30078
  • zeli
    #10899
    Jahh, én is toltam tegnap, rendesen pörögtek a pontok.
    átmentem NL10re, teljesen más a játék, mint az előző szinten...ott engem is szinte mindennel lemákoltak.
  • TaRka0107
    #10898
    Tegnap kezdtem el ilyesmi taktikát és bevált!:D
  • Dick Riddick
    #10897
    Ezeknek a kezeknek az igazi erőssége a két pár, a sor és a szín. Eléggé spekulatív, és ezért kell több megadó. Viszont a játszhatósága kiváló, főleg emelt potban.
  • Tyler Durden
    #10896
    Értem, végülis ha jövedelmező akkor okés. Nekem ezekkel a lapokkal az a bajom, hogy leginkább cutoffból vagy buttonról jáccom meg és ha olyan a board, akkor nemtom hol is vagyok a lapommal. Pl JQ van kézben, boardon találok egy J-t amivel top párom van, akkor nem feltétlen tudom ki van kivel. Slow play-elt settel megvernek, AJ,KJ megver,szal nemtom, nekem akkor van vele sikerélmény mikor 1-2 ember marad bent és cbetre dobnak.
  • Dick Riddick
    #10895
    Nem használok trackert, ezen a limiten nincs értelme. Teljesen alap játékot játszom, nem blöffölök, kivéve a cbet-elést, amit egy ellenfélnél mindig, kettőnél már csak pozícióból teszek.
    Az egyszínű kapcsolódó lapokat megjátszom, ha előttem legalább már ketten beszálltak. Ezen a limiten sokan limpelnek, sok az ingyen kör, mp-től kezdve bátran beszállok. Emelést is megadok, de csak pozícióból, és ha rajtam kívül legalább hárman vannak még a potban. Hátsó pozícióból KQ-tól JT-ig emelek, ha előttem már mindenki kiszállt. Ha előttem már voltak megadók, buttonról csak limpelek. Emelésre kiszállok, kivéve a fenti esetet.
  • ba32107
    #10894
    EZekkel is emeléssel szállsz be? Ha emeltek előtted, dobod?
  • Tyler Durden
    #10893
    Érdekes, én a Harrington féle cash game könyv alapján jáccom meg őket és így nyereséges, de nagyon soxor gondolkodás nélkül dobom őket. Nem véletlen hívják problémás kezeknek.
    Vmi segédprogramot használsz pokerezésnél HM vagy PT? Ha igen milyen sázmokkal rendelkezel flopnézés valamint preflop emelés terén?
  • Dick Riddick
    #10892
    Írtam is hogy sok információt nem kap egy megadással. A KQ, KJ, QJ, JT kiválóan játszható kezek, főleg ha suited-ok. A legnyereségesebb kezeim között vannak. Csak jó pozíció és egy-két megadó kell hozzájuk.
  • Tyler Durden
    #10891
    Én emiatt voltam ostoba fulltilten, 30$-t fizettem be. Tegnap már írta, hogy a bónuszból 3$-t jóváírnak. Gondolom ez a first deposit bónusz lesz. Be kellett volna fizetnem mint 100$-t, mivel itt a jelenlegi promók mellett sokkal gyorsabban lehet kiütni a bonust, mint pl PokerStarson..
  • Tyler Durden
    #10890
    Cbet csak akkor ha egy max 2 ellenfél van. Valamint ha elég száraz floppot kapsz, ami elég nagy valószínűséggel mást sem talált el. Ha más esetben Cbetelsz az elég -EV-s megmozdulás lesz..
  • Tyler Durden
    #10889
    Megadni hiba lett volna, azzal megint csak nemtudja lapra tenni az ellenfelet, én ilyen magas pár + legjobb kisérővel elég sokat buktam régebben a PT szerint, most már óvatosabb vagyok velük. A KJ, KQ, JQ nevű szemeteket már nem is említem..
  • Tyler Durden
    #10888
    Én itt mikor 1$-t emel dobtam volna és nem emelek vissza. Mikrolimiten a maniac emberek kivételével a licitből gyönyörűen tudod readelni az ellent. Azaz ha nagyot emel és nem ilyen negyed vagy fél potnyit, akkor én mindig a range felsőbb feléből lévő lapra teszem. Mondjuk én feszesen játszom, de alacson téten eddig ez tűnt kifizetődőnek..
  • Dick Riddick
    #10887
    Gyönyörű! :)
  • ba32107
    #10886
    Jeeee :D

