727
  • Bence123456
    #727
    Hello mindenkinek!
    Egy kis SEGÍTSÉG kellene a játékhoz, ott tartok, hogy meg van a lány és most a laptopot kell megtalálnom ami a tudosok hálotermében van meg is találtam a hálotermet csak, hogy nincsmeg hozzá a kulcs esetleg tudja valaki, hogy hol van a kulcs?
    előre is köszönöm.
  • stear
    #726
    Sziasztok. Hol van az a technical basement? mihez közel? mennék a kutató modulba de sehol nem jutok át.
  • hunmilan
    #725
    üdv!

    hogy lehet megölni azt a rohadt dr. kampy-t a játék végén? rohadt szívós a kis dög.
  • Agy Halott #724
    közben sikerult tul jutnom, nem is ott kell atmenni, hanem a technical basement-ban, mert ott ket feljaro van a sotetben. :)
  • Agy Halott #723
    Sziasztok! Elakadtam a furotornyon, amikor az a feladat, hogy Anna-nak ellenmerget(antidote) kell szereznem a SCINTIFIC MODUL-bol. Magát a modult megtalaltam, de az odavezeto hid lyukas.... ugrani nem ugrik, kapaszkodva pedig oldalaz!

    Legy szives vki segitene? Koszonom!
  • Dév
    #722
    hát ja sajnos nem vok vele előbbre. :) főleg h nemtom h i az a hz...
    esetleg vmi ötlet h mivel lehetne megjavítani? :)
  • reaper4
    #721
    valszeg olyan felbontásba, vagy hz-be rakja a monitorodat amit az nem szeret. mondjuk ez nem megoldás, csak gondolat:P
  • Dév
    #720
    sziasztok!
    ha elindítom a játékot kikapcsol a monitorom de a hang meg minden megy tovább... aki tud légyszi segítsen! köszi!
  • Olcsy
    #719
    És a dekontaminációshelység hol van, ahol Annának be kell adni az ellenszert?
  • Anybody
    #718
    láttam hogy sokan az ellenszert nem találják Annának és olvasták má mindenhol de nem jöttek rá akk most elmondom érthetőbben:
    Ahol leestek a trutyiba, ahol van fenn a 2 sarokba olyan pók csináló izé ott gondolom mindenki tudja hogy van egy feljáró DE A MÁSIK OLDALON IS VAN EGY!!! ha nem találjátok akk járjátok körbe az egész termet a fal mentén onnan meg má mozogtok ösztönből :D
  • Qwerty4
    #717
    Hello!Én nem vagyok új. :)
  • Anybody
    #716
    CSÁ MINDENKINEK!!! új vok
  • jefferson83
    #715
    Jó lenne.
  • csoola
    #714
    lesz belöle film akkor? :P
  • Qwerty4
    #713
    Na, ez is kipörgetve. :)
  • Qwerty4
    #712
    Megoldva!
  • Qwerty4
    #711
    Amikor a dokkokhoz érek mit kell csinálni?
    Előre az út halálos hullámokkal van tele.
    Egyébként az a feladat, hogy jussak el az orvosi szobáig.
  • Qwerty4
    #710
    UP!

    Van egy kérdésem:mikor átlépek egy másik helyiségbe mindig átkapcsol a fölülrőlnzetes pozicióba, pedig én TPS-nézetbe szeretném élvezni a játékot.Hogy lehet megoldani, hogy másik helyiségbe átlépéskor is megmaradjon a TPS kamera?
  • tiburon26
    #709
    hali!végigjátszást tudna valaki hozzá?köszi!
  • Lacc
    #708
    Nektek nem volt olyan problémátok a játékkal, hogy a settingsben nem lehet átállítani rendesen a controlsban a gombokat? Állítanám a secondary gombokat az egyes cuccokra, de ahogy ráklikkelek, rögtön beveszi az egér bal gombját a gombnak, vagy bill. esetén az entert.
  • johhnypunker
    #707
    Hi figyuzzatok. hogy lehet átjutni a kutatási modulba, vagy területre mert ahol át lehetne menni ott a hid a vége fele le van szakadva, és más utat nem találtam. ez az a rész mikor meg kell szerezni a csajnak az ellenszert.
  • keeper007
    #706
    oksi megvan :D
  • keeper007
    #705
    hi, nekem megvan a jtek PC-n de ha celzok csak vizszintesen enged mozogni, fel meg le nem. remélem ertitek, tehat csak jobra balra tom mozgatni az egeret es ez igy tré. vagy ijen a jtek?
  • actionman21
    #704
    Végigjátszás link?Valaki?Elakadtam a dokknál.
  • Birkás Csaba
    #703
    Nem tudja valaki honnan lehet letölteni végigjátszást?
  • CoolStuff
    #702
    Hali!

    Lenne egy kérdésem... én egy német verziót magyarítottam a progival és, amikor pl. kilép egy ajtón, vagy amikor talizott a csajjal, nem mondd semmit, csak bazergálja a fülbizgeréjét... vagy alapban sem beszél ilyenkor? Még felirat sincs ott... csak mutatják és kész... hang van, csak szöveg nem... alapból ilyen?
  • Sheke
    #701
    mi baj van milyen óriás polip?
  • Shep
    #700
    Az melyik is, az óriáspolipos?
  • Sheke
    #699
    nah kb olyannak kéne lennie
  • grebber
    #698
    Én láttam!
  • Sheke
    #697
    há ja láttátok szellemhajót?
  • Shep
    #696
    Kaptár 1? Hát az elég hulladék egy film, attól remélhetőleg sokkal jobb lesz.
  • Sheke
    #695
    jaja vagy mint az AVP
  • Seth
    #694
    Inkább olyan jó legyen mint a carpenter féle Thing, valahogy nekem annak a hangulata jött le a játékból
  • Sheke
    #693
    várom és remélem olyan jó lezs kb mint a kaptár 1
  • grebber
    #692
    De még mennyire hogy jól értettem!!!!

    SG cikk a filmről
  • grebber
    #691
    'Cold Fear' (PS2/Xbox/PC) Coming to The Big Screens

    Ubisoft's Cold Fear may not have sold very well but that didn't stop Avatar Films and Sekretagent Productions as they have optioned big screen rights to Darkworks survival horror game Cold Fear. According to Variety they are hoping the scary atmosphere and compelling story, Coast Guard Officer trying to reconnect with his daughter is adrift on a whaling ship infested with aliens, will appeal to horror fans. The producers are currently looking at directors before pitching the project to movie studios.


    Jól értem lesz belőle film?
  • flame ghost
    #690
    ki kell kerülni őket valahol gugolni kell meg ilyesmi ha átjutottál emberek ellen mész
  • OMEN89
    #689
    Sziasztok. Elakadtam a játékban, remélem valaki tud nekem segíteni! A fúrótoronynál vagyok, azon a részen ahol az egyik épületből át kéne menni a másikba egy hídon, amit viszon piros lézernyalábok kereszteznek.Ha belemegyek akkor halál... Nem tudom hol lehet kikapcsolni, már minden szobát végignéztem de nem jövök rá,h hogy lehet átjutni azon a hídon

    Ha valaki tudna segíteni légyszi írjon!
  • ShadowLord
    #688