61226
Egy ilyen téma megkívánna egy független, állandó házigazdát felügyelőnek, erre pedig sajnos nincs lehetőség - a szerkesztőség és a moderátorok döntése alapján a topic zárva marad.
  • Bandee1987
    #187
    jó kérdés...
  • Dzsini
    #186
    nem jött, vagy a beépített filterük megfogta? azért az nem ugyanaz
  • Bandee1987
    #185
    Nekem msn-es e-mail címem van, és eddig nekem még 1 szpem se jött, a hotmail jól végzi a dolgát..
  • Dzsini
    #184
    ami késik... egyszer legyen 1 olyan szerencsétlen akinek a címlistájában bentvan és kicsúszik... nekem is pár hónappal ezelőttig volt "tiszta" címem.
    (nem mellékesen pedig jól látszik, hogy az egyik magyar ingyenes mailszolgáltató aktívan adogatja el a címeket, egy újonnan regisztrált és sehol nem használt cím 2-3 héten belül fertőződik)
  • Punker
    #183
    zsaruk elgázoltak 1 csajt a zebrán fékezés nélkül, és ezeknek kéne betartatni a kreszt.....
  • Taranov
    #182
    Nem ismerik sokan a címedet. Irigyellek ám.
  • Bandee1987
    #181
    Ja, emiatt emlitettem, hogy szerencsénk van, mert az onnan bejövő húsokat szigrúan ellenrőzik vagy be sem engedik (elvileg)
  • Taranov
    #180
    Ja csak annyi a különbség, hogy itt magyar húsokat árulnak, ott meg angol húsokat :)
  • a.carkey
    #179
    Még szerencse, hogy Bárnávál és Bendegúzzal csák lopni nyárunk odá ...
  • I.C.ram
    #178
    Még szerencse, hogy az itteni Tesco szinte ugyanaz, mint az ottani.
  • Bandee1987
    #177
    Rákkeltő anyagot találtak a brit Tesco csirkehúsaiban

    Még szerencse, hogy nem Mo-n van ez...
  • Match
    #176
    érdekes nekem nem jön spam....
  • Taranov
    #175
    Persze a börtönökben sincs hely :( :)
  • Taranov
    #174
    Hihető, csak nekem, aki nem egy nagy user, napi 30 spam levél jön kb. Most ez jó nagy terhelés a szervernek, ami kiszolgálja a leveleimet, és egy szerver nem egy e-mail címet működtet. Tehát elég gázos a spam helyzet. Én azt hiszem azt tenném, hogy kitalálnám, hogy aki mostantól spam-et küld, azt lecsukom 1 évre. És akkor talán nem mernének küldeni. Persze sajnos nehéz rájuk bizonyítani :(
  • Match
    #173
    Az internetnek vége!

    nem tom vót e...
  • AnuluWork #172
    "Az Egyesült Államokban a közelgő választások idején, úgy tűnik, nem tréfálnak a voksok ügyében. Legalábbis ezt bizonyítja az alábbi eset.

    "Teljesen váratlanul, egyszer csak a seriff becsöngetett, majd' hanyatt estem, mikor ajtót nyitottam" - mondta William Hubbard, a 24 éves Tim Hubbard édesapja a KMBC-TV riporterének.

    A seriff kérdőre vonta Timet, aki bevallotta, hogy a szavazatát áruba bocsátotta az eBay nevű csere-bere internetoldalon. Az általa írt szöveg szerint mindegy, hogy Kerry- vagy Bush-párti szavazó veszi meg voksát, annak adja, aki a legtöbbet kínálja érte.

    Az ifjabb Hubbard azzal mentegetőzött, hogy csak viccnek szánta, és nem is tudta, hogy ez illegális tevékenységnek minősül.
    A Missouri állambeli Kansas City rendőrsége eljárást indított a tudatlan viccmester ellen és a bíró maximum egyévig tartó szabadságvesztére és/vagy 2500 dollár pénzbüntetésre ítélheti."
  • AnuluWork #171
    "Madrid - A spanyol kormány egyenjogúsági kérdésekért felelő biztosa tiltakozását fejezte ki amiatt, hogy a Madridban zajló férfi tenisztorna egyes mérkőzésein ismert ügynökségek modelljei szedik a labdát.
    Soledad Murillo szerint az ötlet szexista, s ezt levélben közölte a Mestersorozatba tartozó, 2,45 millió dollár összdíjazású verseny szervezőivel, a viadal főszponzorával és a főváros polgármesterével.
    A torna egyik legnagyobb sztárja, az amerikai Andre Agassi sincs elragadtatva az újítástól.
    - Nem vagyok biztos abban, hogy ez a legjobb útja a sportág népszerűsítésének - mondta a tengerentúli klasszis, aki első mérkőzésén 7:6, 6:3-ra nyert a fehérorosz Max Mirnyij ellen. - Bevallom őszintén, hogy néha nehéz volt csak a labdára koncentrálni. Bár számomra talán előnyt jelentett, hogy sokszor teniszezem a feleségemmel - tette hozzá Agassi, Steffi Graf férje.
    A szűk trikóba és szoknyába öltöztetett modellek két hétig készültek a feladatra, amely abból áll, hogy összegyűjtik a labdákat, odadobják a játékosoknak, és kérésre átadják nekik a törölközőjüket."
  • a.carkey
    #170
    "Még egyszer leforgatja Los Angelesben közel hárommillió dollárból Sas Tamás a Szerelemtől sújtva című kamaradrámáját, aminek eredeti, magyar változata a rendező szerint „mellbevágó" sikert aratott az utóbbi fél évben a tengerentúlon. Az egyik főszerepet csak azért nem Tom Cruise játssza, mert őt Sas nem kedveli."