    Full Tilt Poker Game #14467255515: Table Atmore (deep) - $0.01/$0.02 - No Limit Hold'em - 2:43:23 ET - 2009/09/04
    Seat 1: 19881025 ($0.54)
    Seat 2: fixer86 ($2.32)
    Seat 3: homieindahood ($0.66)
    Seat 4: CarlosFCP ($0.83)
    Seat 5: blaz79 ($2.13)
    Seat 6: TyboVegas ($4.01)
    Seat 7: secret098 ($2.12)
    Seat 8: Turnandburnx ($3.95)
    Seat 9: balrogs101 ($4.31)
    CarlosFCP posts the small blind of $0.01
    blaz79 posts the big blind of $0.02
    The button is in seat #3
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to balrogs101 [Ah Ad]
    TyboVegas raises to $0.06
    secret098 folds
    Turnandburnx folds
    balrogs101 raises to $0.18
    19881025 folds
    fixer86 calls $0.18
    homieindahood folds
    CarlosFCP folds
    blaz79 folds
    TyboVegas raises to $4.01, and is all in
    balrogs101 calls $3.83
    fixer86 calls $2.14, and is all in
    TyboVegas shows [Qc 8h]
    balrogs101 shows [Ah Ad]
    fixer86 shows [7c Ac]
    *** FLOP *** [2c Kd Qd]
    *** TURN *** [2c Kd Qd] [7s]
    *** RIVER *** [2c Kd Qd 7s] [3d]
    TyboVegas shows a pair of Queens
    balrogs101 shows a pair of Aces
    balrogs101 wins the side pot ($3.15) with a pair of Aces
    fixer86 shows a pair of Sevens
    balrogs101 wins the main pot ($6.53) with a pair of Aces
    fixer86 is sitting out
    TyboVegas adds $2
    *** SUMMARY ***
    Total pot $10.37 Main pot $6.99. Side pot $3.38. | Rake $0.69
    Board: [2c Kd Qd 7s 3d]
    Seat 1: 19881025 didn't bet (folded)
    Seat 2: fixer86 showed [7c Ac] and lost with a pair of Sevens
    Seat 3: homieindahood (button) didn't bet (folded)
    Seat 4: CarlosFCP (small blind) folded before the Flop
    Seat 5: blaz79 (big blind) folded before the Flop
    Seat 6: TyboVegas showed [Qc 8h] and lost with a pair of Queens
    Seat 7: secret098 didn't bet (folded)
    Seat 8: Turnandburnx didn't bet (folded)
    Seat 9: balrogs101 showed [Ah Ad] and won ($9.68) with a pair of Aces
  • ba32107
    #10885
    Ma este 7-től megint lesz, végre megtaláltam hol van a schedule. Requests menü / my promotions-ben megtalálod. Bár lehet hogy csak én nem tudtam ezt :D
  • kraawz
    #10884
    Full Tilten 3x Happy Hours van, és mivel 2 asztalon játszok, 1 FTP helyett 6ot kapok.. Ez a nemmindegy :D
  • kraawz
    #10883
    Bwinen volt ma 14$-om és minden szarral buktam NL10en.. De hihetetlen.. AK 40 centig meghívom, tartja a srác.. flopon A 3 9.. meghívom, vissza all-in... Megadom, A 3 nála..

