265
Forgotten Realms - Demon Stone
  • Mr. Perfect
    #105
    Keress egy másik trackert!!!!
  • fitutufi
    #104
    Árpád híd alatt ?
  • Gandibá
    #103
    Hátö ugyan azok csinálták akik a The Two Towers-t.
  • yellowcab
    #102
    valaki ki tudná írni nekem dvd-re?
    BP XIII. ker (Árpád Híd környéke)
    pls, torrentel jön már 3 napja, mert nem képes 4k-nál többel szedni
    köszi
  • Gabe18
    #101
    Szerintem az a baj hogy kissé kaotikus lett az egész a legtöbb helyen.Van amikor egy 10 négyzetméteres területen vagy 10-15 figura tolong.Azt hogy az általam irányitott is ott van valahol,azt ilyenkor csak sejtem.Ez aztán akkor a legjobb amikor a kamera valami olyan helyről mutatja az eseményeket,ahonnan aztán végképp nem látni semmit.
    Mondjuk olyan sokat még nem haladtam benne.
    Hát engem olyan nagyon fogott meg,de azért még megyek benne kicsit,ha tudok.
  • james69holden
    #100
    Nem mert azok nem PC-s képek te lüke...
  • Tepet
    #99
    ha már ien ügyesek vagytok adjatok valami tippet hogy gyakjam le a pok queen-t chultba mer egyedül kb a varázsló tudja valamennyire megsebezni és mivel nem lehet kikerülni a szarjait ezért minden második lövésnél kiterit.
    amugy télleg nem egy nagy szám a játék de mivel fr fan vagyok ezért kötelzőnek érzem hogy végig vigyem :) (és a drow csajszi rulzik :) )
  • Tatyla
    #98
    Na kérem én is kipróbáltam!
    1.tényleg kisértetiesen hasonlit a gyürük urára!
    2.autosave van a pálya végén!broáf!
    3.konzolos a graf de azért szép!
    4.néha annyira egyszinü hogy nem látni hol vagyok!(kaméleon akció)
    5.ez a vásárlási rendszer kicsit kiakasztó,és béna!
    6.mindez az elsö pálya utáni kirohanásom,lehet sokkal jobb lesz!
  • Drizzthsz
    #97
    Ez a torrentes oldal állítólag karbantartás miatt nem jön be, így nem érhető el a torrent, amit tartalmaz. A bithumen-re nem tudná valaki feltölteni? Vagy azt nem szabad?
  • grebber
    #96
    Torrentel töltsed le azt az egy fájlt.
  • Jóska Kapitány
    #95
    Szevasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni. Lesztedtem a game dvd verzióját, de egy file crc hibás. Sehol nem tudom megszerezni
    vng-ds.r20 ez a file kéne
    NAgyon megköszönném ha valaki tudna segíteni.

    Előre is köszi.
  • Drizzthsz
    #94
    A topic alján lévők nem elég jók?
  • james69holden
    #93
    Aki már játszik a gameel, szúrjon már be nekem egy képet, hogy hogy is néz ki a játék. Nagyon kiváncsi vagyok rá...
    Csak azért kérek képet mert más oldalakon kicsi felbontású, szar képeket találtam! Na hajrá
  • Drizzthsz
    #92
    Köszönöm.
  • kalimpa
    #91
    ******* SPOILER ********


    Na, hát én letöltöttem, de nem egy nagy szám. Elmentem a végéig, ahol a főgenyót már nem bírtam kinyírni, és mivel menteni nem lehet benne, a csekpontok meg elég ritkán vannak, többszöri nekifutás után uninstall lett a vége. Valójában ez egy verekedős játék, de a gyengébbik fajtából. Rohadt idegesítő, hogy az összes pálya sötét vagy félhomályos, csomószor messziről mutatja a kamera a csatát, hát nem mondom, elég érdekes kb 50 méter látótávolságból harcolni...Az rpg vonal egy nagy kamu, semmi ilyesmiről nincs szó benne. Lineáris az egész, ráadásul sokszor csak a szerencsén múlnak a dolgok. Az egyetlen pozitívum, hogy belerakták Drizzt-et, akivel gyakhatunk is, a mozgása szerintem nagyon jól meg van csinálva. A legvégén viszont a főellenfél ilyen köcsög rózsaszín lövedékeket lődöz, amit nem lehet kivédeni, ha eltalál valakit, akkor az elkábul, a szörnyek meg agyonverik. Szóval igazából ennyi.
  • grebber
    #89
    Torrent .Elég jó a seeder leecher arány gyorsan szedi most.

