641
Van olyan?
  • lck
    #60
    Ha a NOD free akkor a NAV is. :-))
  • algIDa
    #59
    NAV- évek óta védi a gépem.
    Meg vagyok vele elégedve.
    Persze ha nincsenek rendszeres frissítések, egyik víruskergető se jó semmire.

    Freek között a NOD32-t tartom jónak.
  • jonnie
    #58
    AVG free eddig mident megtalált.
    bár szerencsére nem sok dolga volt
  • Balumann
    #57
    NOD32 rulz
  • Somapapa
    #56
    Nagyon szépen köszi a segítéget és a tanácsot, így fogok tenni! Remélem, boldogulok vele.
    Sok üdv!
  • lck
    #55
    Valószínüleg néhány hétig ingyen minden korlátozás nélkül használhatod. Addig kitapasztalhatod hogyan működik, mennyire tetszik. Az ingyenes időszak után lehet hogy nem frissíti a vírus adatbázisát, vagy el sem indul, mert fizetni kell érte. 2 dolgot tehetsz akkor: Vagy megveszed vagy másik után nézel. ( Van egy harmadik is de új fiuknak arról nem beszélek. ) De vigyázz! A vírusirtók cserélgetése általában nem tesz túl jót a rendszernek. Érdemes egy jót kiválasztani aztán azt használni. Ha visszaolvasol itt, vagy a másik Vírus topicban kaphatsz tippeket más vírusirtókra.
  • Somapapa
    #54
    Szép jónapot, tisztelt Fórumosok!
    Új fiú vagyok - és meglehetősen hülye a számítástechnikában. Segítenétek-e?
    Letöltöttem egy vírusirtót - Anti-Virus @Trojan 7.07 - ez vajon fizetős-e? Gondolom, igen, mert miután vírusra lelt, felajánlotta a regisztrációt.
    Mit tegyen eg laikus ilyenkor!
    Kösz és üdv. mindenkinek - Somapapa (aki már öreg ahhoz, hogy új tudományokban okosodjon, nem leszek a számítógép zsenije - de azért nem adom fel...)
  • BBking
    #53
    De a full 8-as az ultra
  • neelix31
    #52
  • jointeer
    #51
    bitdefender free edísönje ultraszar
  • kircso13
    #50
  • stratoman
    #49
    Egy jó vírusírtó ingyen.:)

    Nod32
  • jointeer
    #48
    olyan nem is létezik
  • Laky
    #47
    NOD32
  • gabber_saviola
    #46
    BitDefender
  • Sly79
    #45
    Nem tudom aktuális-e a kérdés, de a nyelvi file csak a fizetős verzióban állítható. Bár nem tudom mi olyan bonyolult az AVG-ben angoloul......
  • BornToBePuli
    #44
    telepíts egy új virusmentes verziót, mert szerintem az vírus lesz.
  • Boyz
    #43
    Hy all nekem egy olyan prolémám van hogy amikor elindítom az xp-t akkor a csík el kezd menni körbe de utána fogyjamagát és újraindul a gép.Mit tudok ezzel tenni? Kérlek segítsetek!!!
    Előre is köszönöm.
  • Hunnenkoenig
    #42
    Norton Antivirus eredeti verzioja nalam megtalalta sajat magat viruskent friss windows telepites utan. Na akkor dobtam ki.
  • Hunnenkoenig
    #41
    AVAST!!!!
  • Tetsuo
    #40
    A beagle helyett kiírja h kopó? v mi? :)
  • zsiráf
    #39
    Sziasztok.
    Az AVG Free Edition-hoz kellene magyaritás.
    Segitsetek honnan tudom letölteni?
  • Darkboy
    #38
    :DD
  • rushman
    #37
    menj vissza legózni...
  • lego
    #36
    hhaaa
  • lego
    #35
    utáloma a vírusokat :(
  • Magic Boy
    #34
    Avast4! Én őt ajállom mindenkinek!
  • Magic Boy
    #33
    A NAV Szart se ér én azzal kaptam be kb fél óra alatt a tűzfal kikapcsolása után 2 buth vírust(Pedig mindenböl a legújjabb frisítés volt fenn!)!
    Erröl ennyit!
  • Magic Boy
    #32
    NAV már nem olyan jó a másikat nemismerem!
  • Tom3 #31
    AntiVir Guard,Spy Sweeper,Anity Ghost Busters,(Vagy csak simán Ghost Busters) asszem ennyi.
  • Tojesz
    #30
    Én is letöltöm a VB-t!
    köszke
  • legensy
    #29
    kinek mi jön be.

    Nekem 1 éve van a Virus Buster, és eddig egy vírusom sem volt! 260 GB adatomat 25 perc alatt néz át.
    De nem sokszor kell átnézetni, mert már mikor az internetről töltődik le a vírus, akkor megfogja.
    Viszont amit te használsz, arról még nem hallottam, de ki fogom próbálni, mert ki tudja, lehet igazad van és jobb mint a VB.Mindent ki kell próbálni.
    De én azért ajánlottam, mert számomra ez tökéletes.


    Lck!
    Szívesen.
    Automata frissítést nem tudom hol lehet benne beállítani, de azt a 10 másodpercet én kibírom naponta, míg frissíti magát, de a gyártótól lehet kérni e-mailben frissítést.
  • Faterx
    #28
    Így is van, + mellé Spy Sweeper
  • Aspyrin
    #27
    1 évig érvényes
  • lck
    #26
    Kaspersky hosszútávú update-je megy gond nélkül ?
  • lck
    #25
    Te Legensy!
    Leszedtem itt a VB-t tőled ( köszi ) De van 1 gondom: auto frissítés nincs benne ? Ami esetleg gyorsabb is mint a kézi ?
  • NEOreg2
    #24
    MEgosztom szegényke ismereteimet a vírusírtókkal kapcsolatban:
    Virusbuster: Ez sz*r!!4444 egyszer 5 vírus volt a gépemen, de mindegyiket b*szta leszedni, ráadásul nagyon lassan frissíti magát, és scannelésben is elég lassú.
    Panda Antivirus Titanium: Ez jóak csak az a baj, hogy nagyon eszi a memóriát, de amíg használtam nem volt vírusos a gépem. Sajna elég fárasztó volt hónaponként új cracket vagy serialszámot keresni. Jó gyorsan scannel.
    Norton Antivirus: ez jó csak k*lassan scannel.

    eTrust: ezt használom, eredeti boltbanvett verzió, eddig nem volt vírusos a gépem(8 hónapja ez van), automata frissíti magát. 5k-t megér.
  • Aspyrin
    #23
    Bizony ám(+key)
  • Garfield
    #22
    OFF: Kaspersky AV Personalhoz kijött a frissítés (verziószám: 5.0.156), mely már a JPEG-eket is szkenneli.
  • legensy
    #21
    Az 5. hozzászólásnál letöltheti akinek kell, ma éjfélig, a vírus bustert, aztán törlöm.