23
  • Ma2ska
    #23
    Nem ettöl kell félni, hanem amit az emberek egymással a mindennapokban müvelnek, ahhoz képest a kergemarhakór is fuvallat csak..
  • Ma2ska
    #22
    Ja hát ezt nem kellett volna reaktiválni ha már kimult magától, bár ugyis lesz mindig valami, aztán azt majd lehet nézegetni, meg a rágcsálókat kinozni vele..
  • AtisH
    #21
    Menjenek a Holdra vagy messzebb kisérletezni. Ha valamit elb@sznak akkor legalább csak ők szívják meg.
    Az a gáz, hogy -szerintem- soxor "jáccanak a tűzzel" a kutatók és elég egy kis hiba vagy előre nem kalkulált esemény és akkor majd ártatlan milliók élete forog kockán. Vagy csak én vagyok ennyire paranoiás???
  • Tetsuo
    #20
    SzVSz a terroristákra, a korrupcióra, stb.. gondolt.
  • lamase
    #19
    lehet okosabbak nalad es tudjak mitcsinalnak, meg jo hogy nem te vezeted a projectet..
  • Shadow_THH
    #18
    Tudósok újraélesztették az 1918-as járványt okozó influenza vírus halálos génjeit, annak reményében, hogy megtudják mi tette ezt a családot annyira virulenssé

    nem értem, milyen családot? a spanyolnátha virusellenes, vagy a kiccsaládja valakinek?
  • nebancsa
    #17
    Azért az is elgondolkoztató hogy 1918-óta nem bukkant fel ez a vírus, valszeg az emberiség imunis lett rá, különben azóta többször elterjedt volna mint az infulenza...
  • Csudri #16
    Nekem is ez jutott eszembe! Inkább villognának egy év múlva, hogy megvan az ellenszer és ha esetleg megjelenne újra a vírus akkor már van ellene gyógymód. De amíg csak azt tudták elérni, hogy újra feltámasztottak egy ilyen vírust addig nem kellene pattogniuk.
  • rolika
    #15
    csinálják, mert nem árt ha sikerül valami ellenszert fabrikálni. de minek kell nyilvánosságra hozni? hogy mindenki felfigyeljen rá?
  • ttt ttt
    #14
    Játszatok csak......m@rhák.
    Ha meg kikerül, sorry vagy mi?
  • Tetsuo
    #13
    'Állítólag' (minden szakember ezt mondja) az afrikai esőerdőkben több tízezer olyan vírus van ami hasonló mint az ebola v a HIV...
  • valaé valaé ná
    #12
    Pontosabban, muszáj ilyenekkel kisérletezni. Különben megint meghalhat néhány millió ember.
  • Demon Eyes Kyo
    #11
    talán nem kéne ilyenkkel kisérletezni
  • Piscator
    #10
    Bizony, a buta szárnyasok...meg Kína(távol kelet).
  • Zocsi
    #9
    Lehet, hogy az aids is ilyen volt...
  • dez
    #8
    Volt már rá példa, hogy nagyon kicsin múlt.
  • dez
    #7
    Megelőztél (bár más szempontból emelted ki).
  • dez
    #6
    "...és pillanatnyilag nem sok védelmünk van ellene."
  • HunChris
    #4
    "...még ma is létezhetnek a vadmadarak körében, és pillanatnyilag nem sok védelmünk van ellene" - Szal ha véletlenül kiszabadulna a laborból, akkor a madarak voltak...
  • dez
    #3
    Az hiba, ugyanis a vírusokat tudják a legkevésbé megfékezni, főleg az ilyeneket. Szóval inkább ne szabaduljon el, mert az eléggé őngól "jellegű" lenne...
  • Xboxman
    #2
    Túl sok filmet nézel...
  • norbi83
    #1
    Na jólvan.
    Attól nem félek, hogy újra elszabadul, vagy ha mégis, akkor nem tudják megfékezni, dehát azér mégse kellene ilyesmivel szórakozni, vagy igen?