167
Te mit szedsz?
  • PResident Evil
    #7
    C-vitamin kell.
    csak fejfájásra szoktam szeedni gyógyszert, de CSAK akkor ha nem tudok otthon aludni...
  • Taranov
    #6
    100%-ban igazad van.
    Én csak C-vitamint szedek, ha fáj a fejem akkor eszem/iszom/alszom én, egyébként meg nem szedek semmilyen gyógyszert.
  • hen-tes
    #5
    nekem felírta, szazl...
  • I.C.ram
    #4
    Én soha nem szedek gyógyszer, max, ha orvos felírja. Mert hülye azért nem vagyok.
  • hen-tes
    #3
    én vast
    mer kevés a vasam
    de lusta vagyok szedni D:
  • hen-tes
    #2
    KAMU!!!!!
  • Loál János #1
    A munkahelyemen, és ismerősi körben is tapasztalom, hogy bármilyen probléma (fejfájás, émelygés, szimpla rossz közérzet) esetén szinte mindenki, azonnal, gondolkodás nélkül gyógyszerhez nyúl. Fiatalok, idősek egyaránt teljesen természetesnek veszik, abszolút elfogadottá vált, hogy - valószínűleg a média "jótékony" hatására - szervezetüket állandóan valami gyógyszerrel 'kell' terhelni. Azt hiszem világos, hogy miért használom a "terhelni" szót. Ráadásul ez csak tünetkezelés, messze nem a probléma okának megszüntetése, a valódi kezelés. Rengeteg a gyógyszerfüggő ember, aminek a gyártók biztos örülnek, de szerintem ez finoman szólva nincs rendjén. Remélem ezzel nem vagyok egyedül, és nem csak rám bámulnak elkerekedő szemekkel, amikor azt mondom, hogy semmilyen gyógyszert nem szedek, és ha esetleg fejfájásra panaszkodom munka közben, akkor nem fogadom el az amúgy tényleg kedves kollégák/kolléganők tuti tablettáit. :)
    Véleményekmeglátásokhozzászólások?
    Gyógyszerfüggők? :D