77
Kalandjáték egy cowboyal!
  • Benben
    #77
    Vedd meg az egyik újságot, (már nem tom melyiket)abban írnak egy emberről, aki költő és ő találta ki ezt a párbajt is. Küldj neki egy táviratot, és a válaszban le írja a következő rimet. remélem tudtam segíteni.
  • Benben
    #76
    valaki tudna segíteni?
    Ott tartok, hogy a bankról csináltam egy fotót, a gépezettel ami a bolt alagsorában van, megbizgeráltam, de nem tom micsináljak, hogy tegyem a kamerára? Ha valaki tudna segíteni azt nagyan megköszönném!
  • Lord Chris
    #75
    Nekem is segíthetne valaki!!

    Ott tartok hogy le kéne győzni a bajuszos csávót a kocsmába de mivel még nem ismerem a többi választ a kérdésekre (csak 2-t) nem tom legyőzni!

    ???
  • Lord Chris
    #74
    Hello!!

    Mielőtt lecsusznál a disznóhoz, a kihalászott (a hídnál kell a kosarat a partra téve) keszeget tedd az etetőjébe majd csukd rá az ajtót és vedd vissza a halat! Ezután már le csuszhatsz hozzá!
    A kereket a iskola mögötti rúddal tod kilökni, amit utána talicskával ez is vihetsz a kocsihoz.

    Egyébként a http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcWw/wantedwt.html -n van végigjátszás (angolul)!!
  • Nincs
    #73
    Heló! Meg tudná valaki mondani, hogy hogyan lehet megszerezni a kereket a törött szekérhez? (amikor orvosnak kell öltözni) Az egyik farmon van kerék, a disznóolban, vettem egy csúszkát is, lecsúszok a kötelen, de a disznóra esek, és az ledob. Mi a megoldás? Köszi!
  • Lord Chris
    #72
    Van még itt valaki aki segítene?
  • Nibbler
    #71
    Huh, csak érdekességképpen írom, mi történt: Visszatöltöttem a legkorábbi mentésem, volt kép, eljutottam odáig, meg is csináltam, szerencsére elsőre, erre: a kép elsötétül, Fenimore meg ilyet szól: "I have a lot to do. See you soon." És a desktopon találom magam.
    (Gondolom egy details le, kompatibilitás be akció megoldja majd..)
  • SecMan
    #70
    Passz, esetleg próbálj meg egy régebbi mentést betölteni, vagy újratelepíteni a játékot.
  • Nibbler
    #69
    No, sajnos nekem sem megy gond nélkül a játék. :\ A végefelé, mikor lövöldözni kell négy akárkire, egy dinamittal a kezedben, valami gáz van. Először nem volt semmi, az utolsó embert nem tudtam lelőni, de ugye meg lehetett próbálni mégegyszer, meg el is mentettem. Mikor harmadszorra mentem volna neki a dolognak, egyszerűen elsötétült a képernyő, a feliratok megmaradtak alul, de a képet nem látni.. Ez van akkor is, ha visszatöltöm a mentést, ha kompatibilitást állítok, ha a detail-t leveszem a minimumra (gondoltam hátha :P). Grr.. Valaki nem tud valami okosat erre? ;]
  • Lacc
    #68
    Működött! Win2000 komp. módban, és levett detaillal sikerült átvergődni a részen, köszi! :)
  • Lacc
    #67
    Hm. Megpróbálom thnx.
  • SecMan
    #66
    Először engem is kidobott ott, aztán átállítottam a Compatibility módot és jó lett.A readme szerint a graphic detail lejjebvétele is segíthet, én ezt nem próbáltam.
  • Lacc
    #65
    Ehh, ilyen nincs. Amikor meg akarom nyerni a Winchester-t, és indulok azon a lövöldözős versenyen, a legvégén mindig kidob desktopra engem a game... Akár kicserélem az olaját a robotnak, akár nem. Volt valakinek ilyen gondja?
  • Nibbler
    #64
    Ahogy vártam, a www.gameboomers.com-ra felkerült egy végigjátszás (talán ez a legelső ;]). Itt van, ni. :P
  • Ronaldo07
    #63
    Én is játszok vele,de tegnap előtt letöröltem véletlenül a bin és cue fájlt és most fogom leszedni újra!!
    Amúgy nem rossz kis game!!
  • Drbluess
    #62
    Használom a fórumot bizony
    Újra kezdtem, mert beszereztem egy pár felesleges dolgot.
    Láttam is a zoknit, de erre nem gondoltam
  • Nibbler
    #61
    Fuh, hát ha jól gondolom, a "fórum szerint játszol", ahol te tartasz, még nem kell dokinak öltözni, az majd akkor lesz fontos, ha megtaláltad a fiúkat és a fegyvereidet.
    Az első farmon, hátul, a répák mögött, van egy mosdótál, mellette egy kosár. A kosárban van egy zokni, ami a kissrácé, ezt kell megmutatni a kutyának, így elvezet a gyerekekhez. (Remélem van nálad kötél, mert az kelleni fog. ;])
  • Drbluess
    #60
    Kihúztam a doki fogát de, a kabátját nem tudom levenni, és mit kell adni a kutyának, hogy elvezessen a fiukhoz a képet, már oda adtam a lánynak.
  • Nabunaid
    #59
    Köszönöm mikmak /indián?/!
  • Nibbler
    #58
    A kabátot magáról a dokiról kell levenni, aztán kimosatni azzal a csajjal, hirtelen nem tudom hogy hívják, de ott van az első farmon, ahol a játék kezdődik.
    A disznót le kell ütni, mégpedig úgy, hogy fogsz neki egy halat, lerakod a tálcájára, és amikor éppen zabál, gyorsan ráengeded azt a kis ajtót, amin bedugta a fejét. Innentől szabad az út a kerékig. :]
  • CalebJoe
    #57
    Hol találom a doki kabátot és miért lök ki állandóan a disznó az ólból HELP!!! thanx!
  • mikmak
    #56
    A suli melletti retyóban vannak a pisztolyok. Oda menj be
  • Nabunaid
    #55
    Üdv
    A Jesse James képet a Saloon emeletén lévő orvostól szerezheted meg, ha cserébe kihúzod a fogát! Ehhez spéci whisky és egy fogó kell. Mindkettőt a boltban megveheted viszonylag olcsón, de a kocsmában ne, mert ott drága. Én viszont ott akadtam el, hogy a kutya oda vezetett a két büdös kölökhöz, de aztán meg nem értettem a válaszukat, hol vannak eldugva a pisztolyok?
  • Nibbler
    #54
    3 dolcsiért beenged a csapos a fenti fürdőszobába, így feljuthatsz az emeletre, ott az egyik szobában az asztalon van egy szobakulcs, ezt kell megmutatni a bankos emberkének és így nyithatsz számlát nála. A kulcs azt hiszem a doki szobájával határos helyiségben van. :]
  • Lacc
    #53
    Az oke, de én még dokit sem láttam :) Egyelőre még pénz kéne, ahhoz meg szoba.
  • Drbluess
    #52
    A dokinak van egy de hogy hogy szerzed meg azt nem tudom.
  • Lacc
    #51
    Valaki help me plz. Nem tudok számlát nyitni a bankban, mert nincs hely a szalonban, hogy beköltözzek oda. Márpedig számlanyitáshoz kell lakcim. A számla meg a hitel miatt kéne mert alig van pénzem :) Szóval, hogy lehet beköltözni a "hotelba"? :)

