30078
  • Dick Riddick
    #11906
    Félreérthető voltál a #11896-ban.
  • TaRka0107
    #11905
    Ingyen tőkével játszok! Party pokeren! Vagy mit akartál ezzel kérdezni?:)
  • Dick Riddick
    #11904
    Az ingyen tőkék mire valók?
  • TaRka0107
    #11903
    Végre, kaptam pocketpárra egy drillt!
  • Dick Riddick
    #11902
    Flop-turn: 47-outok száma/outok száma (arány)
    Turn->river: 46-outok száma/outok száma (arány)
    Flop->river: 100/((1-((47-Out)/47)x((46-Out)/46))*100) (arány)
  • OssianFan
    #11901
    Ok, rendben, köszi! :)
    Olvastam hogy kivenni nem tudom ha nincs meg x PS pont, de így legalább nyugodt vagyok. Köszi még1x!
  • TaRka0107
    #11900
    Nem kell visszafizetni, ez egy bonus! Ki se tudod venni ha nem teljesíted az elvárásokat!
  • OssianFan
    #11899
    Szevasztok!
    Regeltem a pokerstrategy-n, megkaptam az 50$ kezdőtőkét. Ha esetleg akkora szerencsétlen lennék, hogy mind elbukom, vissza kell fizetnem esetleg? Azért kérdem, mert amíg nem tudom a választ, nem akarok belemerülni komolyabban a pénzes játékba.
  • ba32107
    #11898
    Ez tényleg durva :D
  • TaRka0107
    #11897
    pénzzel*
  • TaRka0107
    #11896
    Haverokkal is csak 200 forintokba játszunk suliba....:D Neten tuti nem játszok saját pénzel! Majd ha lesz jövedelmem!
  • Dick Riddick
    #11895
    Saját pénzzel ne is. :)
  • zeli
    #11894
    Óbáz, eza szívás.
    Ilyet néha én is csinálok, hogyha a short stack mögöttem ül, akkor limp, és az allinjét csak megadom. Bár ritkábban csinálom, mert rizikós.
  • TaRka0107
    #11893
    Muter is ezzel zaklat! Ne szerencsejátékozzak! De magyarázhatok neki.
  • Dick Riddick
    #11892
    :)
  • Dick Riddick
    #11891
    ÉS gondolom indokod is van miért tisztességtelen, ugye?
  • TaRka0107
    #11890
    Még1 kérdés! Esélyeket hogy is kell számolni? Röviden, nagyon röviden leírná valaki?
  • Dick Riddick
    #11889
    kismelasz, reklám nincs.
  • Dick Riddick
    #11888
  • TaRka0107
    #11887
    Hát ott gondolom hogy nem! Kössz a linket!
  • sandor8206
    #11886
    Esküszöm nincs annál rosszabb amikor már egy játékosnak "olvasod" a játékát, tudod mi van nála nagyjából és hogy játssza meg és nem tudsz mit csinálni tolnod kell és bukni.
    Döntő asztalon voltunk, volt egy gyerek aki úgy vadászott a short stackekre, hogy ha elől volt csak limpelt AK-val, QQ-al stb. máskor dobás, mással nem is limpelt talán, short stackek all-in ilyen KJs, meg kis párokkal meg ilyenekkel ő meg csak call és veri ki őket, ki is figyeltem, figyeltem is rá ha limpelt első helyről ilyen QJs dobtam pedig a zsetonom vagy 7-8 vak lehetett, persze egy gyerek beküldte 66-tal ő neki QQ, ki is verte a kis párt + engem is ha keménykedtem volna, máskor nyugodtan beküldtem az all-int.
    Na nekem is leosztás KK, gyerek megint limpel első helyen, komolyan mondom a rossz érzés elfogott, tudtam ott van valami DE 200 nagyvaknál volt kb. 1200 zsetonom, nem tehettem mást all-in és bíztam benne, hogy nem AA van nála, hát az volt
  • Carloska
    #11885
    csak nem referer linkes ?

    Riddick munka van :D
  • werkfilm
    #11884
    tisztességtelen szerencsejátékosok
  • zeli
    #11882
    A rake az arányosan változik, a pot alapján. link

    Gondolhatod, hogy egy $500-os beülős versenyen nem .20-lesz a házé. :D
    Cash Game-ben pedig van egy felső határa a rake-nek, azt hiszem $3-nál nem lehet több.
  • TaRka0107
    #11881
    Hát úgy tudom hogy minden játékos után kapnak pénzt, és ugye SnG-knél meg + 20cent a jutalék!
  • TaRka0107
    #11880
    De pár centet kaphatnak, mert én észre se veszem!:D
  • Dick Riddick
    #11879
    Flop all-in. Nincs más út.
  • Carloska
    #11878
    Már kevesen voltam nem volt választásom de totális bukás flop sorral nem gyenge befejezés

  • Dick Riddick
    #11877
    A lényeg az eredmény! :)
  • Dick Riddick
    #11876
    Persze :) . Mit gondoltál, miből élnek a termek?
  • TaRka0107
    #11875
    Aha, értem! Vagyis úgyérted hogy ha cash gamezek akkor valamennyit kap mindegyik potból?
  • zeli
    #11874
    10 helyett 1.
  • zeli
    #11873
    ehh...épphogycsak 10 perce ültem be játszani. :)



    Azért csak 60ig emeltem vissza preflop, mert azt gondoltam, hogy eldobják, ha nagyobbat emelek. Tudom, hogy rizikós volt, de többet akartam kihozni ebből a handből. :) és örömömre, mind2 betolta..:D
  • #11872
    úgy tudom igen!
  • doxadmin
    #11871
    pokerstars support tud magyarul?
  • Dick Riddick
    #11868
    Sokféle adatot megjeleníthet, attól függően hogy mire van szükséged. Nem lát többet mit te, olyan mintha minden leosztást megjegyeznél.
    A rake egy néhány százalékos rész a potból, ami lényegében a terem jutaléka. Ebből származik a fő bevételük.
  • TaRka0107
    #11867
    Tehát azt mutatja hogy egy adott játékos mennyi kezet játszott meg és hogy mennyire agresszív?

    Olyan kérdésem lenne még hogy a rake mit jelent?:)
  • Dick Riddick
    #11866
    Nem mindegy hogy mekkorák a stack-méretek és a vakok. Elméletileg minden 8,5 esetből egyszer kapsz szetet. A variancia miatt ez lehet akár 10-11:1(persze kevesebb is). Ha számításba veszed azt, hogy nem minden esetben tudod megszerezni az ellenfél stack-jét, nem minden esetben lesz a tiéd a legjobb kéz (magasabb szet, sor, szín), és hogy a check-call játékmód eléggé nyilvánvaló, már nem is olyan jó ez a lépés. Sokat javít a helyzeten ha van még egy-vagy több megadó.
  • Dick Riddick
    #11865
    Statisztikai adatokat közöl, megjátszott kezek száma, lejátszott kezek száma, mennyire agresszív, stb...
  • Dick Riddick
    #11864
    Ha megkaptad sok gond már nem lesz. Ha akarod elküldöd, úgyis szólnak ha elmaradt.