    :) LOL!
  • Taranov
    #169
    Én is!
  • a.carkey
    #168
    "Ittas volt az a magyar kamionvezető, aki 5 ember, köztük egy négytagú család halálát okozta Svédországban - közli a radio.hu.

    A svéd rendőrség közlése szerint a férfi beismerte, hogy alkoholt fogyasztott, és azt mondta, hogy menet közben elhomályosult a tudata.

    A magyar kamionos a menetiránnyal szemben haladt az autópályán, ahol előbb frontálisan ütközött egy autóval, amelynek vezetője szörnyethalt, majd továbbhajtva egy másik autóba rohant.
    A férfit gondatlanságból elkövetett emberüléssel vádolják. A svéd törvények szerint maximum négy évet kaphat."

    Akasztanám ...
  • Bandee1987
    #167
    Zalatnayval készít reality-t az rtl


    LOL
  • AnuluWork #166
    "Síntolvajokat értek tetten a rendőrök Soroksár határában - értesült a HavariaPress.

    A XXIII. kerületi kapitányságra szerdán délelőtt jelentették be, hogy gyanús alakok tartózkodnak az M5-ös autópálya egyik vasúti felüljárójánál. A megjelölt helyszínen a rendőrök két férfit értek tetten, akik éppen egy biztonsági vágányról vágtak le egy ötven méter hosszúságú síndarabot. A fémtolvajokat - egy 27 éves zsákai és egy 33 éves ártándi lakost - az egyenruhások a lakosság és a mezőőrök segítségével elfogták, majd előállították a BRFK Közlekedésrendészeti Főosztályára. A párossal szemben közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény gyanújával indult eljárás."
  • Dzsini
    #165
    nálunk nem jutott csapatba/szereplési lehetőséghez. ott igen.
  • Dzsini
    #164
    Robbie Williams új albumát memóriakártyán is kiadják

    Az Egyesült Királyságban az EMI hagyományos cd mellett mmc memóriakártyán is kiadja Robbie Williams új albumát. A kártya kifejezetten mobiltelefonokhoz és tenyérszámítógépekhez készült, és nemcsak az összes számot tartalmazza, hanem videókat is. Az ötletért felelős Carphone Warehouse a jövőben még több album kiadását tervezi, amelyek mellé csengőhangokat és mobilos háttéképeket is mellékelne.

    A bejelentés csupán egyetlen fontos részletet nem tisztáz, hogy milyen digitális jogkezelő rendszerrel (DRM) akadályozzák meg a fájlok másolását. Márpedig a lejátszók különböző drm szabványt támogatnak és nem kezelik a riválisok megoldásait.

    --------------
    nem egy rossz ötlet - és a mostani DRM-ek közül jópárat még nem sikerült megtörtni, úgyhogy még működhet is :)
  • Taranov
    #163
    Nem értem. Ha magyar aranyérmet kap az nem jó? :(
  • Bandee1987
    #162
    kapja be
  • joebacsi
    #161
    Ausztrál állampolgár lett a világbajnok magyar kajakos
    ...
  • Punkerwork
    #160
    pakson már megint mi volt?
  • a.carkey
    #159
    Fasza!

    Földrengés Japánban és Amerika több pontján ... :(
  • CSOCSO
    #158
    ez erdekes iras volt... csak az idegesitett hogy fel percenkent elugrott a tomcat polo fooldalara:((((((((((( ha lestoppoltam akko rnem jottek be elore a kepek.. no mindegy.. de eleg parade az egesz
  • Dzsini
    #157
    Marc Almond (Soft Cell énekes, zenész, extravagáns) súlyos motorbalesetet szenvedett a hétvégén, jelenleg súlyos az állapota, de stabil...
  • Bandee1987
    #156
  • Dzsini
    #155
    Kramnyik a világbajnok.
  • Bandee1987
    #154
    Igen, ezért is örülök annak, hogy eltörölték a sorkatonaságot, mert én jövő márciusban leszek 18.
  • a.carkey
    #153
    Jó írás! Kb. erről szólt az egész
    + a bal oldal is kihozott párezer embert az utcára. Meglátjuk mire lesz ez elég. Bár ha azt vesszük, az MDF is szerzett 1 db mandátumot az EUPVokon. Ennek ellenére nem mernék megesküdni rá, hogy bejutnak 2006ban az OGYbe ...
  • Punker
    #152
    jogalkotó is tudta hogy soha senki nem fogja komolyan venni
  • Garfield
    #151
    Igen, pont ez a szitu az, amelynél számomra örök rejtély marad a jogalkotó hozzáállása: hogyan gondolhatta bárki is azt a magyar viszonyok közepette, hogy a sorkatonaság ideje alatt határozott időre majd jól felvesznek valakit, utána meg visszavárják a bevonultat.
  • Punker
    #150
    pont mint anno a seregnél, volt 1-2 ismerősöm aki azért vesztette el a jól fizető melóját mert elvitték a seregbe, fél év múlva mikor visszament közölték vele hogy már nincs szabad állás mert találtak a helyére mást.
  • Dzsini
    #149
    én se úgy gondoltam, hogy balkezét a Cég Portfólióra jobbkezét szíve fölé helyezve kell ünnepi Esküt mondania :))
  • Garfield
    #148
    Nem kell oda eskű, elég egy dátum nélküli felmondás aláíratása.

    A dátumot majd szépen kitöltik utólag...