68
Mi a gond?
  • nikopeti
    #68
    Sziasztok. Van egy Logitech g500-as egerem. Mostanában néha leáll és pár másodperc múlva újra működik, olyan mintha kihúznám az egeret az usb-ből.Próbáltam,hogy átdugom másik usb-be de ott is ugyanezt csinálja. Lehet orvosolni valahogy ezt a hibát? Nem tudom mi lehet vele,nagyon zavaró játék közben. Ha valaki tudja mit lehet vele kezdeni kérem válaszoljon. Előre is köszönöm! (kábelt végigmozgattam,nem az a gond)
  • slevai
    #67
    Üdv! problémám adódott egy bluetooth-os egérrel. asus a9rp laptophoz vettem egy usb-s belkin bluetooth adaptert, és egy genius navigator 900-as egeret próbálnék vele összehozni, de sehogy sem megy. látja az egeret, de nem tudja csatlakoztatni sehogy sem. ha esetleg vkinek van ilyennel tapasztalata vagy vmi tippje és megosztaná velem, nagyon megköszönném. üdv
  • Brolly
    #66
    Hali! Vettem 1300ért usb-s egeret laptopra, minden szép és jó kivéve egy vmit, nem mozog az egérmutató:@ a gombok működnek, de a mutató meg se moccan, se laptopon se pc-n, érdekes de azért egy "picit" idegesítő is tud lenni.
  • VBalazs
    #65
    Sziasztok!

    Van egy Labtec egerem és a bal gombja nem úgy működik ahogy kellene
    pl. ha kijelölők egy ikont vagy bármi mást akkor egyszerűen elinditja
    néztem az egér beállitásainál a dupla kattintás sebességét de azzal semmi gond nincs
    lehetséges hogy driver probléma?
  • Sordoran
    #64
    és most a régebbi ps2-es egerem meg nem görget felfele, hanem ha a görgőt felfelé tekerem, nagy léptekben lemegy az oldal
  • Sordoran
    #63
    Ezt írja ki: "Az INF-fájl szolgáltatástelepítési szakasza érvénytelen."
  • Sordoran
    #62
    Sziasztok! Most vettem egy USB-s Genius NetScroll 100-as optikai egeret, és rákötöttem a gépre, elkezdi telepíteni drivert, fel is ismerte h optikai egér stb. de nem telepítette fel, azt írta h vmi Win 95 kompatibilis izé van, már nem emlékszem, a lényeg h nem telepítette, és nem is működik. Van hozzá valamilyen driver esetleg, vagy mit csináljak vele?
  • FL Zoli
    #61
    Szevasztok

    Az egerem görgője megbolondult..amikor lefele görgetek, akkor néha fel ugrik pár sort....s rohadtul idegesítő..jelenleg 2 egér is a géphez csak csatlakoztatva 1 USB-s, 1 ps/2 es s mindkettőnél ugrál a görgő..

    tudtok vmi tanácsot adni?
  • kisviku
    #60
    Szerintem is, ami tükröződik vagy fényes felületű, az megzavarja.Nekem is szokott össze-vissza ugrálni az irodai gépemen.Néha baromi idegesítő.
  • streetracer
    #59
    Üdv! Kopik lefele a helyéről a Logitech G5-öm oldalsó teflontalpja. Sima asztalon használom egérpaddal, amióta kopik levettem a padról hátha akkor abbamarad. Szar minőség, nálatok is előfordult vele ilyesmi? Az ki van zárva, h nem előírásszerűen használom az egeret, de ha még így is lenne, az ember azért elvárná egy 20 ezres egértől, hogy az bírja a kiképzést.
  • ingy3nfr3g
    #58
    egy csont fekete egérpadot tegyél rá a szines lofütyik megzavarják
  • mod
    #57
    Megmondanátok miért ugrál összevissza az egerem a képernyőn úgy, hogy nem is mozgatom (optikai)? Biztos nem koszos, zsal nem az a probléma...

    És mit lehet ez ellen tenni?

