30078
  • REALista
    #294
    A betfreden rohadt könnyű pénzt nyerni a freerollokon!Megint nyertem 12 dollárt egy 2. hellyel!
  • Monoton
    #293
  • REALista
    #292
    Olééé!7. lettem egy 50 dolláros freerollon a Betfreden!Nyertem $1.23-t!
  • Thanatos
    #291
    épp ezt nem fogod megtudni rajta..., semmi köze ahoz hogy nyimják éélesben... :)
  • Monoton
    #290
    csak szórakozásból nyomtam azon meghogy megtudjam hogy nyomják online!
  • Thanatos
    #289
    nemtom szvsz sokmindennek van értelme de playmoney-valjáccani az nincs :) bár abszolute pokeren ha elérsz benne 1milliot akkor aszem kapsz 10 dolcsit, vagy avlahogy igy
  • Monoton
    #288
    :DDDd play money most vesztettem 3000$ t :( elborult az agyam :DDDD
  • zaki
    #287
  • Monoton
    #286
    azért kérdeztem? :DDD
  • Thanatos
    #285
    hát playmoneyval elég gáz lett volna...
  • Monoton
    #284
    gratula! én sulinapon neveztem pokerversenyre!

    nagy keménylesz papírpénz :DDDDDDD
  • REALista
    #283
    Freerollon!17.-ik lettem!
  • Monoton
    #282
    és freeroll versenyen vagy play money n?
  • REALista
    #281
    Je nyertem fél dollárt a Betfred-en 2 óra játékkal!
  • Monoton
    #280
    azt még itt nem probáltam!!

    freeroll ozni a betfred en szoktam! :(
  • REALista
    #279
    És itt hogy lehet elindulni freeroll versenyeken???El kell érni valamennyi pontot???
  • Monoton
    #278
    oks
  • REALista
    #277
    Ok kösz!Majd holnap megpróbálok beregisztrálni!
  • Monoton
    #276
    http://onlinepokerhu.com/pokertermek-top10

    ezek vmelyikére regelj!!

    én a 4es számun vok!

    regisztrácionáél kapsz 1000$t amit sima játékra használhatod fel! /play money/

  • REALista
    #275
    Ezt nemnek veszem!
  • REALista
    #274
    Nincs senkinek ötlete???
  • REALista
    #273
    Beregisztráltam a Poker.com-on de mikor le akarok ülni egy asztalhoz ezt a hibaüzenetet írja ki:
    You must verify your email address before you can play. An email has been sent you. Please reply to this email to verify it is correct.

    Pedig már rákattintottam at e-mailben kapott linkre és a jelszót is elküldtem!Tudna vki segíteni???
  • Monoton
    #272
    Ingyenes versenyek beosztása

    Mellette hogy melyik programmal!
  • REALista
    #271
    A pacific pokernél nem találok ilyet!Tudsz mondani egy olyan oldalt ahol könnyen megtalálható!
  • Monoton
    #270
    Minden programban ahol a freeroll felirat van az ingyenes verseny!

    bankszámlaszámot nem kell megadni mert csekken is küldenek pénzt :D
  • REALista
    #269
    Én a Pacific Pokeron szoktam játszani de nem tudom hogy hol vannak az ingyenes versenyek!Egyébként ingyenes versenyel csak akkor lehet elindulni ha megadta egy bankszámlaszámot???
  • juzosch
    #268
    Én csak ajánlani tudom a freerollokat. Kb 10ből 1x simán nyerhetsz egy kisebb összeget. Közben megtanulsz pókerezni (persze az onlinepoker.hu és esetleg 1-2 könyv mellett). És kis összegből is el lehe indulni. 2-3 ilyen kis nyereményből már lehet is alkotni valamit. Mi is így indultunk a haverjaimmal(egy accounton). Nyertünk 3-4$-t, és elkezdtünk alkotni. Mára már leszedtünk pár1000$-t.
  • amren
    #267
    nah ez mien jó poker észre vételek és hozzá szólások
    (hát ha valakit érdekel akkor a napi ingyenes 200$ regisztrácioja 5perc mulva:)
  • Laffite
    #266
    ha néha elindulsz egy ilyen olcsóbb tornán, az anyagilag kb annyi mint kitölteni pár lottót, csak éppen itt nem teljes mértékben a szerencsédre vagy utalva és nyerni meg több esélyed van mint ugye a lottóval... persze lehet játszani csakis a játék kedvéért is, pont erre való a freeroll, csak azzal nem sok esély van rá, hogy pár dollárnál többet nyerj, viszont az kétségtelen, hogy szórakozásnak teljesen jó.
    én pl napi egy 1 dolláros tornával és hétvégenként egy 3as, esetleg 5 dolláros tornával meg is elégszem, többre időm sincs...
  • Monoton
    #265
    :DDDDDDddddddd

    én már évak ota tartom magam hogy pénzben nem játszok
  • GregSB
    #264
    "hát igen , de én soha nem fogok pénzben játszani!"

    Hogy én ezt hány barátomtól hallottam már :D
  • Monoton
    #263
    hát igen , de én soha nem fogok pénzben játszani!

    Biztos veszítenék! és függő :P lennék :DDDDDDd

  • Laffite
    #262
    az ingyenes versenyeken csak az idő megy el - bár én is sokszor elindulok, mert hát ami ingyen van, az mégiscsak ingyen van :) viszont ugyanannyi energiával és ugyanannyi adag szerencsével 10-20 dolláros WPT tornákon már komoly pénzekért is versenybe lehet szállni, vagy kezdésnek pl egész jók az 1+0.10-es vagy a 3+0.30-as tornák, azokkal viszonylag kis befektetéssel hosszú távon el lehet érni nem túl nagy, de viszonylag fix nyereséget.
  • BADE
    #261
    pacificpoker.com,betandwin.hu,sportingbet.hu pokerprogramokon,vannak ingyenes versenyek
  • REALista
    #260
    Hogy lehet jelentkezni ilyen versenyre???Fizetős volt???
  • Monoton
    #259
    nahh megvolt életem első online poker versenye!!!

    1000ből 538dik :(
  • GregSB
    #258
    Nyilván nem sokat, de haverom már nyert pár dollárt :D

    De ahhoz nagyon jól kell tudni játszani... már már megszállotnak kell lenni :)
  • REALista
    #257
    A poker.com-on lehet pénzt nyerni freerollokon???????
  • GregSB
    #256
    Van még a www.poker.com, havrjaim ott szoktak játszani. Van freeroll is rajta, ahol nem kell épnzel bszálnod de nyerhetsz.

    Ha meg pénz nélkül akarsz játszani akkor ajánlom a TripleJack.com-ot. Sima flash alapú, egyszerű de annál mókásabb és élvezetesebb :)
  • BADE
    #255
    http://hu.sportingbet.com/content/poker/index.asp
    https://poker.betandwin.com/poker.aspx
    http://www.pacificpoker.com/
    Ezeken érdemes játszani.