30078
  • Palinko
    #26190
    most láttam egy érdekes PAD adást gondolom megosztom Hellmuth meg Negrenau között zajlott. Ks10h vs Js6s. Hellmuth checkel Negrenau csak limpel került be. a flop: Jc Kh 6c. Negreany check, hellmuth 3,5k bet, N all in, H elfogadja.

    ok hogy riverre leesett a 10 es, de nem sokon múlt. ilyen flöss veszélynél H hogy mert instant all int callolni főleg, check riset? :S
  • sandor8206
    #26189
  • ntex
    #26188
    Én már preflop nagyobbat emeltem volna, vagy lehet be is tolom :)
  • sandor8206
    #26187
    akkor nem tudod, elég baj :-)
  • precision
    #26186
    AQs preflop raise mindig? :) hát nemtom... :)
  • Pokerstars
    #26185
    ajjaj gyermekeim :D
  • sz4bolcs
    #26184
    Te nem Carloska vagy? :D
  • Pokerstars
    #26183
    jaja de nyerő kivételesen :D
  • ntex
    #26182
    Hirtelen azt hittem már ez is ilyen "látnok" szitu lesz :D Am standard játék volt
  • Pokerstars
    #26181
    fuuuuuuuuuuuuuuu
  • Pokerstars
    #26180
  • Pokerstars
    #26179
    1; nyomorék
  • sandor8206
    #26178
    ezeket minek rakod be ide, ha nem akarsz fejlődni? (hisz nem akarsz, 8 év után így játszol?) mert ok
    1; nyomorék vagy
    2; hobbi játékos vagy
    de akkor meg minek rakod be a badbeatjeidet, hidd el kur*ára nem kíváncsi rá senki, mert mindenkinek elég a sajátja + a fogadni mernék rá, hogy ahogy játszol (big fish), te sokkal nagyobbakat szoktál mákolni

    amiket írnak nem hülyeségből írják

    AQs sokat buksz? legegyszerűbb megjátszani, preflop raise mindig! kis BB-nél 3 vagy 4, nagyobb tétnél 2 és 2,5
    minden limpelre emelsz 3BB+ minden limper után 1 nagyvakot

    preflop emelésre kis tétnél csak call, de UTG emelőnél dobhatsz is, ha "jó" játékos, idiótának sima call, flopon eldől mit játszol

    ha te voltál az agresszor, floptól és bent maradt ellenfél számától függően c-betelsz, ha nem talált el! 1 ellenfél ellen mindig c-betelsz, fél, 2/3 potot, agressziórra mindig dobsz ha nincs semmid nem kell hero callolni, ha pot oddszod meg van valamire, sor, flush húzó akkor mehet a call

    flopon donkolásra dobsz, esetleg miriraisre 3-betelsz, de ha callt kap, feladod

    ha betalált a flop, tönkre kell menni, de azt is c-beteled a flopn 3/4 potal, ha 1 ellenfél és szívárvány akkor csapdázhatsz esetleg

    AK és így játszod, nem lesz semmi gond

    ha már nagy BB, ha neked van 13 BB-nél kevesebb zseton preflop push, ha az ellenfelednek van kevesebb 13 BB-nél akkor is push
    visszalopás, ellenfél és stackfüggő és poziciótól

    lehet sok mindent kihagytam, ez egy standard játék. Nem kötelező így játszani, de mikron bőven elég

    többi csak rajtad múlik
  • xxxpaulxxx
    #26177
    No akkor ismét 4 keserves pókermentes nap következik :'(

    Nah jó csak részben, mert haverokkal fogunk nyaralni és azért ott lesz bőven Ríííl póker:DD
  • Pillecukor
    #26176
    omg XDDDDDDDDD
  • Palinko
    #26175
    nah ilyenkor lőnék le mindenkit :D
  • xxxpaulxxx
    #26174
    mindig is mondtam, hogy látnokok LÉTEZNEK:DD
  • ddt500
    #26173
    Valamit tudott a srác.
  • ddt500
    #26172
    Mert most nem buktál vele sokat? Ez teljesen a te hibád volt. Preflop 120-as emelés lett volna a helyes abból a pozícióból. Vagy inkább meg se játszd és várd ki az AA-t.
  • sz4bolcs
    #26171


