31
  • Cat #31
    egyetértek a fiával
  • galocza
    #30
    én legtöbbet zenét a pda-n hallgatok (ppc, win oprsz) - megjegyzem, saját eredeti cdk ripjeit. ott is lesz másolásvédelem? mert akkor szimplán vált az ember másik formátumra (jahogy amúgy is megtettem - vorbis rulz!)...
  • Devla
    #29
    Eredeti: "My 12-year-old at home doesn’t want to hear that he can’t put all the music that he wants in all of the places that he would like it," he joked.

    Szerintem ez annyit jelent, hogy a gyereke okosabb nala es szeretne, ha nem kotnek meg a kezet abban, hogy amit megvesz hol hasznalhat. Lasd DRM es masolasvedett cdk nem jatszhatok le szamitogepen, igy nem is tudod felrakni a hordozhato lejatszodra, ami szerintem egy rossz vicc.
  • cue
    #28
    Mit és hol vett az a gyerek? Mi az amit az iPodon nem tud lejátszani?
  • rolika
    #27
    ja, ezt én se értem... mit akar ezzel a kijelentéssel?

    azonkívül, kérdezze meg a papát, mert pont őmiattuk van az egész...
  • cue
    #26
    "A 12 éves fiam nem akarja azt hallani, hogy nem teheti be az általa hallgatni kívánt zeneszámot valamelyik lejátszóba."

    Percek óta azon gondolkodom, hogy mit akar ez a mondat jelenteni, de nem értem...
    Talán a kisfiú egy CDt akart az iPodba tolni?
  • tajfun
    #25
    Eleg sokmindenkit smacizhatna Billy, kezdve a Xeroxxal.
  • tajfun
    #24
    Naja, eddig is 1 ember rippelte be, az egesz vilag meg azt toltotte, ezutan is lesz legalabb 1 ember aki berippeli.
  • Devla
    #23
    Sokra nem mennek ezzel az egesszel. Ez mar most vesztett haboru, ha M$ kiad egy hordozhato lejatszot, ami csak DRMel ellatott zenet hajlando lejatszani, akkor is hiaba mocskoljak akarhogy az ipodot es a tobbieket, akkor se fogja senki se megvenni. Ha kiadnak egy mp3 lejatszot, akkor akar szembe is kophetik magukat. Nem latom ertelmet ennek a kijelentesnek.
  • DW
    #22
    az egész puszta feltételezés, de nem tudom miért pont az iPOD-ot támadja, mert minden mp3 lejátszóra igaz az...ja tudom miért: baszakodik az Apple-el.
    Amúgyis: a szaros DRM is csak arra van, hogy egy rakás lóvét elb@szhassanak.
  • [HUN]PAStheLoD
    #21
    ez a balmer sztem nem áll tartós kezelés / gyógyszer hatása alatt .. pedig ráférne!
  • Wilddog
    #20
    Ez a kifakadás hamubansült f@szság.
    Oda kéne hozzá menni, megütögetni a vállás és közölni: Nyugi, nemcska az iPod-ok vannak tele... a Wendoze is.
    Tovább is göngyölhetnénk a dolgot, mert a Linux is. Úgy fest a dolog, hogy felosztották a világot két részre: WMA és nem-WMA, és szerintük a WMA jó. Nem kell ezen felháborodni, hanem folytatni kell az MP3 gyüjtést egy vállrándítás kíséretében.
  • NEXUS6
    #19
    "A Microsoft elnöke, Steve Ballmer kifakadt az Apple iPod nevű népszerű digitális médialejátszójó használói ellen. Ballmer úgy véli, az iPod-tuladonosok többsége főleg illegálisan másolt zeneszámokat tárol és hallgat meg készülékén."

    Hát lehet, hogy amcsiba illegális az mp3 ha olyan oldalról töltöm le, a világ jelentős részén nem az, nálunk se.

    Bal-mell úr, tessék szépen a rengeteg sok pénzünkel odahatni, hogy változtassák meg a törvényt és akkor nem kell majd nyafogni!

  • Macc
    #18
    Ez a Ballmer egy idegbeteg allat. developer, developer, developer...
  • Laci73
    #17
    Bocsánat hogy offolom kicsit a témát, de nem tudom megállni az efféle álkeménykedéseket.