    Maradt 4$-om, most beültem vele NL20ra és megint 14$ van :)
  • Dick Riddick
    #10882
    Azért előfordul hogy felszaporodnak az asztalok, de nem vészes.
  • zeli
    #10881
    ilyet lehet? nem is tudtam...lehet, hogy tényleg hasznos. .D
  • kabel15
    #10880
    Amúgy amit lehetett volna nyerni. 44$ jegyet.
    Az milyen versenyre van?
    Valami magicmoment vagy micsoda. De oda kell rendes pénzt is beadnom vagy elég lenne az a 44$ jegy?
  • Carloska
    #10879
    Első okos lépésem ma , hogy kizártam magam a játékból 24 orára jó ez a funkció nagyon hasznos







  • zeli
    #10878
    Az igen....azért nem semmi 16 asztalon tolni. Ehhez rendesen hozzá kell szokni. nekem van, hogy 4-6 asztalnál is kivág sit-outba, mert elbambulok. :D
  • Dick Riddick
    #10877
    19 colos crt-n. :D
  • Dick Riddick
    #10876
    Még csak menekülni sem tudtál. De ő sem nagyon...
  • Dick Riddick
    #10875
    Ezt nem mondod komolyan...
    Ez nagyon, de TÉNYLEG nagyon kemény!
  • Dick Riddick
    #10874
    Az agresszív játékot sokkal könnyebb megérteni mint alkalmazni. Minden kezdő alapból passzív, gyakran limpel, gyakran ad meg. Ráadásul sok kézzel játszanak. Én is ilyen voltam, ezt nem lehet elkerülni. Te is majd tanulsz, lejátszol jó sok kezet, kialakul a játékstílusod, és szép lassan meg is változik. Persze ha előbb nem fogy el a türelmed, és felejted el a pókert mindörökre. :)
    Itt van például az AK kéz. Nagyon sokáig csak megadtam vele egy emelést, vissza nem emeltem, mert ugye mi lesz ha visszaemelnek? Vagy ha mindenki dobni fog? Viszont ha all-in ment valaki azt megadtam. Érdekes, nem? Most már gond nélkül visszaemelek vele, ha szükséges preflop el is dobom. De nekem ehhez idő kellett.
    A cbet-re vonatkozóan, elméletileg az ideális szám 75%. Az esetek ekkora százalékban cbet-elsz, ha te voltál a preflop agresszor. Egy elvétett flopnál maximum két ellenféllel szemben blöffölj, ha van köztük olyan aki gyakran megad, inkább hagyd el. Ha megadnak, vagy visszaemelnek, akkor bizony dobás. Én mikro-limiten játszom, nemes egyszerűséggel az esetek 100%-ában cbetelek :) . Egyszerűen annyira passzívak a játékosok hogy még így is bőven plusszos ez az arány.
    Csapdázni is szoktam, veszélytelen board-on, erős kézzel, és csak akkor ha az ellenfél eléggé agresszív a beteléshez.
    Már egy ideje kilenc asztalon játszottam, és úgy éreztem nyugodtan jöhet még több (kilenc asztal pont elfért a monitoromon átfedés nélkül). Előbb 12-re, utána 18-ra növeltem (azt hiszem PP-n ennyi a maximum), utána megállapodtam 16-on. Négy sorban négy asztal, kis átfedéssel, jól követhető. Az igazán problémás a 4-ről 6 asztalra való átállás volt. Na az jó ideig nem ment (még a négy is problémás volt).
  • TaRka0107
    #10873
    16 asztal???:) De most tényleg, hogy fér el a monitoron? HD TV-n nyomod 200cm-esen?!:D Én is így vagyok vele hogy már 3 asztalon nem tudnék figyelni! Amúgy kipróbáltam a 2/4 centes asztalokat, elég jó! Sokat lehet nyerni ha már a vakot elviszed is.... a sok limpelő miatt!
  • zeli
    #10872
    bassssszus kulllcs
    annyira nem vagyok szerencsés ebben a játékban. :(
    Én meg azt hiszem én vagyok a béna, mert -ba zárok....de ilyenekkel.....
    8erre direkt nem emeltem sokat, mert gondoltam amúgyis jön vmi overcard)

