30078
  • sz4bolcs
    #27711
    savutzu az új onlinedurrrr :D eighthigh....:D:D:D
  • sz4bolcs
    #27710
    Ezen a mutatáson hangosan felröhögtem :D:D::D Ilyet még nem láttam :D
  • sandor8206
    #27709
    komolyan nem értem mit kell itt az online pókert szidni, hisz csak üldögélni kell :-) többit elintézik maguk közt a pókersztárok


  • ntex
    #27708
    De turnon visszakapta a min raiset

    BTW AllThatPoker-n meg egy hetet vártam arra hogy továbbléphessek középsuliba, mert állítólag a Chilipoker (sulis termem) hazudott a pontjaimmal kapcsolatban.

    Ma kiderül.
  • sandor8206
    #27707
    az a flop mini visszaemelés tanítani való tőle :-)
  • sz4bolcs
    #27706
    backdoor flush =>>>>>>> backdoor sor :D:D:D
  • sz4bolcs
    #27705
    há' mijen' pofátlanul kólooooooool :D
  • sz4bolcs
    #27704
    Ez egy ócska kocsma, egy mocskos lokál..

  • xxxpaulxxx
    #27703
    A makk mindenedet
  • sz4bolcs
    #27702
    Lammer 'tiszteletére' : :D

  • sz4bolcs
    #27701
  • Lammer
    #27700
    no problemo!

    unfav lett nalam a topik, btw...

    tovabbi jo jatekot.

    (nem akarok senkit sem farasztani, privit kuldtem)
  • xxxpaulxxx
    #27699
    BTW valaki kipróbálta már a HM2-t?:)
    nem rossz szerintem, de persze azért még vannak gyermekbetegségei
  • xxxpaulxxx
    #27698
    FASZOM KIVAN MÁR... HA "JÓ JÁTÉK" LENNE, AKKOR NEM LENNÉL EKKORA KIBASZOTTNAGY FISH... boccs, de rohadtul unalmas már a nyökögésed... ez a játék nem erről szól... szerencsejáték függő vagy lássuk be... ez nem a te sportod. Már egyszer megígérted, hogy abbahagyod a siránkozást, de nem így történt... pedig most már jó lenne.
  • Lammer
    #27697
    egy dologban adok igazat... allandoan csak a negativ dolgokat irom le... tenyleg egyszer sem irtam le, hogy amiket elertem javareszt jo jatekkal ertem el... (bar ezt irtam korabban, hogy talan tul eros postflop agressziv stilussal, ami mostansag be szokott sulni)

    mostantol csak makokat fogok linkelni, meg a havi 1 royaljaimat linkelem be, mert csak azt lehet... ja bocs, eletemben nem volt meg royalom :S
  • sz4bolcs
    #27696
  • Lammer
    #27695
    nekem annyi eleg, hogy eloben 50-70 indulobol szinte mindig donto asztal, vagy itm kozel, vagy itm... ;) online meg evridzs a statom :)

    egyebkent meg kar volt beirni... freeroll... igazan el kellene felejtenem a freerollokat...
  • sandor8206
    #27694
    pont ez a lényeg, hogy nem lényegtelen mert még egy értelmes move-ot nem lehetett tőled hallani, de a rinya meg megy, hogy lemákolnak, meg csalnak stb.
  • Lammer
    #27693
    tok mindegy... LENYEGTELEN... ugyanis elfelejtettem egy aprocska tenyt...

    ha "jol" jatszom meg... tehat cbetelek rendesen, akkor is vegigadogatja, mert nekem riveren mar flossom lett volna (utkozes, pipa)... arra ugyis lapatolok es lecalloja... 2 leoval ezelott, J9-et dobok es elmennek allinig szinnel... ja igen turnon mar JJJ99-em lett volna... de tokmindegy... :) 1 leoval meg nuts szett (es ott is fossa betelnek es nyerem)... :D


    mas:
    Delutan vegigkockultam az angol/ir Poker Tour-t es egy kinn elo" magyar srac lett a HARMADIK (Csire Robert, 500-as befizu 30.700 euro win)! szoritottam erte, de a holland gyerek gyakorlatilag lemakolt mindenkit :D (3-2-ik is ugy esett, hogy riveren jott a mentokartya a hollandnak)
  • sandor8206
    #27692
    pokerstarson ki lehet kapcsolni az asztalon megjelenő reklámokat, mert már a tököm ki van, hogy dögivel overpusholok valami szutyokkal, mert nem látom tőlük, hogy már valaki előttem all-in ment -)
  • sandor8206
    #27691
    bár as hsz-ednek szinte semmmi információs tartalma nincsen, nagyon sok "adat" hiányzik ami segíthetne az eset megértésében (ellenfél stackje, tied, vak, stb. ) de ebből a kevésből is már leszűrhető, hogy full szarul játszottad meg sztem
    1. ha annyira kevés zsetonod volt, hogy flopon all-in kellett menned, akkor kb. olyan stacked volt, hogy preflop mit emelgetsz AQ-al egy limper ellen? sima preflop all-in
    2. ha jó stacked volt, hogy emelgettél stb. akkor meg minek overpusholsz?
    45-el meg bejönni nem hiba, mindenki azzal játszik amivel akar, stílus függő
  • Lammer
    #27690
    errol viszont az jut eszembe, amikor Hellmuth kommentarkodott a main event donto asztalan es meselte, hogy tulkepp a maltai versenyt Gianetti hasonloan "power" lapokkal nyerte szinte meg (ezek a nagyvak... aa megadom, ha mar beraktam tipusuakkal... es jott 1-2 itt is :D) :D

    sajnos en nem tudok ilyen "laza" lenni... az en hibam? :)
  • Lammer
    #27689
    lehet... :)

    mai magyar probalkozas... kozeprol AQ 4x bet (50-es szint)
    nagyvak megad hosszas vacila utan, utg aki limpelt szinten...