    A MicroSoft megcsókolhatja az Apple lába nyomát.
    Ha nem lett volna az Apple, ma a Microsoft huszadrangú szoftverfejlesztő cégecske. Hálátlanság? :)
  • galocza
    #16
    mert a wmp-n mit néznek/hallgatnak az emberek? dvdt biztosan nem (azt nem tud a drága). szerencse, hogy a media playert CSAKIS legális tartalmak lejátszására használják szerte a világban - ezért tehet ballmer ilyen kijelentéseket anélkül hogy belepirulna és szemenköpné magát minden reggel a tükörben borotválkozáskor...
  • pafi
    #15
    Persze, mert a fia is biztos iPod-ért nyúzza, az meg nem játszik le wma-t.
  • Razgon
    #14
    "A 12 éves fiam nem akarja azt hallani, hogy nem teheti be az általa hallgatni kívánt zeneszámot valamelyik lejátszóba." - zárta beszédét Ballmer.

    Pedig a M$ és a jogvédők pont ezt szeretnék, ha nem tévedek....

    A jó öreg MP3 nem fog kihalni, hiába jönnek a "jogkezelt" formátumaikkal.
  • norbi83
    #13
    "A 12 éves fiam nem akarja azt hallani, hogy nem teheti be az általa hallgatni kívánt zeneszámot valamelyik lejátszóba."
    A kurva életbe... ezek már szaporodnak is?
  • tajfun
    #12
    "Ballmer: Az iPod lopott dalokkal van tele"
    Az egesz Windows lopott dolgokkal van tele.
  • Devla
    #11
    Aha. Es a Windows-felhasznalok 95%a illegalis mp3akat hasznal, tehat a Windows eszkoz a lopashoz. Sot, messze a legtobb filemegoszto programot is ra irtak. Es amig az ipodra csak mp3at warezelnek, addig Windowsal programokat toltenek le, Office-al akar meg penzt is lehet hamisitani!
  • Laalee
    #10
    egyértelmü hogy minden mac használó lopott szoftvert használ, sőt a mac is a windows koppintása :D
  • Troll
    #9
    Savanyú a cukor, dagadt?

    "ugyanakkor a felhasználók számára egyszerűsíti a zenei albumok lejátszását." Fúú, mer' eddig olyan nehéz volt, beraktam, meg nyomtam egy play-t...

    Szerintem húsz évre visszamenőleg elő kell venni mindenkit, akinek bármilyen magnója, videomagnója, cédé/dévédéírója volt/van, és úgy megbüntetni, hogy a füle kettéálljon. És a befolyt büntetések összegének a felét a Microsoft kapja...
  • Lacc
    #8
    Gratulálok Sherlock bazeg :D
  • cSuwwi
    #7
    Ballmer úgy véli, az iPod-tuladonosok többsége főleg illegálisan másolt zeneszámokat tárol és hallgat meg készülékén.


    Micsoda megállapítás. Jó sokat gondolkodhatott rajta :D
  • the Godfather
    #6
    Ballmer Gates méltó utodja. No comment.
  • dez
    #5
    Ha április 1.-i lenne ez a hír, azt hinném, áprilisi tréfa. Így viszont a fejemet fogom, de nem a nevetéstől. Ez már nem más, mint arcátlan megtévesztés. Mármint ennek a ballémernek a részéről.

    Cat: ilyen alapon minden MP3-lejátszó illegális.
  • Macc
    #4
    mp3-at a legtobb lejatszo tamogatja, es az iPod-nak is megvan a sajat masolasvedett formatuma (AAC)...
  • Cat #3
    ettől függetlenül igaza van - a PS2 azért terjedt el annyira, mert lehetett chipelni, és másolt játékok is futottak rajta, az iPod pedig azért, mert míg mások ATRAC (Sony) meg egyéb fájlformátumokat erőltettek, addig az ipod mp3makkal dolgozik, amiből mindenkinél több giga van...
  • Gabest
    #2
    developers! developers! developers!
  • MrTressy
    #1
    nyaf nyaf... nincsen elég lové a zsebbe mi?