765
Depresszió
  • rezsofiz
    #645
    egyébként az 2004es válogatás. nézd meg a lemezen :] rajta van a dátum
  • Dying Soul
    #644
    Pár embernek:
    Lehet, hogy mindenki miller erre, de én ártól függetlenül sem veszek meg semmit, anélkül, hogy 2-3 szám tetszene róla előzetesben. AO-val pont az volt, hogy két szám tetszett. Megrendeltem, megjött, betettem és csak 4 olyan szám maradt a 11 számos lemezen, amit még szoknom kell. Persze, ha tetszik az album letöltve, ennyiért, sőt még 2500 HUF-ért is, akkor illik/kötelező megvenni.
  • Scholes18
    #643
    nah az is jó
  • dunga
    #642
    Nahm... Megvettem, 2100Ft volt az ára itt Cegléden. Tehát minimum 610Ft a hasznuk, de sztem több, mert ahol 1490-ért adják, ott is kell, hogy hasznuk legyen. Többet itt sem veszek cdt.

    De tetszett, ahogy kinyitottam, h van egy bónusz cd a Hammer World sztem legújabb válogatásával.
  • Hajnalcat
    #641
    Holnap meg Zalaegerszegre jönnek a Metál fesztiválra. Persze természetes, hogy elmegyek. ;)
  • Scholes18
    #640
    Végre! Ma Szombathelyen játszik a Depresszió! Ott a helyem!
    gyertek ti is!
  • Kya
    #639
    Szasztok! Gondoltam ide IS beirom ezt amivel megbiztak hogy írjam be:))))))

    Egy szórakozohely tulajdonos Ismeretlen ill. kevésbé ismert de tehetséges zenekarokat keres!! Méghozzá azért hogy a zenekarok részt vehessenek egy "tehetségkutatón",ami a Mezőkövesdi Bacchus borozóban kerülne megrendezésere!

    Itt a lehetőség a bemutatkozásra! a tehetségkutató több helyen illetve több városban is meg lesz hirdetve igy nagy közönségre számithattok!

    akit érdekel a dolog az hívja a tulajdonost Dusza Annát a : 06 30 36 96 131 - es számon!

    szerintem nem érdemes kihagyni!!!


  • dunga
    #638
    Holnap suli előtt megyek megrendelt cdmért. Ha 300-nál többért adják, akkor visszakérdem a pénzt, és felmegyek pestre még délután.
  • dunga
    #637
    ahmm
  • tigeroo
    #636
    nem..


    de gondolom a 'messiás előtti időkből" származhatnak, valami lelkes fan meg koncerten megjegyezte a szöveget:D
  • dunga
    #635
    Csatlakozom én is, sztem igényes anyag elég olcsón.
    De a kérdésemre még senki sem válaszolt semerre. Akkor 'még1x':
    tud vki infót ezekről:
    Diend
    Fulladt erotika
    Szving
    ?
  • rezsofiz
    #634
    gitárosként én sem örülnék ha töltenék a cdimet.. :\ főleg ha ilyen nevetségesen olcsó..
  • rezsofiz
    #633
    csatlakozom
  • GPx8
    #632
    Csak annyit kívánok - ha majd felnőtt leszel -, lopják el a Te munká(i)dat is.
  • Scholes18
    #631
    ez csak egy saját tapasztalat!
  • tigeroo
    #630
    ja és [khmm bocs, nem vagyok vip] ahhoz már pofa kell hogy egy 1500Ft-os albumot is letöltsön az ember és aztán sírjon
  • tigeroo
    #629
    miért szopnánk? senki nem vesz egy albummal zsákbamacskát..

    jókifogás sose rossz ugye...:S


    és miért töltsék le (és hallgassák winampban) ha nem akarnak csalódni?:S:S nemvágom
  • Scholes18
    #628
    Ha nem jó a link!
  • Scholes18
    #627
    Depresszió - Az Ébredés Útján

    Töltse csak mindenki aki nem akar eredeti be szart kapni hogy aztán csalódjon!
  • dunga
    #626
    már majdnem 2 éve van ilyen:P
  • Fyrex
    #625
    ilyen is van ^^ +fav

    jó az új album
  • Mop
    #624
    Én is őrölnék, ha lenne annyi "felelegem". :)
  • GPx8
    #623
    1490 Ft. -ért megmondom!
  • Mop
    #622
    Hi!
    Vki tudja, honnan lehet leszedni az új albumot BitHUmen-en és Majomparádén kívül?
    Sehol sem találom.
    Esetleg vki el tud küldeni egy torrent file-t?

    Címem:
    [email protected]
  • rezsofiz
    #621
    minden reggel nekem is a kedvencem
  • dunga
    #620
    vagy le
  • Scholes18
    #619
    Biztos rászokott a cigire! :D
  • tigeroo
    #618
    nekem bejön az új album (mint már mondtam a szöveg az "depis", dehát legalább van értelme...nem ugy mint sok számnak, amiben csak írnak valamit össze-vissza... pl. "nekem már nem kell semmi, hagyjatok békén ennyi, nemkell levél..." vagy "az igazi rockstár az első próbán meghal, nemlesz kész a dal" a depressziótól olyat nem tudnék idézni aminek nem lenne értelme..). Az új számok jóó dallamosak, a minden reggel refrénje nagyon tetszik ^^


    top nálam:
    1. amíg tart
    2. az ébredés útján
    3. egy életen át
    4. messiás (csak azért mert hallgathatatlanul szar a minősége )
  • dunga
    #617
    Sztem negatív irányba mozdult a hangja, de csak az én véleményem ez. És yahm pár hsz-szel ezelőtt is írtam, h Még1x yobban szólt a kislemezen, vis nekem jobban tetszik azon.
  • Dying Soul
    #616
    Az újat.
  • tigeroo
    #615
    kicsit mélyebb lett a hangja, igazad van (pl. még1x, hasonlítsd össze a maxit + a mostani albumon lévő verziót)

    meg sztem azért mert a studió is más,
  • GPx8
    #614
    Fejlődik...? Studió?
  • dunga
    #613
    Visszatérve Depresszióhoz... nekem úgy tűnik, h Ferenc hangja eléggé megváltozott. Ez miért van?
  • dunga
    #612
    :]
    Nem jutottam el addig, h értekezzek vele. Melyik albumot rendelted?
  • Dying Soul
    #611
    dunga, nem tudom beszéltél-e a sráccal, mindegy. A lényeg, hogy sikerült alkudnom vele, ha neked hála, akkor köszönöm, ha nem, akkor is.
  • kukac7
    #610
    pl. a tesco ele, ott jo lesz.
    koszi!
  • rezsofiz
    #609
    ja. pl most szigeten a fear factory a neck sprainre figyelt fel
  • GPx8
    #608
    Ja, jó.
  • Scholes18
    #607
    ez nem a Depiről szól
  • Scholes18
    #606
    leszarom , semmilyen eredeti cd-t , dvd-t nem veszek többet!