3935
Szeretnék portokat nyitni multiplayerhez
  • nutiform
    #94
    Asus wl-160g a a wireless kárty,a a router meg WL-500g dleuxe.Direkt ugyanolyan márkát vettem,hogy ne legyen gebasz.Amikor elszáll a kapcsolat,akkor a ugyanúgy aktív a kártya,ha ráklikkelek kiírja hogy 24mbs a kapcsolat ,jelerősség kiváló.
  • izb
    #93
    Te amikor a kapcsolat elszáll,akkor a kapcsolati kis ábra a jobb sarokban aktív,vagy passzív???
    Ez fontos lenne.
    Ja és milyen wirelles kártyád van??
    Ha d-link akkor gázzzzz
  • nutiform
    #92
    De minek furjak lyukat amikor a router és a gép között jó a kapcsolat?Így is szivessséget tett nekem nem akarom a falat is furkáltatni vele.Meg már a wireless kártyát is megvettem.
  • nutiform
    #91
    Tégla
  • izb
    #90
    Panel??
  • pasquale
    #89
    aakoor nincs azzal baj.. és nem tudod megdumálni veleh fursz egy lyukat a falba és azon hozod át az UTP kábelt?? és akkor lehet h minden megoldódik
  • nutiform
    #88
    Egy fal és kb egy méter van a router és gép között.24 mbs-el a a kapcsolat a router és a gépem között és kiváló a jelerősség.
  • pasquale
    #87
    jah lehet h a wlannal vannak zűrök... hány falon megy keresztül? milyen messzire??
  • nutiform
    #86
    Úgy értem sima kábellel,mert az enyém wlanon keresztül megy.Az a baj,hogy kölcsönbe nem tudok szermányolni.Én valami olyasmi routerbeállításra gondolok,hoy mittudomén a router a wlannal x másodpercenként újraindítja a kapcsolatot vagy valami.De ilyet nem látok a beállítások között.
  • pasquale
    #85
    miaz h sima kábel?? pedig az kenne a jó h megnézni másikkal h hol van a gond...azért probálj meg valakitől kérni az biztos segítene
  • nutiform
    #84
    ott van,az sima kábellel kapcsolódik rá.Kölcsön routerre nincs lehetőségem.Ha szar lenne a router,akkor gondolom egyáltalán nem látná az én gépen nem?
  • pasquale
    #83
    probáldd meg valami haverod routerável vagy swichével hátha a tiéddel van valami... és a szomszédodnál van folyamatos net???
  • nutiform
    #82
    Nem hiszem,mert sötét a számítógéphez,be sem szokta kapcsolni.Internet is csak azért van neki,mert matáv (tcom)-os dolgozói net és nem kerül semmibe.Én valami router beállításra gyanakszom ( lejelszavaztam direkt,hogy ne tudjon elállítani semmit).Csak nem tudom mit kellene beállítani hogy jó legyen.
  • pasquale
    #81
    lehet h a szomszád csinált vele valamit... kérdezd meg
  • nutiform
    #80
    Sima filemásolás nem nagyon megy a két gép között,mert a szomszéd szinte sosincs bekapcsolva,csak a net az övé.Az internet miatt lett az egész megcsinálva.A kapcsolat a routerrel 24 mb/s és kiválónak a minősítése.
  • TheZsenyka
    #79
    Szimpla fájlmásolás jól megy a két gép között, vagy az is akadozik? Mert ha igen, akkor egyszerűen gyenge a kapcsolat. Státusz ablak mutat csomagveszteséget?
  • pasquale
    #78
    probáld meg a resetet..hátha
  • nutiform
    #77
    Most már az oldalak is bejönnek,de csak lassan.Meg elkezdtem letölteni a flashgettel a f.e.a.r demóját próbaképpen de állandóan megáll, nincs folyamatos net.Elkezdi felpörög 214 kb/s-re tölt vagy 10 másodpercet.,utána leáll vagy 2-3 percre,aztán újrakezdi.Van valakinek valami ötlete?
  • nutiform
    #76
    Az előbb egy kis időre jött minden,most megint rossz.Nem tudom mi lehet a gebasz.
  • pasquale
    #75
    nem szándékos:D nemtudom mi lehet a baj... csak ezekjönnek be???
    menny bele a router beállításaiba..hátha vanm benne vmi szürű h a nagyméretű dolgokat szűrie vagy nemtom... ha nem megy szerintem nyomd meg a reste gombot hátha ugy megy..
  • nutiform
    #74
    Bocs,nem szándékos.
  • nutiform
    #73
    Sziasztok!
