30078
  • TaRka0107
    #11783
    Valódi pénzben fizetnek!
  • Nasim
    #11782
    Sziasztok!Érdekelne,hogy a 0 ft neveződíjas freeroll versenyek valódi pénzben fizetnek,vagy játékpénzben?
  • TaRka0107
    #11781


    Ilyen hand találkozás sincs mindennap!:D Bühühü
  • zeli
    #11780
    Az tényleg idegesítő, mikor rosszul játszol, és azért nyersz. Főleg, ha ellened csinálják ezt.

    Amúgy ha megnézed a Hand history-t, akkor az mutatja, hogy milye volt, annak ellenére is, hogy az asztalon nem mutatja. persze ez csak showdown-nál van. ( röhögtem is a PartyPoker HH-ján, mert így fogalmazott: "X nem mutat: 55, ötös pár." )
  • ddt500
    #11779
    Elmondom mit vagy is kiket utálok a legjobban a cashgame-ben.Azokat az embereket akik 20BB-vel ülnek be és egész egyszerűen nem lehet kiverni őket!!! Lemegy 60 centre a figura és 4-es ólint nyer. Ezt eljátssza vagy 4X. Ma beülök egy 10 eurós asztalra és kiszálltam 33-al.(Nem menőzésnek írom csak mázlim volt meg jött a lap). A lényeg vagy 4 embert kiszórtam az asztalról de a mellettem ülő embert nem tudtam. Soha nem volt 3 eurónál több pénze. A végén 5 leosztás alatt 3 komolya potot húztam be de ő mindegyiknél eldobta. Utolsó osztásomnál a csávónak volt 56 centje. A4-es na mondom még egy ólin és kiszállok. Ráemelek 3 centig. Ő megadja J9-re. Flop J99.
    Amúgy ma ezen az asztalon is meggyőződhettem róla , hogy én is hülye vagyok de mindenki más is az. 3 osztás. Első ólines. QQ visszaemelek de nagyot. Lejön 6910. Én ólin. Kis gondolkodás call. Lejön AK és nyerek!! Mi a jóisten haragjára adta meg a 16BB visszaemelést?? Csak JJ-re tudok gondolni.
    Következő. Nálam 88 az 1BB-s emelésre(de utálom azokat akik ennyit emelnek!!) visszaemelek 6BB-ig. Megadja. Flop AA7. Emelek-visszaemel. Gondolkodom kicsit á mondom hátha blöfföl (volt elég zsetonom az előzőből) megadtam. Lejön egy 3-as check-check (szinte biztos, hogy nincs ásza), river A. Tehát lent volt AAA73. Én ólin mondom csak nincs pókere (persze más magasabb kézbe párja lehetett volna) megadja és veszít. Ergo vagy 7-es párra adta meg vagy a 88-nál kisebb kézbe párra.
    Utolsó nagy pot. Nálam A5s. Emelek egy megadó. Flop 889, emelek megadja. Lejön egy 6-os amivel 4 szinem lesz. Á mondom elijesztem Emelek egy nagyot visszaemel ólinig. Megadom lejön az 5-ik színem és nyerek. Mi volt nála?? A6.
    3 éves kártyázásom alatt azt utáltam meg a pókerben, hogy mindig akkor nyerek nagyot amikor szarul játszom. A QQ játékomon kívül mindegyik szar volt a részemről és még is ólint nyertem vele. Mert akkora patkányok ülnek a túloldalon, hogy el sem hiszem.
    Tegnap meg 22-est kapok flopon ott a kettes! Szépen hagyom, hogy emeljen az ürge, jön mint a barom erre mi történik?? Lejött vazze 3db 6-os és nyert kézbe A7-el mert nagyobb fullja lett. Tökéletesen játszottam de komolyan turnon már bent volt a pénzünk 80%-a tehát tuti all-in lett volna mindenképpen és lejött a 3-ik hatos. Azonnal tudtam, hogy vesztettem de annyira kevés pénzem maradt már, hogy betoltam a maradékot. Aztán meg szidtam mindent ami eszembe jutott. Na ez van.
  • Carloska
    #11778
    2 Months 2 Million S01E05 HDTV XviD-CAST