  • kabel15
    #10871
    Bakker.
    Most végeztem egy 3000 fps freeroll on.
    az első 5 helyezett kap 44$ jegyet.
    9. lettem.
    77 volt a kezemben feljött KKK mondom allin egy gyerek adta meg és K a volt.
    6 órát játszottam
  • Dick Riddick
    #10870
    Szemét dolog, az egyszer biztos. Azért ha megnézel egy kétórás pókerközvetítést, ott is látsz ilyet, sokszor nem is egyet.
    Bad luck.
  • zeli
    #10869
    Az ne zavarjon, ha csak a vakokat nyered meg, Aj AQ AK-val ált. örülök, hogy bedobják, ritkán floppolsz jó párt vele. SZVSZ Fulltilten lehetetlen Cbetelni, nekem eddig nem nagyon sikerült, lehet a .02/.05-ös szint miatt, de én már nem is próbálkoztam vele, laza asztalon nem érdemes.
    AAval limp nagyon necces...képzeld el limpelsz, nagyvak ugye alapból bent van pl.: 46-tal, és flopon pl jön egy 4J6..azt hiszed nyerő vagy, de mégsem. A flop előtt erős kezeket meg kell védeni, mert a flop után könnyen elértéktelenednek. Ezt pedig egy emeléssel lehet megoldani.

    Amiket most tanácsoltam saját tapasztalat, én így látom, attól még lehet hülyeség.
  • ba32107
    #10868
    Gondolkoztam én is a megadáson, nem szeretem az AQ-t, de pozícióban voltam, szóval gondoltam megjátszom.

    Ezt az agresszív játékot kéne nekem is magamévá tennem. De sokszor az van, hogy még AQs-el is csak limpelek. Nem is feltétlenül, mert féltem a pénzem, hanem ha emelek sokszor az van, hogy mindenki dobja, és csak a vakokat viszem. Amúgy ha például AQs-el emelek, és közöm se lesz a flophoz, akkor első cselekvőként mi a jó taktika? C-bet? Ha megadják, turnön check-fold? Ja, és te nem szoktál néha csapdázni? Pl. AA-val button limp, ilyesmi.

    Amúgy te tényleg 16 asztalon játszol egyszerre? :O Az hogy a francba megy? Én háromra még éppen figyelni tudok, nem mellesleg el sem fér a monitoron :D
  • zeli
    #10867
    Bizony! :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #10866
    flop előtt? nem sok terv volt!

    de flop után?? ott már inkább........
    na de nem is ez a lényeg,hanem hogy basszus a maradék 29 lapból csak kettővel nyerhet (ha nem kapott vki 1 K-t) és le is jön neki ilyet!!!!!!!
  • Dick Riddick
    #10865
    Nem gond, az esélyek veled vannak. És ez a lényeg!
  • zeli
    #10864
    visszaemeltem preflop....:)

  • Dick Riddick
    #10863
    8To? Mi volt a terv?
  • Dick Riddick
    #10862
    14 centig emelni kevés lenne, a következő játékos kb. 4.5:1 esélyt kapna, ami elég jó. Úgy 20-25 cent lenne az ideális.
  • KAMIONOS KOGYO
    #10861
    ilyet.....
  • Dick Riddick
    #10860
    Persze, nem kötelező visszaemelni. Viszont én az agresszív játék mellett tettem le a voksom. Inkább kezdeményezőként szállok be a partyba, és emelek preflop, amikor a pot még relatíve alacsony. Kivéve az alacsony párokat és a spekulatív kezeket, és azokat is csak full ring asztalokon játszom meg így. Pont azért emelek mert a kezem nem a legerősebb, és igazán erős kézzé javulnia nem sok esélye van postflop. Nem mellesleg a spekulatív kezeknek megfelelően rossz esélyeket adok.