    Ja és Jessie James-ről hol a túróba találok fényképet, ezt tudja valaki?
  • mikmak
    #50
    A párna az amitől kövérebbnek tűnsz. A kocsma emeletén a 4-es szoba egyik székén van egy rózsaszín párna. Az kell neked
  • Nibbler
    #49
    Thx, megtaláltam, de továbbra sem tudok orvosnak öltözni, mert valami kell még, amitől kövérebbnek tűnök.. Az mi és hol van és hogy csinálom meg? ;]
  • mikmak
    #48
    Csá!

    Van 126 dollárom, de nem tudok csekket nyitni 100 dollárról, ami a dinamithoz kéne. Megvan a TNT engedélyem, de nincs rajta a Sherrif aláírása és így nem jó. A winchesterem megvan már, de a harmadik pacák nem akar jönni, akivel ivóversenyezhetnék, így nem tudom legyőzni a követős tagot.
    Na most mit csináljak??????
  • Drbluess
    #47
    Kalap a boltban lévő ajtón bemenve találsz.
  • Nibbler
    #46
    Üdv!

    Enyhén lemaradtam a játékkal, és lenne pár kérdésem, amire eddig nem kérdezett rá konkrétan senki.. Ahhoz, hogy orvosnak öltözzek, hol találok kalapot és mivel tömöm ki a kabátot? :] (Avagy mitől fogok kövérebbnek hatni? ;]) Köszi előre is :]
  • mikmak
    #45
    Dánke sőn SecMan!!!
  • SecMan
    #44
    A bárban ül még egy faszi, aki nem hajlandó beszélgetni, ahhoz hogy meggondolja magát, először pénzt kell adni a csaposnak (min. 5$!) Tőle kaphatsz spéci olajat.
    :)
  • mikmak
    #43
    Köszönöm szépen a segítséget!
    Még azt az egyet mondd meg légyszi, hogy kell-e valamit önteni a robot olajába, hogy le tudjam győzni.
    Köszi
  • Adam5
    #42
    Amikor megláttam a fickót Lucky Luke jutott eszembe a fejéröl
  • SecMan
    #41
    A követő fickóról és a rímelős párbajról általában: ez a része a játéknak elég kínkeserves, nagyon sokszor kell próbálkozni a pultnál álló emberkéknél, akikből összesen 3-at kell megverni, így gyűjthetjük össze a szükséges inzultusokat és válaszokat. A harmadik ember csak azután jelenik meg hogy megszerezzük a puskát, szóval a követőssel addig nem érdemes foglalkozni. Könnyítést jelenthet, ha alaposan (értsd: nem 1x) elolvassuk az újságokat, az egyikben találunk egy költőről egy írást, akinek aztán küldhetünk táviratot a mobilról és ad némi segítséget a rímeléshez. Az újságokban egyébként hasznos tippek vannak, de nem kötelező megvenni őket.
    A bárban ül még egy faszi, aki nem hajlandó beszélgetni, ahhoz hogy meggondolja magát, először pénzt kell adni a csaposnak (min. 5$!)
    Van még kérdés? ;)
  • Drbluess
    #40
    Úgy látom te, állsz a legjobban a játékkal, nem ütnél össze egy kis leírást, hogy megkönnyítsd a sorsunkat :)
  • mikmak
    #39
    Köszi a szemüveget!
    Lenne még egy-két kérdésem:
    Most jöttem vissza a Starek házából, megvan a fényképezőgépem és már képet is csináltam, de az a fickó aki mindig követ, nem engedi hogy hozzányúljak a kamerához. Próbáltam megverni piaversenyben, de az sose sikerül.Mit kell vele kezdeni?
    A robot olajába mit kell beleönteni, hogy legyőzzem a párbajban?
    Köszi
  • Lacc
    #38
    Oke, köszi.