30078
  • SKAfaládé
    #254
    Hi azt szeretném tudni, hogy a 203. hozzászólásnál zaki melyik teremben jáétszott, mármint melyik izéhozé öhm... cég? vagy minél értitek na. Absolute pacific betfred... szal melyik?:DD Meg sztetek hol érdemes freerollozni melyikek a legjobb kliensek, illetve milyen rendszeren vannak és hol ilyen továbbjutós freerollok?

    + Online Pokertermekben hogy lehet befizetni, azaz hol kell számlát nyitnom, hogy tudjak ráfizetni?
    előre is tenx. csáó
  • Thanatos
    #253
    van, majdnem mindegyiken vannak freerollok, meg playmoney is
  • REALista
    #252
    Van olyan online poker oldal ahol ingyen lehet játszani???
  • REALista
    #251
    Milyen póker progival játszatok???
  • Darsin
    #250
    sikerült 2x elküldeni...
  • Darsin
    #249
    Üdv!

    Én ezeket az oldalakat ismerem, vannak egész jó kis cuccok is!
    http://www.swsbooks.hu/
    http://novoparts.hu/
  • Darsin
    #248
    Üdv!

    Én ezeket az oldalakat ismerem, vannak egész jó kis cuccok is!
    http://www.swsbooks.hu/
    http://novoparts.hu/
  • Blasta
    #247
    Sziasztok!

    Szeretnék póker szettet vásárolni. (zsetonok, pakli kártya, esetleg asztalterítő)
    A neten egy helyet találtam ahol árulnak ilyesmit. ehun

    Ez tetszik is, és nem is drágállom, csak egy vmit nem értek. A zsetonok miért nincsenek számozva? Illetve van ennek valami szabálya, hogy pl. a piros zseton 10-et ér, a zöld 5-öt, stb?

    Illetve ismertek-e itthon ilyen póker üzletet (vagy egyéb szerencsejátékkal foglalkozó üzletet) ahol körül lehet nézni?

    Előre is THX!
  • zaki
    #246
    dehogy baj, nekem fent van vagy 5 :D
  • R9
    #245
    az ugye nem baj ha 2 poker progi van fennt.Csak nem kavar be :\
  • R9
    #244
    Na tegnap tanultam meg :D most kezdem a game-t.
  • zaki
    #243
    nem mondtam, hogy szarul nyomta, csak marha nagy mázlija volt! :)
  • Barni
    #242
    nemtom, szerintem nem játszott rosszul a nő, bár reméltem hogy a dánnyer, de csak harmadik lett...
  • zaki
    #241
    jó volt a döntő. engem ez a csaj kib@szottul irritált, és mekkora mákja volt, hogy a turn meg a riverre jött neki két pár, na meg utána az ász drillt vert meg egy riverrel, és úgy lett színe... különben jó volt, izgi volt, nekem tetszett a döntő
  • egypszichonauta
    #240
    nézem,köszi és mindenkinek merikriszmöszt!
  • zaki
    #239
    este 8kor döntő! nézzétek! és boldog karácsonyt
  • forzajuve
    #238
    Fóris Attila a Budapest Poker Openről

    az úccsó részt kihagyhatták volna.
  • Laffite
    #237
    ja, aki megnyerte, az a srác nagyságrendekkel profibb volt a többieknél, megérdemelte a győzelmet! nagy csata volt, és az is kétségtelen, hogy volt néhány meggondolatlan all in, amivel sokan lenullázták magukat vagy ki is estek, bár mentségükre szolgált, hogy még a hatodik is biztos nyereséggel zárta a versenyt, így tulajdonképpen felszabadultan tudtak játszani és kockáztatni.
  • zaki
    #236
    nem volt rossz a verseny, sokkal szarabbra számítottam. csak 1-2 madár túl komolytalannak vette a játékot, aki 4.nek esett ki pl, neki volt a legkevesebb chipje. aki megnyerte a játékot jól nyomta, megérdemelte. tetszett a műsor
  • REALista
    #235
    ALL IN mindenkinek!!!!
  • zaki
    #234
    jah, de mostanában nem nagyon :c
  • zaki
    #233
    nézzük-nézzük
  • Ch_Slater
    #232
    este 8-tól Budapest Poker Open döntő -> Sport1
  • Barni
    #231
    freerollokon szoktál nyerni?
  • zaki
    #230
    változó... 1-2 hónapja cuppantam rá a pókerre, eddig olyan 30rugót nyerhettem (betandwin sportfogadással együtt)
  • Barni
    #229
    ja, köszi, már rájöttem :)
    milyen gyakran szoktál nyerni?
  • zaki
    #228
    regisztrálsz, ennyi :D
  • Barni
    #227
    én sportingbetnél vagyok ma lesz a közép európai 1000 dolcsis freeroll döntője.
    viszont mindennap van 200 dolcsis freeroll, hogy lehet ezekre nevezni?
  • forzajuve
    #226
    25000$os freroll ma este a Bet365ön! Első hely 3k$. meg köll nyerni ezt is:D
  • forzajuve
    #225
    Bazzz az amerikai(?) Travel Channelen mennyi pókert nyomatnak... link a "miénk" a faszé nem veszi át? áááá kapják be!
  • zaki
    #224
    valóban
  • DJ Bee18
    #223
    ezt az 1000$-t valóban megnyerted, vagy csak playchip???
  • forzajuve
    #222
    ma próbálkoztam 10$os Freezeeouttal Bet365ön de egy rohadt játszható lap nem jött, aztán az első óra vége elött pár perccel egy A2suitedre benyomtam a maradék 450csippemet. azt' kiestem jól. remélem a nagy nyeremény után nem a nagy szopatás következik. asszem csak sportfogadni fogok, h szakadjon rájuk az ég!
  • zaki
    #221
    sztem ez vmi kisebb rekord :D

    5 játékost ejtettem ki egyszerre :DDD



    12ezret nyertem (igaz, csak playchipet :D)
  • zaki
    #220


    megyek regisztrálni :D
  • forzajuve
    #219
    ez eddig a legnagyobbam



    most ért véget. jupíííííí
  • zaki
    #218
    lol, az szép lehetett...
  • forzajuve
    #217
    az uccsó partiban két gagyi számos lapja volt, aztán kifloppoltak neki egy sort. csekkelt. másiknak ásza volt. Turn:A Puff! allin.
  • forzajuve
    #216
    a Mestert egyszer leültetném egy freeroll elé és megnézném meddig jutna. qrva kiváncsi lennék...
  • forzajuve
    #215
    vannak róla ilyen megrázo képek a neten:





    :S