    Letöltés
  • Dick Riddick
    #11777
    :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #11776
    jó mind1 hagyjuk,a lényeg bejött és kész!
  • ddt500
    #11775
    Ki kell figyelni, hogy melyik versenyeken játszanak rendesen. Ez nálam egy viszonyszám, hogy hány óra alatt hány játékos esik ki. Alapból a rebuyos versenyek majdnem olyan lazák mint a freerollok. A 100 000 eurós garantálton még 4-5 óra múlva is megy a játék 600 indulóval. Freerollon fele ennyi idő alatt végeznek.
  • Dick Riddick
    #11774
    Két lap van hátra. :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #11773
    Miért kettő???
    Csak azzal az egyetlen négyessel nyersz!
  • Dick Riddick
    #11772
    :)
    Majd lesz jobb is.
  • Dick Riddick
    #11771
    Értem. :)
  • sandor8206
    #11770
    Layout fülecske, Tile Tables
  • sandor8206
    #11769
    csak havonta egyszer felmegyünk, hátha elcsípünk egy jó helyezést. Bár a pályafutásunknak ezzel vége is a 2. versenyünknél :-)
  • kraawz
    #11768
    alapból nem ilyen az asztal, ez vmi tile vagy mi .. most találtam meg :D
  • Dick Riddick
    #11767
    ?
  • Dick Riddick
    #11766
    Hacsak nincs minimum 1000 euro a számládon, nem kéne ilyen versenyeken próbálkozni.
    Egyébként érdekes játékosok mindenhol vannak, a 10 euro nem egy ultimate határ. QTo bazzz....
  • kraawz
    #11765
    Most sikerült észrevennem, hogy FTPn így is el lehet rendezni az asztalokat :D
  • sandor8206
    #11764
    Na ma olyat láttam, hogy betojtam. Haverommal indultunk egy 10 Eurós rebuyon. Vagy két kör ment el, 20-as a vak, nálam A8 addig limpeltek, emelek egyet elölről vagy 3BB (szinte lényegtelen) páran megadják, kisvak is, erre jön a nagyvak kb. 2800 zsetonnal all-in, mindenki dob természetesen én is. Haverral ott beszéljük nagy hévvel, mi lehet nála
    "Kézbe pár tuti"
    "Aha"
    "minimum QQ, de inkább KK vagy AA"
    "Aha"
    Mondanom se kell vagy 200 ha volt a pot, ő meg all-in?
    Na kisvak megadja, fajin meglátjuk mi van nála. Várjuk a csodát! ERRE
    K10s
    na de kisvak aki lecallozta
    Q10o

    Mondjuk mi van??? 10 Eurós versenyen??? Freerollon nem csinálnak ilyet!

    Persze a legjobb az egészben, hogy
    flopp AA8
    turn A
    river ahogy lehet már sejteni, tökmindegy :-p

    Amúgy ezek után olyan sikerélményekben volt részünk, hogy
    preflopp all-in 1010-ünket verte egy J10s, mert már turnon sora volt
    preflopp all-in KK-kat verte AQo, természetesen a riverre beeső A
    végül kiestünk A5s-sel preflopp all-in, 1010 lecallozta, floppon A
    "ez az!!!!!!!!"
    már nem is emlékszem hol, DE természetesen jött egy 10-es, bár lehet riverre mert ott szokott :-)

    Szóval megyek vissza freerollozni, ott nyugi van legalább
  • Dick Riddick
    #11763
    De ez a 2,27% sehogy sem stimmel... :)
  • Dick Riddick
    #11762
    Két lap! :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #11761
    2,27%
  • Dick Riddick
    #11760
    :))
    22,5:1 vagy 4,3% .
  • blinty
    #11759
  • Dick Riddick
    #11758
    Igen. Méghozzá elég gyorsan.
  • Dick Riddick
    #11757
    Látjátok, nem mindig a f*sz rosszabb végén van ám az ember! :D

