15
DIVX es egyebb film nezese XBOX segitsegevel
  • CSOCSO
    #15
    nyacoval. megis kene a segitseg. mert nincs mas hatra minthogy vegyek egy boxot.. 200 dollarert van DVD kit es.. taviranyitoval stb.. vegyek ilyet.. vagy teljesen eleg ha veszek 120 ert egy hasznalt boxot ket jatekkal
    esetleg van egy olyan opcio hogy factory reconditioned.. 130 ert.. vagy vegyek ujat jatek es kit meg taviranyito nelkul 150 ert? es akkor valami modon bios update.. meg ahhoz kell venni tavbalhet... meg valahogy a progikat ratolteni.. nah pls help. melyik a jobb szamomra???

    leginkabb filmnezesre kene a cuccos..
  • CSOCSO
    #14
    FASZOM kivan... megjott ez a wireless pc to tv konverter.. egy NAGY SZAR!!!
    1) azt hittem s video cablerol is tud olvasni... de nem..
    2)a monitort masolja.. igy az en moncsi kepem homalyos mint az allat!!!:(
    3)amugy is szar a kepe a tv-n es meg recseg ropog is..

    szal hurra baze.. 25 ezer forintocska... majd mindjart kuldom vissza a gecibe.. oszt vehetek boxot szerintem:((((((
    mennyire romlik egy 25 meteres s video kabel jele?? ultragaz?
  • CSOCSO
    #13
    koszonom mar nem
  • Lammer
    #12
    Hazajöttem jelentem... akkor tehát nem kell a segítség???
  • CSOCSO
    #11
    ahoy mindenkinek koszonet a segitsegert.. de egyszerubb dolgot talaltam:



    120 dolcsi volt .. olcsobb a boxnal.. igaz jatszani nem lehet rajta de nem is igazan akartam xboxoni.. csakhat valami lejatszo kellett volna...
  • Petyus_
    #10
    BIOS flessel, és csippel is megy mindkét dolog. A csippelésnek az az előnye, hogy ha kikapcsolható a csipp, akkor tudsz lájvolni is a Boxoddal.

    XBox + XBMC egyébként legjobb DivX lejátszó. Szuper képe van a Boxnak, úgy lehet tekerni az xvid-et, divx-et, mint a kisangyal, ISO-ból is lejátssza a "benne lévő" filmet, szóval nagyon ajánlom.
  • CSOCSO
    #9
    koszike.. nagyjabol fejtsd ki hogy mit hogyan mivel..aztan ha jonak tunik a dolog akkor ugyis jobban le kene nekem irnod:) de mindegy.. ird le azert amit tudsz:) kosz
    ... mondjuk melyik lenne a jobb? bios frissites es mediaokossag..vagy chipeltetes? es akkor menne a warez is...
  • Lammer
    #8
    most mennem kell 24be, ha viszajövök elmondom :)
    ha esetleg addig is nem commentelnek...
  • CSOCSO
    #7
    nalam mar volt kolcsonbe XB.. nemtom mit sirankoztok a a venti miatt.. adjatok ra elvezheto hangerot es nem fogjatok hallani...
  • greco
    #6
    Azért az xbox is elég hangos alapból...
  • CSOCSO
    #5
    nah ez a baj hogy tomor voltal... nagyon hosszan is kifejezhetned magad! koszke!
  • Lammer
    #4
    elég egy bios fless is, majd vinyócsere és xbmc azt hajrá, most jó tömör voltam...
  • CSOCSO
    #3
    jo hallkan hallgathatja a haverod a filmeket ha hallja a venti zugast...
    amugy bocs hogy nem az xbox topikba nyitottam de ha mar itt van akkor pls segijjetek...
  • Cat #2
    mért kellett ehhez külön topic? bemész xboxos forumba és megkérdezed... egyébként tényleg lehet vele simán filmet nézni, ismerösöm csak ezen néz, mert nem akarja hallgatni a pc ventilátorzugását.
  • CSOCSO
    #1
    AHOY ALL!!! hatalmas segitseg kene!
    asztali DIVX lejatszo utan nezek.. amit talaltam az uberbrutal.
    wireless netemhez tud csatizni.. 40 giga beepitett HD es lejatszik majdnem mindent.. de tobbet mint a tobbi asztali lejatszo... majd lattam a jatekos oldalon hogy az XBOX lejatszik MINDENT!!!
    legtobb feliratot tamogatja meg a legtobb formatumot..
    bar nincs olyan szep vekony mint az asztali lejatszok de nem is olyan draga mint a KISS asztali jatekos...
    a jatekos oldalon azt irjak hogy kell hozza modchip majd a media cebteres okossag.. a kerdesem a kovetkezoek lennenek:


    1)kinek van tapasztalata ezzel az egesszel??
    2)mi kell akkor most pontosan hozza??? melyik modchip a legjobb?(modchip.com on ketto van... esetlen az X bit?
    3)magam tudom beletenni a modchipet vagy hagyjam inkabb masra? node kire nem ismerek itt amerikaban semmi ilyen csavot aki ezzel foglalkozhat
    kerlek valaszoljatok hamar!!!! koszonom elore is !! bye all