30078
  • Chrisx
    #12106
  • Dick Riddick
    #12105
    Én is figyeltem, sokat agresszorkodott.
    Én nem mentem volna all-in.
  • kraawz
    #12104
    ja..

    srác am állandóan blöffölt, már csak 1000 zsetonja volt.. pont nála van ilyenkor.. ilyen szériám van most, nem csodálkozom...
  • Dick Riddick
    #12103
    Túl sok outja volt.
  • kraawz
    #12102
    Fasza, ennyi is volt, AK vs QQ , riverre leesett a királya ..
  • kraawz
    #12101
    jaja :D
  • Dick Riddick
    #12100
    Brutális ütközés volt, ász full vs ászos két pár.
  • Dick Riddick
    #12099
    Igen, nem nyerted meg a tornát az első öt percben. Én is uninstallnám az egész internetet, a kereskedelmi tévékkel együtt. :)
  • Dick Riddick
    #12098
    :)
  • kraawz
    #12097
    ötös drill és mindenki dob..

    MÚLJ MÁR EL :Ð
  • kraawz
    #12096
    első körben A-os flushúzó, nem esik le.. Már érzem :\
  • Dick Riddick
    #12095
    Én meg filóztam rajta, milyen aberrált fickó talál ki magának olyan nevet hogy rákoska... :)))
  • kraawz
    #12094
    nyugi, szerintem 100 emberből 1 találná ki :D az is az én nemnormális szürkeállományomnak köszönhető ^^
  • Dick Riddick
    #12093
    Atyaúristen. Én eddig nem vágtam honnan ez a hülye név, M Rákoska.
    No comment. Az agyam helyén csak vattapamacsok vannak. :D
  • Dick Riddick
    #12092
    Megvan. Elsiklottam felette.
  • kraawz
    #12091
    mrakoska :)

    MR ákoska érthetőbben :D
  • Dick Riddick
    #12090
    Milyen név alatt is futsz?
  • kraawz
    #12089
    15p és kezdődik, 900 induló körül vagyunk.
  • Dick Riddick
    #12088
    Kéz és lábtörést!
    Csak lazán, és nem lesz gond.
  • Dick Riddick
    #12087
    SSS-hez nem éppen valami vastag, de még éppen belefér.
    NL 25 BS-hez is elméletileg elég 625 dollár. Én úgy vagyok vele, minden egyes újabb szinthez egyre több beülőt hagyok magamnak. A játékelmélet nem tréfadolog.
  • doxadmin
    #12086
    dettó.

    AA val flopolok 4A8 at, persze kapom az emelést így allin egyek, másiknál 44, mondom hurrá Ász drill, river:4 ok, mákolt végül is nem minden 2. leosztás póker.

    ingyen flop 77es párral, flop:733, hurrá fullom van, emelem, kapom a callt, lejön valami 2es, allin, megadja nála KK pár, mondom megszívtad haver, river: K

    És ez csak 2 leosztás a sok közül. Már kezdtem örülni hogy elkapott egy upswing, ma már inkább "sírok" hogy csak 3k handig tartott és nem 80k ig mint egyeseknek.

    Remélem stars szeretni fog. :) Néztem rengeteg asztal van, és sok a nagy letétes, főleg éjjelente. Talán lehet sss-t játszani ott normálisan. Ha meg nem akkor donokra illetve valami olcsó 1-2$os nevezési díjú garantált versenyekre megyek, hátha sikerül valami.
  • zeli
    #12085
    Ma engem is folyamatosan szopat csak......
    mindig, MINDIG lejött úgy, hogy négy szín, vagy egy nyitott sör középre....KQm van 44el adja, flopon Q4.....
    4 SNgből is kiestem,......
    nem hiszem el, amit összegyűjtök 1 hét alatt, azt 1 óra alatt elis vesztem...
  • doxadmin
    #12084
    FTP ilyen

    Nl5 6000kézen volt -22$-os bukóm, 2 nap alatt feljöttem belőle +10$-ra, hétvégén elment -10$. Játékomon nem változtattam, asztalokat ugyanúgy választom.

    Szerencse take 2 kijátszva lesz 80$om és irány a stars, ha az is szopat ugyanígy akkor the end poker.
  • kraawz
    #12083
    Ha így marad, akkor NL25höz 120$-om van hónap végén.
  • Csacsi
    #12082
    Nl25-höz megvan a 1250 dollárod? Vagy SS-t játszol?
  • kraawz
    #12081
    Amint hónap végén megjön az 50$ , egyből lépek fel NL25-re ..

    Bankroll szerint már simán megtehetem, de szerintem ezt az NL10et hanyagolni fogom ezentúl .. Minden nemnormális idejön..

    Már 60$ pluszban voltam, most "csak" 40$-al vagyok, pedig min 100$ lehetne ...
  • zeli
    #12080
    a legviccesebb úgy pókerezni, hogy közben más idegesít fel, és már arra sem tudsz koncentrálni.
  • zeli
    #12079
    az ilyeneknek szét****** * ****** ***** *****.
    :|
  • kraawz
    #12078
    Kész bazdmeg ...

    FLopon 10es drillem van, srácnak semmilye, 10$-t AK magas lapra ad meg, összesen van 3 színe. Még 2 kőr jön a semmire és már flush-e van :@]@@
  • kraawz
    #12077
    Na jó, a ma esti versenyen esélyem sincsen, utálnak a lapok ^^

    -25$, egyszerűen nem tudok mit tenni.
  • kraawz
    #12076
    Lassan vége lehetne ennek a szar szériának, bármit csinálok, csak megy el a pénzem... Már -20$nál járok..
  • Dick Riddick
    #12075
    Persze, én tudom, úgy intézem a dolgaimat hogy tudjam követni. Csak már elfelejtettem mikor is kezdődik. :)
  • Dick Riddick
    #12074
    Egyáltalán nem.
  • Dick Riddick
    #12073
    A két ellentét. :)
  • zeli
    #12072
    Ugyanezt megkaptam én is tegnap. :D
    Itt volt a félrefordítás a linknél.
  • kraawz
    #12071
    mégse, még kell játszanom érte 3 napot.. sebaj :D

    Dear mrakoska,

    You may have received an email earlier regarding your qualification status for this month's Iron Man Challenge.

    Please disregard that message, which was sent in error.

    We apologize for any confusion caused.
  • kraawz
    #12070
    hoppáhoppá :D

    Hi mrakoska,

    You've earned enough points playing Take 2 to qualify for this month's Iron Man Challenge.

    To participate, sign up before 23:59 ET on September 30th by clicking on the My Promotions button in the Cashier and selecting Iron Man Challenge.

    You'll go to a page where you'll need to select a preference between Iron Man Challenge bonus medals and freeroll entries.

    IronManChallenege

    You'll earn special Iron Man medals to be redeemed in the Iron Man Challenge Store for merchandise, tournament tokens, cash bonuses and more. You can also register for freerolls which run on October 10th, with prize pools between $10K and $30K and the opportunity to win up to $100,000.
  • kraawz
    #12069
    20:00

    bwinen van, és 100$ a nevezés. Egy 2$-os tornán nyertem rá beülőt, onnan van. Első 5 hely Észtországi tornára csomag (utazás+szállás+versenydíj+költőpénz), többi is elég jól fizet, ha odaér az ember. Van 10 profi, ha egyet kiütök, 100$ üti a markom (bounty)
  • TaRka0107
    #12068
    Köszömöm!De vak vagyok...:)
  • KAMIONOS KOGYO
    #12067
    De ha belépsz a verseny lobby-ába akkor ott van egy ilyen: Register Here link,és ott lehet reggelni!!!