  • ntex
    #26170
    Persze úgy játszol ahogy akarsz, szíved joga. De ez a hand így rosszul van megjátszva :) Ha preflop "izolálni" tudtad volna a fisht akkor valszeg keveset nyertél volna de legalább nem esel ki :)
  • ntex
    #26169
    Attól még a preflop raise és a cbet sztem standard ha nem emelnek vissza :P
  • Pokerstars
    #26168
    én meg nem mert sokat bukok vele
  • ntex
    #26167
    AQs -el simán raiselni kellett volna preflop, postflop pedig cbet. Ha emelsz preflop a Q3o sztem dobott volna, bár ha ekkora fish hogy limpelni is képes volt vele akkor ki tudja... Én sem vagyok jó pókerjátékos de AQs-el azért már bátran tolom be a zsetont :D
  • Pokerstars
    #26166
    kurvanagy handdddddddd ennél szarabbal nyerni se lehet :D

  • ntex
    #26165
    Itt csak 2$-t jelentett :) -1 BL :D
  • sz4bolcs
    #26164
    Dehogy dobnám. :D De ezért játszom tornapokert, ott az csak 2,5 dollárt jelent +x játékidőt. :D
  • ntex
    #26163
    Te eldobnád egy kapot raisere? :D
  • sz4bolcs
    #26162
    errrrrrrrrr
  • sz4bolcs
    #26161
    cool
  • ntex
    #26160
    Imádom mikor leszettelik az AA-mat flopon...

    82J szivárványon pot méretű nyitás után kapok egy raise-t, pusholok, némi gondolkodás után callozik és 88-at mutat...
  • sandor8206
    #26159
    overbetelni nem szoktam, csak ha tuti kezem van pl: nut full, póker stb. és idióta az ellenfél, de ezt is csak néha
    overpusholni végjátékban szoktam, amikor nagy a kassza éás kiesik az illető ha callol, ez se mindig ! tök idegesítő, hogy nincs semmim, neki sincs semmije, de nekem nagyobb semmim van, neki meg lyuksora és sima call és jön a sor neki :-)

    DE az a legrosszabb, hogy sokszor eljátszom ezt tuti kézzel is, színészkedek mintha nem lenne semmim
    pl: tegnap, emelek buttonról 99, BB callolja
    flop 678, pot kb. 1200, BB chek, "hosszú" gondolkodás után 3200 overpusholom, hisz besült "AK"-m van :-), gyerek gondolkozik
    Ez az eressz el egy hero callt!!! :-)
    lecallolja 62-vel, river 2 és szevasz

    vagy AA (ez is tegnap), emelek preflop SB vagy BB callolja, Flop A 2h 6h, gyerek csekkol "hosszú" gondolkodás után, overpush, gyerek sima call 8h10h-val (ez még rosszabb mert csak húzója volt)
    turnre jött neki én meg rimánkodhattam egy pározódásért, ami persze nem jött:-)

    De amit soha nem felejtek el, vagy 1éve történhetett
    BB vagyok K10-el, 1 gyerek limp Flop AQJ
    első moveom, hogy az 1200 potba belevertem 4-5000, mert A tuti callol a hülye, callolt is A7-el
    turn Q
    River A
    én meg mehettem a levesbe
  • sz4bolcs
    #26158
    Én azt vettem észre, hogy tök fölösleges overbetelni, úgyis adják. Az overbettel legtöbbször csak a kassza mérete növekszik, amiből egyre nehezebb kiszabadulni.
  • ntex
    #26157
    És legtöbbször be is jön nekik
  • sandor8206
    #26156
    esküszöm fishek agya másként működik, direkt overpusholom nemegyszer a potokat és sima call tőlük húzokra
    mintha az járna a fejükbe, hogy ha jön nagy potot visz :-)
  • xxxpaulxxx
    #26155
    Hát bazdki mi állatok már ezekXXDDDD Ráfekszik az asztalra:DD
  • Palinko
    #26154
    tv adás, néha CG néha SNG de nagyon lazán emelkednek a vakok
  • sandor8206
    #26153
    tuti valami meghívásos verseny volt :-)
    egyik move szebb volt mint a másik
  • sz4bolcs
    #26152
    Esfandiari: 'cmon jesus ... 10 ...queen ...diamond ......DIAMOOOND!!!!!'
    Laak: 'god punish you'

    :D:D:D:
  • Palinko
    #26151
    lol, de hogy találta el az A 7 et :D