    Köszi.
  • Inquisitor
    #56
    Sorosport Bios beállításainak és Windowsban az IRQ kiosztásnak való buherálása se segít?
  • Sephi
    #55
    Raktam ra mas tipusu PC-et :DDDD
  • fawcet
    #54
    Más típusú egeret tegyél rá ha kevés az időd.
  • Sephi
    #53
    Fuu nagy gondban vaok.

    Genius sima Serial portos egerem van egy Win98-as rendszeren. Egyik nap megprobaltam mas egeret radugni de nem mukodott igy visszaraktam ezt. Nos mar ez sem mukodik. Sefa Mode-ba termeszetesen megy es fel is ismeri de a Win98 rendszer allat egyatalan nem megy. Probaltam ujra feltelpiteni a drivereket es neha sikerul is megmaradni es elindul de restart utan megint halott. Micsinaljak? :((

    Nem masert csak ez a fonok gepe es naon kivan :(
  • izb
    #52
    Windows update kapcsold be.

    --------------------------------
    www.izbsystem.hu
    --------------------------------
  • kifli
    #51
    nem tudja valaki hogy tudnám leszedni winows xp sp2t?
  • #50
    SP2, A4Tech (optikai, 2görgő+5gomb).. fél évig ütögettem, fújkáltam, hogy mért megy jobbra lefelé nehézkesen, meg mért "csúszik" balra.. Regedit: "HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Mouse", ezen belül "MouseSpeed", "MouseThreshold1", "MouseThreshold2" átír 0-ra, reboot, és gyönyörűen megy minden irányba. Csak arra kell vigyázni, hogy be ne menj az egérsebesség-állító fülre, mert megint bekattan.

    Win alapdriverrel csak a "Rámutatás pontosságának javítása" pipát kell kivenni, ami egyébként nincs az A4Tech drivernél, de attól még be van kattintva.. Grat a programozóknak..

    Na ennyi, meg kellett osztanom a tapasztalatot. Registry-buherálás következményeiért felelősséget nem vállalok.
  • Seaweed
    #49
    :) De azota is flott...hogy mi lehettett.. csak radio amatorre vagy valami hasonlora tudok gondolni...
    Persze lehet elvittek az ufok...aztan....
  • GanXstaZoleeWrk
    #48
    UFOk sugaroztak biztos :))))
  • Seaweed
    #47
    Nah ilyen se tortent meg velem!
    Kb 3eve hasznalok radios egeret (Logitech), es tegnap hajnalban meghulyult, ugy 2.5 fel ora hosszara! Mar kezdtem elkonyvelni hogy kesz vehetek ujat (radugtam a gepre egy normal kabeles egeret es azzal semmi baj nem volt)...
    A hiba az volt hogy megakadt, kihagyott, mintha a radio resze tonkre ment volna..(frissen toltott akuk, stb..szoval minden rendben volt)
    Aztan par ora utan minden helyreallt! Nem tudom mi zavarta a radiojat(?)! Mert ebben a hullamsavban nem sugarozhat senki! (bar tudom hogy a varosomban sok a radioamator, es katonai bazis is van...de akkor is)
    Szet is szedtem (legalabb kitisztitottam ;))...de semmi javulas...itt hagytam a gepet(2 ora szenvedes/hibakereses utan), es mikor visszatertem ele kb fel ura utan lattam hogy minden rendben!...

    Hat ilyen tapasztalatban sem volt meg reszem! Pedig a szakmaban dolgozom, es lattam mar sok erdekes dolgot!
  • Zozo76
    #46
    Levenni, vagy turni... :)
  • blackgamer
    #45
    mit lehet tenni ha SP2 van fént?
  • Zozo76
    #44
    "ha nem nyúlokm hozzá néha önáló életre kel. Fogja magát és elindul a képernyőn balra"