    flop:455

    mondom ezt csak ugy tudom vinni, hogy allin...
    megad nagyvak... mi volt nala? ofkorsz 45... egyebkent neztem elotte, nem jatszott rosszul! meg is kerdeztem, hogy ez komoly volt? azt valaszolta, igen... gratulaltam neki...

    no comment.
  • hugopareiros
    #27688
    maradi vagy
  • Lammer
    #27687
    (vagom ;)

    az online pokert tuti... nevezzel maradinak, de sosem fogom "elhinni" hogy az RNG tiszta... az elot (ott legalabb az arcom elott keverik a cuccot) is pihentetem egy kicsit, tul sokat eroltettem mostansag sajnos...

    Mas:

    ki latta a main event dontojet? Nagyon drukkoltam a cseh sakkozo faszinak... de sajnos... Mondjuk a Belizei faszin kivul nem volt most olyan szines egyeniseg, akinek tiszta szivbol szoritottam volna :)

    orakat, napokat ultek ott es a vegen avval a suited T7-el igy elbaszni :S
  • xxxpaulxxx
    #27686
    Nem, a pókert.
  • Lammer
    #27685
    az online pokert? lehet... ;)

    Sandor: ooo csak poenbol irtam be, en is meg vagy 5 percig kacarasztam a torteneten :) egyebkent ez "passzio" kerdese... lattam en mar ennel joval komolyabb MTT-n is idiota allineket, semmi ok nelkul, amik persze jottek (es eloben is ofkorsz) :))
  • xxxpaulxxx
    #27684
    És ha abbahagynád mondjuk úgy örökre?
  • sandor8206
    #27683
    hidd el másokat is mákolnak, ha én ide beszúrnám minden egyes kezet minden nap amivel szopok szétcseszném a topikot.
    AJ vs 35, 60-40% kb. bár gyönyörű megadás volt :-) szóval benne van, főleg hogy freeroll, menj feljebb min. 3$ ott is sok az idióta de legalább nem 35o-val adják meg hanem 910s-el :-D
  • Lammer
    #27682
    en meg napok ota nem nyultam kartyahoz... sem online (ezt nem is akarom eroltetni nagyon) sem offline... az elobb regeltem egy giveaway freeroll satra... elso leo, sokan limp:
    AJo allin
    35 megad (!!!)

    eees persze a board ->647...

    :DDD en akkorat rohogtem kinomban... hagyjuk mar komolyan :D (usual)

  • xxxpaulxxx
    #27681
    Létezik egy héten át tartó upswing, vagy tényleg ennyire verném az NL10es SH limitet, az 1 hetes SH tudásommal?:)
  • Lammer
    #27680
    ja ha mar forditgatas...

    volt egy veszett nagy malacom legutobbi elo"-n

    shorty 2X fennmarado jatekos...
    AK utg, allin... (10BB alatt nem sokkal)
    55 kozeprol call
    flop:
    A53 (oke kezdtem felallni)
    turn:
    A (na, na... de sajna ellenfelnek full)
    river:
    3 (mi sem hittuk el :D)

    :DDDDDDDDDDDDdddddddddd
  • Lammer
    #27679
    sajnos tavaly lemaradtam a 2010-es méjniiventro"... most potoltam az FT-t... vegigkockultam es beteg volt :)

    Azert ez a AQ vs 99 veszettul online-os, nem? :DDD

    keeesz
  • Lammer
    #27678
    Hopp most nezem a sunday million I donto asztalat... legjobb 4 es magyar...

    azert az mennyire vicces, hogy egy belorusz gyerek amennyiert vitazik (0.5K-1.5K) annyiert en osszetennem a ket kezemet? :)
  • ntex
    #27677
    Hát pár helyen láttam hogy elvileg úgy a legsimább a be/kifizetés ügyintézése ha a Neteller/Skrill mail címe azonos a pókerterembe regisztrált account mail címmel.
  • xxxpaulxxx
    #27676
    Ha egy pókerterembe (jelen esetben bwin) beregisztrálok haverom nevével és papírjaival, viszont az én kártyámat/netelleremet használom befizetésre, azért megb*szhatnak???
    Csak mert ugye jelenleg HUF alapú számlám van és ezért a forint gyengesége miatt súlyos pénzeket vonnak le havi 1x (már előre félek mennyit vonnak le 10. hóra)... plusz be szeretném kötni pokerstrategybe is:D
  • xxxpaulxxx
    #27675
    PÓÓÓÓKER!
  • sandor8206
    #27674
    floppon pusholtál? lehet A magassal becallozlak, nem hogy AA-val
  • Lammer
    #27673
    kozben mondom kiprobalom magamat 2-7 single drawban... poenbol... mondom ugy is kiesek... bar kicsit remenykedtem, mert ha Holdemben magas kell alacsony jon, akkor ugye itt forditva kell legyen... hat olyan KKK meg full orgiak voltak neha, hogy nem hittem el (ugye ez itt nem jo) :DDD

    aztan 6037-bol elvergodtem valahogyan a 350-ik helyig... 5,8%... en mar igy is elegedett vagyok :)
  • xxxpaulxxx
    #27672
    A siker (egyik) titka a céltudatosság:)

    Haveromék is állandóan nyomják ezt az Omahát... de kb még Holdemezni se tudnak:D