61226
Egy ilyen téma megkívánna egy független, állandó házigazdát felügyelőnek, erre pedig sajnos nincs lehetőség - a szerkesztőség és a moderátorok döntése alapján a topic zárva marad.
  • Taranov
    #26
    Sőt valószínű.
  • Taranov
    #25
    Lehet, hogy automatikusan visszafordítja magát, rugós.
  • Bandee1987
    #24
    Az még mekkora LOL, hogy amikor elforditja a gombot, majd hallja a robbanást, még visszafordítja, mintha ezzel vissza tudná forditani a folyamatot :)
  • Taranov
    #23
    Ez elég gáz volt ja. De vállalja a felelősséget, szóval neki már mindegy, hogy mi lesz a bíróságon. Én biztosan lecsuknám, ez nagyon veszélyes játék. Másrészt meg nem tudom minek mutogat ilyeneket.
  • M@TriX
    #22
    most láttam a híradóba :))
    hát nem volt semmi a fószer, ráadásul a bíróságon nem sok midnent magyarázhat, ugyanis ott a tök jó videófelvétel :)
    De állat volt, ha mesélték volna nem hiszem el :)

    "ezt ide bedugjuk"
    "és robbantunk"
    ...
    "az istenit" :)

    valszeg a videója feltűnik majd pár viccportálon :)
  • akyyy
    #21
    Videot honnan lehet letölteni?
  • Taranov
    #20
    Jah, idióta balfasz.
  • Bandee1987
    #19
    Ja, éppen az rtl-nek akarta megmutatni, hogy hogyan fog robbantani, csak elfelejtette, hogy már rákötötte az inditószerkezetet :)
  • M@TriX
    #18
    jah, "csak" az ő emberei, elég durva... :)
  • Taranov
    #17
    Csak az ő emberei :))))
    Hát ez szánalmas.
  • GregSB
    #16



    Túl korán robbant egy régi lakóház Budán

    Index
    2004. október 5., kedd 11:47


    Egy fotóriporter szenvedett könnyebb sérüléseket, amikor a robbantás vezetőjének hibájából idő előtt robbant fel egy épület Budapesten. A környéket fehér füstfelhő lepte el, a közeli autószalonban "kocsimosás lesz", mivel mindent beborít a fehér por. A tűzoltóság kutyákkal kutatja át a területet, hátha a romok alatt rekedt valaki.

    "Az épületben elhelyeztük a robbanószereket, a területet kiürítettük, már csak a mi dolgozóink voltak a helyszínen, amikor tévedésből előbb indítottam el a detonációt."

    LOL?
  • Taranov
    #15
    Én azt mondom, hogy csak a cigányok viselkedésének.
  • Taranov
    #14
    Mert csak a jobboldal foglalkozik velük. Csak azért érzik magukat magyarabbnak, mert ők hazaszeretőek, ezért akarnak állampolgárságot kapni.
  • Taranov
    #13
    Hát én ezzel nem értek egyet. Nem kell úgy adóznia, mint a magyarok. Lássuk be: ma csak az alkalmazottak és a buta emberek adóznak rendesen. Itt minden az identitástudaton múlik. Ha egy cigány beilleszkedik egy magyar közösségbe, akkor lehet magyar. Persze ehhez kell, hogy magyarul beszéljen.
    Ebben az esetben elfelejthetjük, hogy cigány a családja.
    Ez így van mással is. Ha idejön mondjuk egy norvég, anyja apja norvég, de ő a magyarok között él, magyarul beszél, és magyarnak vallja magát, akkor magyar. Mindenki lehet magyar, aki akar.
  • Taranov
    #12
    Más kisebbségekkel pl. nem sok baj van. Pl. az osztrák kisebbséggel.
  • Bandee1987
    #11
    Csak sajnos az a baj, hogy Mo.-n a cigányokról nem sok mebernek van jó véleménye (nekem se). Ennek megvannak az okai. Ezért nem fogadjuk el őket.
    Ahhoz, hogy a romákat elfogadjuk, 2 dolognak kell megváltoznia: 1. A romák viselkedésének
    2. A mi felfogásunknak
  • Bandee1987
    #10
    Ez a probléma sajnos nem megoldható. Az lenne jó, ha Erdély önálló szuverén állam lenne, de ez már szinte lehetetlen.
  • harcu
    #9
    Akkor már itt a határon túli "magyarok" kérdése, miszerint kapjanak-e állampolgárságot. Én egyértelműen a nemre szavazok. Aki nem itt él, az ne szóljon bele ennek az országnak a dolgaiba, nem kapja meg az állampolgársággal együtt járó szavazati jogot, ingyenes orvosi ellátást, stb. Ha szeretné, akkor költözzön ide, telepedjen le, éljen itt jópár évig, dolgozzon, adózzon, utána lehet beszélni róla.
    Mellesleg érdekes, hogy a határon túliak miért érzik magukat magyarabbnak nálunk, és miért annyira jobboldali érzelműek.
  • Vlala #8
    Szerintem balgaság összekeverni a rasszt a nemzetiséggel.
    t.i. attól, hogy valaki roma, még lehet magyar. Csak néhány dolgot nwem szabad elfelejteni: magyarul beszéljen, dolgozzon úgy, mint a magyarok, és adózzon úgy, mint mi.
    A kisebbségi kirekesztést pont a romák kezdték, amikor kisebbségi önkormányzatot alapítottak, amikor hangoztatják, hogy minden azért van, mert ők romák (Győzikétől már régen kifordult a gyomrom e téren), és ha nem engedünk követelődzésüknek, panaszkodnak az ombudsmannak.
  • Bandee1987
    #7
    Igazad van. Magyarország a MAGYAROKÉ. A cigányok csak mint kisebbség vannak jelen, és nem cask ők vannak egyedül az országban kisebbség.(Bár ők vannak a legnagyobb számban itt)
  • M@TriX
    #6
    Mondjunk csapjunk a lecsóba :)

    Gyurcsány cigányútra ment

    A lováriul előadott mondat körülbelül annyit tesz: ?Egy Magyarország van: cigányok és magyarok közös országa.?


    ehhez én annyit kommentelnék, hogy nem vagyok rasszista, de ez Magyarország, nem pedig romaország. Vagy tévedek?
    Mert elismerem ha igen csak ez úgy a szívembe hatolt. komolyan
  • Taranov
    #5
    Nekem annyi sok mindenről van véleményem, hogy nem bírom leírni :)))
    Majd ha valaki felvet valamit, hozzászólok :)
  • Bandee1987
    #4
    Ja, és még vmi. Ha kommentálnátok esetleg egy politikai hírt, azt lehetőleg semleges nézőpontból vitassátok meg, és ne keverjetek bele bal vagy jobboldali, esetleg bármilyen más érzelmeket. thx
  • FtranX
    #3
    szerintem jó ötlet.
  • Bandee1987
    #2
    Remélem jó kezdeményezésnek veszitek...
  • Bandee1987
    #1
    Ezt a topikot azért nyitottam, mert sokszor előfordult már, hogy szivesen nyílvánitottam volna ki a véleményemet bizonyos hírrel kapcsolatban, de az nem illett bele sehova, új topicot meg azért hülyeség lett volna nyitni.
    Sztem mindenkinek van vmi véleménye a világ eseményeiről, és itt ezt megoszthatja