    Ezt en is tapasztalom sima A4Tech golyos egerrel. Veletlenul nekem is SP2 van fent!
  • killer123
    #43
    Hali fiuk.
    Nekem mx1000-em van és mindenhol jól müködig.
    Csak akkor van gáz ha mellette van a mobilom és valaki felhi engem.
    Akkor aztán van táncolása az egérkének.
    Megoldás:Arrébb a mobillal és nem lessz semmi gondod.
  • blackgamer
    #42
    nekem görgős, és mit lehet tenni? létezik valami SP2-höz optimalizált driver?
  • MasterJay
    #41
    Nekem egy MS Basic optical egerem van és azt cdsinálja, hogy ha nem nyúlokm hozzá néha önáló életre kel. Fogja magát és elindul a képernyőn balra. Meg neha csinál olyat, hogy felugrik valamelyik nsarokba. De mint utúlag rájöttem az első gond az SP2-nek tudható be.
  • drag
    #40
    Ugyan ezt csinálta a logitech egerem, kicseréltem másik egy az egybenugyan olyan egérre és azóta jó, valszeg a kábe megtört vagy az egérbe valami elhalálozott.
  • blackgamer
    #39
    de ez valami meghajtó probléma lehet nekem, mert SP2 előtt minden jól ment
  • CLINT EASTWOOD9
    #38
    Annyi hibája szokottnéha lenni a egereimnek hogy apendriv-tól meghüjül és lehetelenség irányitani.
    Az egyik A4 tech-es egeremmel volt az hogy elszakadt benne a vezeték de össze lett forrasztva de már semmi baja.
  • blackgamer
    #37
    és a görgö is magától mozog, pl. olvasok egy weblapot, és eltekeredik
  • blackgamer
    #36
    valamikor másodpercekre leáll az egerem (ps2,Microsoft), és ha sokat nyomkodom akkor amikor elindul újra csipog is a gép egyet
    ez azóta van, hogy SP2-t feltettem a gépre, mi lehet a gond? (nagyon idegesítő a dolog)
  • Marcell
    #35
    De ha masik USB portra kotom, akkor is csinalja...
  • Laalee
    #34
    ez usb gond nekem is volt ilyen gondom, régebbi alaplappal, rádugtam ps2 re az egeret.
  • Marcell
    #33
    Nekem is hasonlo a problemam az egeremmel (MS Intelli Mouse Explorer). Nekem kb. orankent lefagy, ilyenkor nem mozdul semerre, de a billentyuzet él. Ha kihuzom az USB-bol es bedugom ujra, akkor mukodik megint, de kb. csak egy oraig :(
    Idegesito orankent lehajolgatni az asztal ala (valamikor 20 percenkent is, neha orakig semmi).
    Mitol lehet ez a hiba? Szerintem szoftveres a gond, az XP-m mar jo "oreg".
  • Ch_Slater
    #32
    help!

    az az egérnek a hibája lehet, hogy néha (naponta 1x, 2x) lefagy? Elkezd akadozni, majd egyszercsak nem mozdul többet. Újraindítás segít csak.
    Vagy valami más hardverrel lehet gond?
    Windows XPSP2 angol és Linux alatt is...
    Amúgy venni fogok egy újat amint lesz rá keret (nem most lesz), de eléggé idegesít ez így. Persze mindig akkor fagy le amikor nagyon nem akarom ujraindítani a gépet...
  • Laalee
    #31
    a wop35 kellemes egérke volt, de eljárt felette az idő, vannak sokkal pontosabb érzékenyebb egerek, kb ugyanannyiért. irodai munkákra, netezni még most is tökéletes, másra inkább egy ujabb tipust.
  • Munch
    #30
    Az megoldódott, kevésbé ugrál, majd veszek fa asztalt, azon jó.
    Másik problémám van... Ha egérmozgatás közben gombot nyomok a mutató elugrik hirtelen. Ez mitől van? Játszani gyakorlatilag így nem lehet. Suliban a retkes ős vezetékessel nem volt ilyen gond, ezzel meg van. Kezdek berágni!
  • Pheel
    #29
    Anno A4Tech WOP35 alá tehettem bármit, az bizony ugrált. Mostani Logitech MX700 alá meg tükrön kívül (amin nem mozog) tehetek bármit (szövetpad van alatta éppen), akkor is tökéletes.