    ***** Hand History for Game 8437690185 *****
    $5 USD NL Texas Hold'em - Saturday, September 19, 20:38:54 CEST 2009
    Table Table 167827 (Real Money)
    Seat 3 is the button
    Total number of players : 6
    Seat 6: Grasso1109 ( $4.38 USD )
    Seat 1: HellCat87 ( $5 USD )
    Seat 2: NeatTrick ( $5.41 USD )
    Seat 3: k2chef ( $6.63 USD )
    Seat 5: salfordghost ( $2.19 USD )
    Seat 4: voxyr ( $6.79 USD )
    voxyr posts small blind [$0.02 USD].
    salfordghost posts big blind [$0.04 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to NeatTrick [ Ad 4d ]
    Grasso1109 calls [$0.04 USD]
    HellCat87 folds
    NeatTrick calls [$0.04 USD]
    k2chef calls [$0.04 USD]
    voxyr calls [$0.02 USD]
    salfordghost checks
    ** Dealing Flop ** [ 4h, 4c, 6s ]
    voxyr checks
    salfordghost checks
    Grasso1109 bets [$0.08 USD]
    NeatTrick raises [$0.32 USD]
    k2chef folds
    voxyr calls [$0.32 USD]
    salfordghost folds
    Grasso1109 raises [$0.48 USD]
    NeatTrick is all-In [$5.05 USD]
    voxyr is all-In [$6.43 USD]
    Grasso1109 folds
    ** Dealing Turn ** [ Ts ]
    ** Dealing River ** [ 4s ]
    voxyr shows [ 6d, 6c ]a full house, Sixes full of Fours.
    NeatTrick shows [ Ad, 4d ]four of a kind, Fours.
    voxyr wins $1.38 USD from the side pot 1 with a full house, Sixes full of Fours.
    NeatTrick wins $10.93 USD from the main pot with four of a kind, Fours.
  • blinty
    #11756
    Üdv ismét!
    Arra lennék kíváncsi, hogy a befizetés úgy történik, hogy teszek a bankszámlámra pl 10 000 ft-ot ... és befizetés után a full tilt számlámon jóváirnak annak megfelelő dollár összeget ? (kb 50$-t..)
  • Dick Riddick
    #11754
    Kecskemét, igen. Van néhány kellemes hely.
  • KAMIONOS KOGYO
    #11753
    Jaja vágom merre van!
    és ott milyen lehetőségek vannak élő pókerre? (gondolom kecskemét)
  • Dick Riddick
    #11752
    Nem, Kiskunfélegyháza. Cirka 110 kilométer délre. :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #11751
    Ricsi pesti vagy am.?
  • Dick Riddick
    #11750
    Nincs mit.
  • Dick Riddick
    #11749
    Két nagyon fontos szabály:
    1: Soha ne lépj be idő előtt, várd meg míg hozzád ér a nagyvak.
    2: Várd meg míg hozzád ér a vak, ne ülj ki előbb. Már befizetted magad az aktuális körre.
    A speed cash asztaloknál nem lehet kivenni a pipát az auto-vak gombból. Ezért csak sima asztalokhoz szállok be.
    Ez mindig így van, kilépés előtt sokszor jönnek nagy akciók. :)
  • bet365
    #11748
    Köszi szépen....
  • Dick Riddick
    #11747
    Úgy működik a dolog, hogy a PartyPoker-en csak számlával rendelkező és pénzt már befizetett játékosok játszhatnak. Ezt észre is vehetted már, freerollt sem játszhatsz ha még nem fizettél be.
    Az ötven dolláros bónuszhoz először készítened kell egy saját accountot a PS bónuszkódjával. Ezután a PS oldalán be kell írnod a PartyPoker-es account neved, és ezután küldik 2-3 nap múlva a kezdőtőkét. Egy dollárral felszabadítják a számlád, és mellé kapsz 49 kijátszható bónusz dollárt. Mind az ötven dollárral játszhatsz, viszont a 49 bónusz dollár csak akkor lesz a tiéd ha megfelelő számú pontot gyűjtöttél (300).
  • ba32107
    #11746
    Úristen de hülye vagyok. Én el is felejtettem, hogy van az a pipa, és mindig a buttont lestem minden asztalnál, hogy mikor kell kiülnöm. Sokszor volt hogy elnéztem, beadta a vakomat, és anyáztam hogy még egy kört végig "kell" ülnöm :D
  • zeli
    #11745
    Én mindig úgy szoktam, ha nem vagyok épp vak, kiszedem az auto-vak beadós pipát, és addig még játszok, amíg nem ér hozzám.
  • ba32107
    #11744
    Ti is meg szoktátok várni amíg hozzátok ér a vak, mielőtt kiültök? Ha nem, akkor ezentúl tegyétek, megéri. Utolsó leosztás, mielőtt kiültem volna az asztaltól :D

    Full Tilt Poker Game #14797524940: Table Myles - $0.01/$0.02 - No Limit Hold'em - 9:46:53 ET - 2009/09/19
    Seat 1: Khaym ($0.70)
    Seat 2: donk_on_dope ($1.88)
    Seat 3: balrogs101 ($2.49)
    Seat 4: hange8396 ($0.51)
    Seat 7: lovejh ($0.33)
    Seat 8: tRauma89 ($0.37)
    Seat 9: xPhoboss ($2.04)
    mx456 sits down
    xPhoboss posts the small blind of $0.01
    Khaym posts the big blind of $0.02
    mx456 adds $0.80
    The button is in seat #7
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to balrogs101 [As Ah]
    donk_on_dope folds
    balrogs101 raises to $0.08
    hange8396 has 15 seconds left to act
    hange8396 folds
    lovejh folds
    xPhoboss raises to $0.26
    Khaym folds
    balrogs101 raises to $2.49, and is all in
    xPhoboss calls $1.78, and is all in
    balrogs101 shows [As Ah]
    xPhoboss shows [Kd Kc]
    Uncalled bet of $0.45 returned to balrogs101
    *** FLOP *** [4c 7c Ad]
    *** TURN *** [4c 7c Ad] [2h]
    SassieKat sits down
    *** RIVER *** [4c 7c Ad 2h] [4h]
    balrogs101 shows a full house, Aces full of Fours
    xPhoboss shows two pair, Kings and Fours
    balrogs101 wins the pot ($3.83) with a full house, Aces full of Fours
    xPhoboss adds $2
    *** SUMMARY ***
    Total pot $4.10 | Rake $0.27
    Board: [4c 7c Ad 2h 4h]
    Seat 1: Khaym (big blind) folded before the Flop
    Seat 2: donk_on_dope didn't bet (folded)
    Seat 3: balrogs101 showed [As Ah] and won ($3.83) with a full house, Aces full of Fours
    Seat 4: hange8396 didn't bet (folded)
    Seat 7: lovejh (button) didn't bet (folded)
    Seat 8: tRauma89 is sitting out
    Seat 9: xPhoboss (small blind) showed [Kd Kc] and lost with two pair, Kings and Fours
  • Chrom
    #11743
    ok kösz!