    [köcsög filmipar egyre több torrent oldal tünik el] :(
  • Drizzthsz
    #88
    Ha akárki tud bármilyen beszerezhetőséget, ne titkolja, mondja meg mondjuk pl.: priviben. Pls... Nagyon, de nagyon érdekel a játék. :(
  • Drizzthsz
    #87
    Légyszi, nagyon fontos lenne, akinek már lent van, megmondaná az iso nevét, ami kitömörítés után lesz, mert nekem a nyamvadék torrenttel még két nap lnne mire lejön.
  • Drizzthsz
    #86
    DC-n milyen néven van értelme keresni?
  • Drizzthsz
    #85
    Ok, megvan, bocs a zaklatásért.
  • Drizzthsz
    #84
    Honnan lehet leszedni? Mi az iso neve?
  • Gandibá
    #83
    Nektek is kockásak a betűk? Kicsit idegesítő..
  • SG
    #82
    Ez most a Rune-hoz hasonlít játékmenet szempontjából??
  • mike369
    #80
    mondjuk én egy ilyen típusú játéknál nem is foglalkoznék a grafikával, HA A GAME JÓ LENNE...
  • mike369
    #79
    rendben
  • haxoror
    #78
    thx :)
  • Eye-scream
    #77
    Jó de akkor qrva rossz szemléltetés, mert abszolút nem így néz ki. Én meg már azt hittem, aztán kapásból némi előítélettel kezdtem :D
  • tomo
    #76
    torrentet a www.torrentspy.com oldalon lehet talalni
  • mike369
    #75
    mit vársz egy 1024x768-ról 640x480-ra kicsinyített 20%-os minőségű jpeg-től?
    nálam se így néz ki a JÁTÉK, ez csak szemléltetés volt.
  • raziel.
    #74
    hát asszem éjfél elött volt valami leállás amugy én is éjjelre raktam be és nekem jeött
    végig 128k volt;)
  • Eye-scream
    #73
    Grrr most nézem, nekem is kihagyogatott pár filet a többi letöltésből...
  • Gandibá
    #72
    De az a poén hogy én még 2 másik gamét is beraktam e mellé :D
  • Eye-scream
    #71
    Nekem is kihagyott kb 15 filet amit újra be kellett tenni... Ráadásul végig kb 60k val jött 120 helyett.
  • Gandibá
    #70
    Hát bazzeg, este beraktam tölteni wandooról, most nézem reggel, leszedett 15 filet és kész. Szar buzi atw megint meghalt az este??
  • raziel.
    #69
    nya kiprobáltam elöbb és hát full lotr utánzat mármint az eleje...semmi extra csak izomhent

    később is ilyen amugy?
  • Hmuda
    #68
    Ja igaz, ezt el is felejtettem, jaj, hogy ez a hapi gyerek mennyire figyelmes.
  • Eye-scream
    #67
    A menü nálam ugyanilyen randa viszont a graf mérföldekkel szebb, szal nemtom... Be vannak egyáltalán kapcsolva a pixel shaderek meg a vertex shaderek nálad?
  • Eye-scream
    #66
    Annyira nem rossz ez...A grafika szép, a játékmenet pörgős, és van benne némi fejlődési rendszer is. A karakterek kimondottan jópofák lettek szvsz. A sztori ugyan eddig elég sablonos, a játékmenet meg abszolút lineáris, dehát ez van... Engem egyedül az eszméletlenül hosszú töltési idők idegesítenek, a többi elmegy.Ja és mégvalami, a menü és a töltési képernyő vmi okádék randa, és elég soká kell nézegetni... Csodát nem kell várni, egy kis vérengzés némi ál-RPG köntösben. A vörös sárkány kimondottan szép lett, már csak ezért is megéri meglesni :D
  • fitutufi
    #65
    lol
  • raziel.
    #64
    pf akkor megy a többi szemét közé a polcra...letöltését már nem állitom le sebaj egy ujabb ocska üsd vágd játék ami szerintem elég undoritto
    mint lotr...az is najo befejezem inkább
    nc