13397
  • tigeroo
    #13397
    na majd várom az észrevételeket
  • Atisz #13396
    Itt a patch, lehet (hogy lehet) játszani.
  • Atisz #13395
    Passz, a játék steam oldalán írják, hogy dolgoznak rajta.
  • tigeroo
    #13394
    viszont a minerva's den nagy szopás... még az electro boltot sem szereztem meg, mert mindig kifagy... 4x ugrottam neki a dolognak, de meguntam a crasheket.

    peccs mikorra várható?
  • Atisz #13393
    Én még mindig nem vágtam bele, most már meg is várom a patch-t.
  • tigeroo
    #13392
    a bioshock 2 jobban fut a remastered verzióval viszont. kinek hogy tetszik? bugokat, crasht nem vettem észre, de az első rész nagyon szaggat néha, mintha a vinyó swappelne...

    PS4-en milyen van tapasztalt?
  • tigeroo
    #13391
    nagyon jó. amúgy erősebb gépemen már jobb a framerate, az achievementek meg tipikus fanservicenek tűnnek. most öltem meg sander cohent, és a kötelező acsik kiteszik a teljes 35%-át amik már megszereztem :)
  • Atisz #13390
    Van kártya a Bioshock 1-2-höz, sőt kilátásba helyezték a patch-elést is.
  • Amiga
    #13389
    Szellemes ez a kritika, leszámítva, hogy Ryan, akit másol, elmebeteg pszichopata volt, aki egy nem létező utópiában élt. :-D
  • NeoMaN
    #13388
    igen, már kinyomoztam
    szánalmasak, nem veszem meg
  • MerlinW
    #13387
    Kívülről, ini-ben állítható kézzel
  • NeoMaN
    #13386
    Üdv!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy az új verzióban is el van baszva a FOV és tényleg nem lehet állítani? Megvenném, de így kuka.
  • tigeroo
    #13385
    akkora az FPS drop, hogy játszhatatlan. ciki.
  • tigeroo
    #13384
    akkor nemcsak nekem van ez? fórumokon nem találtam ilyen panaszt...
  • Atisz #13383
    Jelenleg tuti nincs, ahogyan ezt az 50%-os a tetszési index (ez estére már negatív lesz) is mutatja. Pár nap és remélhetőleg a reakciók hatására kijavítják.
  • tigeroo
    #13382
    szuperül néz ki a játék! a frémmel sincs baj, kivéve: ha "interakciózom", pl. E betűvel épp lootolok, vagy támadok, akkor leesik nagyon a framerate (gyakorlatilag 0-ra), és nem látok semmit csak hogy warpolok a térben ha pl. mozgok közben.

    erre valami megoldás?
  • Atisz #13381
    Én is ezt az értékelést néztem, ezért jó elolvasni ezeket :)
  • Shep
    #13380
    AZért volt régen pont elég gond, pl, nem ment widescreenben, ill csak olyan megoldással ,hogy levágta a kép alját, meg a tetejét, vagy hogy volt. Volt az egér mozgás probléma, voltak ilyen-olyan gameplay bugok, FOV állítás hiánya stb. Tehát lényegében ez ugyanaz, mint régen, csak valamivel jobban néz ki, de a hibák megmaradtak, úgyhogy némileg jogos a felháborodás, igaz a többségnek azért ingyen van, és gondolom a fejlesztő is ezért szart rá, bár aki ezért 20 jurót fizet annak elég kellemetlen meglepetés lehet.
  • grebber
    #13379
    Most értem haza meloból már csorog lefelé mindjárt teszt.
  • skinnyman
    #13378
    I am Kuzhov, and I'm here to ask you a question. Is a PC player not entitled to the well done port?
    'No!' says the man in Sony, 'It belongs to the PS4.' 'No!' says the man in Microsoft , 'It belongs to XB1.' 'No!' says the man in 2K, 'It belongs to consoles.' I rejected those answers; instead, I chose something different. I chose the impossible. I chose... other games, games where the player would not fear lack of FOV slider, where the settings tuner would not be bound by petty video settings, Where the great Master Race would not be constrained by the console peasants! And with well done PC ports, other games can become your favourites as well.


    Amugy az eredetivel ahogy emlekszem nekem sem volt problemam, szoval fura ez a sok kritika, eltulzottnak erzem oket (anelkul, hogy eddig kiprobaltam volna), remelem h annyira nem lett rossz azert. Ha a kritikak alapjan javitanak rajta meg majd, attol csak jobb lenne.
  • Atisz #13377
    A 2 napos csúszás már rossz ómen volt. Pár nap(/hét) és javítva lesz.

    A régi verzióval szerintem semmi gond nem volt, igaz, a régi jó kis XP alatt nem is nagyon voltak kompatibilitási problémák.
  • grebber
    #13376
    Az nem gond mivel buggal nem találkoztam egyik végigjátszsámon alkalmával sem.
  • Shep
    #13375
    Úgy látom főleg azon megy a sírás, hogy ugyanazok a bugok, mint a régiben. Most nézem a B1 22 giga. Nem gyenge.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.09.16. 13:27:48
  • grebber
    #13374
    Tolják rá (remasteredre) a negatívokat rendesen..
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.16. 13:11:29
  • Shep
    #13373
    Hát akkor ezért ma még nekünk nem kell izgulni :)
  • grebber
    #13372
    Első benyomás lesznek végre fáking acsik más nem is kell
  • tigeroo
    #13371
    jacsaké n nem leszek gépközelben szombatig :-) majd rjatok részletes beszámolót az első benyomásról!
  • grebber
    #13370
    BioShock: The Collection, and the free upgrades, launch globally on September 15, 2016 on Steam at 3pm PT (12am UTC/ 8am AEST September 16).
  • RED BULL F
    #13369
    gondolom majd este 7-től
  • grebber
    #13368
    Sehol nem is látom se magamnál se sehol az egész steam-en
  • Shep
    #13367
    Egyáltalán lehet már?
  • tigeroo
    #13366
    na aki felrakta a remastered steames verziókat az szóljon pár szót hogy milyen :-)
  • tigeroo
    #13365
    csak pofátlanul rövidek voltak. de volt bennük nafta keményen, nem spóroltak semmilyen elemen, vizuális effekten, hangon.. szóval le a kalappal előttük!
  • Amiga
    #13364
    Infinite DLC-i szerintem nagyon jók. Még Rapture-be is visszajutunk, nekem nagyon bejött. :-)
  • grebber
    #13363
    Új lesz. Szóval ha a régivel akarod csapatni megmarad az is.
  • Atisz #13362
    Áttették az egészet szept. 15-ére. Jó kérdés, hogy "felülírják-e" az újak a régi verziókat, vagy új játékként lesznek elkönyvelve, passz.
  • tigeroo
    #13361
    na akkor hogy van ez a remaster verzió steam esetében? mit kell csinálni? peccs, vagy emailben jön valami vagyhogy van?
  • grebber
    #13360
    Nagyon remélem, hogy lesznek acsik
  • tigeroo
    #13359
    jaja, pl.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    suchongot is megismerjük és teljes lesz a sztorija is. ő azon ritka karakterek egyike, akik a könyvtől kezdve szinte mindenütt ottvoltak


    3 nap és jön a bundle :') amúgy a bioshock 1-hez lesz achievement ezúttal?
  • Shep
    #13358
    Micsoda? A DLC-k nagyon jók,ráadásul azok teszik kerekké a Bioschock szériát, azok kihagyása nagy butaság egy a sorozatot kedvelő játékos részéről.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.09.10. 18:10:33