknél meg egyéb elvetett helyeken jó ha ilyen 3-4 dollárokat találunk. Szóval meg kell gondolni melyik fegyvert mikor és hol használod, nem lehet rambózni!

PLackó
#3598
<#eplus2><#eplus2>

dienesoft
#3597
Neeem, tényleg csak vicceltem. Az elég gáz, felénk itt nagyon fülledt az idõ. Jujj, bocsi, elég nagy OFF volt.

bertino
#3596
azok a régi szép idõk, mikor mi is építkeztünk... hogy rothadna le faterom keze azota is <#banplz> szal ismerõs

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

robotnyk
#3595
ha ez megnyugtat, úgy 2 óra múlva meglepetés-betonozásba kell kezdenem. -.-
dienesoft
#3594
Ne fájdítsd a szivünket plíz 😊 (viccel)

robotnyk
#3593
jelentem a telekinesis még annál is mókásabb, mint azt gondoltam ^^

amúgy a slotokat venni kell plasmidoknak venni kell a slotokat, most lecseréltem a lightning boltot, mert még nem találtam meg a helyet, ahol venni lehet.
#3592
Milyen vicces lenne ha a játék vége felé már 6-7 big daddy szolgálna engem 😄