    Vettem egy asus wl 500g delux routert adsl megosztása miatt amihez egy gép sima kábellel,meg egy másik wireless adaterrel(asus wl160g) csatlakozik.A kábellel csatlakozó gépen jól működik a net,de a wlanoson nem jön be minden oldal.A routert látja 24 mbs a kapcsolat.Index, hirstart m,sg.hu pl. bejön,de rengeteg nem.Mi lehet ennek az oka?Please help!
  • nutiform
    #72
    Sziasztok!
    Vettem egy asus wl 500g delux routert adsl megosztása miatt amihez egy gép sima kábellel,meg egy másik wireless adaterrel(asus wl160g) csatlakozik.A kábellel csatlakozó gépen jól működik a net,de a wlanoson nem jön be minden oldal.A routert látja 24 mbs a kapcsolat.Index, hirstart m,sg.hu pl. bejön,de rengeteg nem.Mi lehet ennek az oka?Please help!
  • nutiform
    #71
    Sziasztok!
    Vettem egy asus wl 500g delux routert adsl megosztása miatt amihez egy gép sima kábellel,meg egy másik wireless adaterrel(asus wl160g) csatlakozik.A kábellel csatlakozó gépen jól működik a net,de a wlanoson nem jön be minden oldal.A routert látja 24 mbs a kapcsolat.Index, hirstart m,sg.hu pl. bejön,de rengeteg nem.Mi lehet ennek az oka?Please help!
  • nutiform
    #70
    Sziasztok!
    Vettem egy asujól működik a net,de a wlanoson nem jön be minden oldal.A routert látja 24 mbs a kapcsolat.Index, hirstart m,sg.hu pl. bejön,de rengeteg nem.Mi lehet ennek az oka?Please help!s wl 500g deluxe routert adsl megosztása miatt,amihez egy gép sima kábellel,egy másik gép pedig asus 160 g wireless hálóadapterrel csatlakozik.A kábeles gépen
  • pasquale
    #69
    kösz kösz kösz :D erre nemis gondoltam volna h a asaját ip címem az :D még1x kösz ....
  • izb
    #68
    Próbáld meg ezt az ip címet
    192.168.1.1
  • pasquale
    #67
    az lenne a kérdésem h h tudom beállítani a linsys wrt54gs wireless routeremet.. h a jelszót beletegyem... stb.
    valahova fel kell menni vagy mi?? pléz help..
  • gramma
    #66
    Sziasztok! Nekem is ilyen routerem van a helyi háló és a net megosztás tökéletes (3 gép között), de a játékok (pl. Rise of Nations)nem megy! Bizti beállítás kérdése, de már nincs több ötletem, úgy gondolom mindent megpróbáltam! Volna tippetek mit hagytam ki, mit nézzek meg????? Segítségeteket előre is Köszi! [email protected]
  • zintan
    #65
    Sziasztok!
    A PC bekapcsolásakor wireless router és kártya (mindkettő linkpro típúsú) néha nem találják egymást. A tálcán lévő kis visszajelző pirosan jelez, tehát nincs rádios kapcsolat. Probálkoztam a router, gép újraindításával, változatlan eredménnyel.
    Csak úgy tudom ilyenkor a router-adapter kapcsolatot helyreállítani, ha kikapcsolom a PC-t, kiveszem, majd ismét visszateszem az adapter kártyát az alaplapba. Az újraindítást követöen ismét van W kapcsolat.
    Ha van valakinek 5lete arra, hogy mi okozhatja ezt a problémát és , hogy lehet ezt egyszerübben orvosolni, azt nagyon megköszönném.
    Üdv.
  • oneal1
    #64
    hmmm akkor nemtom sajna:(
  • Munch
    #63
    Nem, mert a power led világít, csak a többi alszik ki. Villant hármat és újraindul. :(
  • kiskiraly
    #62
    Közben megoldottam a problémát: Bitcometet használok, mert neki elég egy portot megnyitni.
  • oneal1
    #61
    az árammal nemleeht gondja??
  • Munch
    #60
    Ja, STLab.
  • Munch
    #59
    Mért indul újra a routerem?
    Megszakad a hálózati kapcsolat, kialudnak a ledek a routeren, aztán újra elindul. Mért csinálja ezt? Aggaszt egy pöttyet. :(
  • kiskiraly
    #58
    Hát ez nem lehet igaz!!!

    A második cím már jó.
  • kiskiraly
    #57
    Remélem most már sikerül:

    <a href="http://www.freeweb.hu/ks0015/docs/at50157b.pdf">Itt van</a>
  • kiskiraly
    #56
    Ime

    <a href="ftp.freeweb.hu/ks0015/at50157b.pdf">Itt van</a>

    remélem jó a link
  • HITMorpheus
    #55
    ha linkelsz egy doksit, akkor kinyálazom neked, mert én nem találtam
    Azaz találtam, de valamiért nem akarja megnyitni...