30078
  • Dick Riddick
    #12226
    Csetelj velük még egy kicsit.
  • ba32107
    #12225
    Megtagadták a yourpokercash-es kérelmemet. Ennyi volt a support válasza:

    "Hi, your UB account cleared our system and was sent to UB to be processed. UB declined your request because the bonus code used during signup was invalid. I'm sorry that you were unable to receive a free bankroll at Ultimate Bet."

    Pedig háromszor is ellenőriztem, biztos hogy nem az én hibám. Akkor ennyi volt?
  • QPR
    #12224
    pokerstarson vannak freerollok olyanoknak is akik csak regisztráltak és nem fizettek be?
    egyébként Pacific Pokerre ha utalsz (vagy Pokerstrategy-n keresztül no deposit bonus, ahogy én), egy hétig mehetsz az esti 500 dolcsis freerollon ahol 150-250 ember jön össze, még nekem is sikerült mindeneste fizetős helyre kerülni (első 30)
  • sz4bolcs
    #12223
    Nem tudom. Nem szoktam nézni, melyik milyen helyre szól. :/
  • MEdievil
    #12222
    Ha PS akkor miért nem a szombati szintén 2000$ no limit holdemre mész?
    Én a 2-7 draw és Badugi játékokat szeretem már hétfőn megvolt a ticket badugival
  • sz4bolcs
    #12221
    Lol. 7 óra játék után 11. lettem egy No Limit 5 Card Draw freerollon. :-)
    Ezzel most kvalifikáltam magam valami vasárnapi potlimit holdem + omaha versenyre, de mindkettő játékot utálom. :/

    De ez az 5 card draw nagyon tetszik.
  • Dick Riddick
    #12220
    Azért van a lobby hogy kövesd az eseményeket. Ha BS-t akarsz játszani mindig legyen bekapcsolva az auto-rebuy, ez az alap.
  • ba32107
    #12219
    Mi a véleményetek cash game-ben az auto-rebuy-ról? Eddig azt hittem, hogy okos dolog, de most.... előnye, hogy mindig lesz nálad elég pénz, betolni az all-int amikor monstered van, hátránya, hogy ha vesztesz egy pár erősebb potot, akkor ugyanúgy lesz nálad pénz, és sosem nézed, hogy fogy, mindig adod neki. Pontosabban több beülőt játszol el, mint a bankrollod szerint szabadna.
  • TaRka0107
    #12218
    Persze, nem is voltam annyira ideges! Csak mosolyogtam rajta:D
  • sandor8206
    #12217
    floppon ha elég tökös vagy simán megadható amit ő megadott "alul-felül" nyitott sora volt, persze az se jó játék hisz kb. 4$-ért kellett neki megadni 2$, 2:1. De ha "kemény" vagy be lehet vállalni :-p Az igazán "nagy" játék preflopp volt tőle, 73o bemenetel :-D nagy játékos
    Ne izgulj, most leszedtek, legközelebb triplázod magad AA-val.
  • ba32107
    #12216
    Ehh, mai, alig 1 órás session, -9$. Ennyivel játszanak jobban az emberek magasabb szinten, vagy mi? Mondjuk lapot sem kaptam nagyon... de ez most idegesítő. Lehet, hogy csak rossz asztalhoz ültem.
  • kraawz
    #12215
    valaki már megkapta full tiltes take2 50$-t ?
  • sandor8206
    #12214
    na néha azért undorító, hogy mit csinál a gép
    Paradiseon, nálam 1010, gyereknél AJ
    Flopp A10x, itt all-in megyünk
    Turn J
    River J
    + úgy hogy bele se gondolt, hogy nálam AQ vagy AK van, vagy A10. Csak tolják és tolják :-)
  • Lory87
    #12213
    Mi a fene a FullTilten nincs többé az esti országos 100$-os Freeroll?
  • TaRka0107
    #12212
    Szerintetek erre mit mondjak?
  • sandor8206
    #12211
    na az egyik 27 fős SnG-n csak úgy szórta az embereknek a KK-at, ha 20-at nem láttam egyet se, mindenki tudta duplázni magát vele, csak én nem :-)
    Preflopp emelek, megadják 5-en
    Flopp AKx, short stack all-int küld, én plusz ráküldöm az all-int + egy ember lecallozza, short stacknél QJ, másik gyereknél A6
    turn 10, gyereknek sora lett, vitte a kasszát
    Szerencse, hogy az A6 lecallozta így legalább kijöttem 0-ra
    + engem is leszedett egy KK, nálam 88, floppban a Kxx, turnél 8, na itt már lehet sejteni, hogy mi történt, ott all-in mentünk :-)
    Hihetetlen, hogy nem bírtam egy nyugodt partyt játszani
    99-nél, Flopp 10 9 8 és még adta is gyerek, szerencsére csak 10-re
    Ilyen partykat tudtam csak nyerni, emelésre mentem be nálam 78,
    Flopp 7 9 10
    egy ember ellen chek-raise all-int nyomtam, gyerek megadta QJ-val, jött egy 6-os semmi más különösebb
    Jd10d nálam, szintén emelésre mentem be
    Flopp 3d 9d 3, itt is nyomtam egy chek-raise all-int egy ember ellen, gyerek itt is megadta 66-tal, turn J :-)
    Végül 3. lettem, de hogy hogy :-D
  • Dick Riddick
    #12210
    Két azonos sor esetén nincs kísérőlap.
    Egyébként egyszerű a helyzet. Ötlapos pókerkezekről beszélünk. Játéktípustól függően meg kell vizsgálni a saját és a közös lapokat, és a bent maradt játékosokkal összehasonlítani a kialakult kezeket. A kezek erőssége adott, egyezés esetén a legmagasabb kísérőlap dönt.
  • sz4bolcs
    #12209
    Akkor én eddig valamit nagyon benéztem...
  • Galy
    #12208
    ha boardra erkezik a poker, akkor van kicker, mivel 5 lapbol csinalsz kezet. tehát az 5. lapszamit. ha boardon van az 5.legmagasabb lap, akkor split, ha valakinel kezben, akkor az akinel a magasabb van.

    sornál nincs kicker.
  • sz4bolcs
    #12207
    értem én. :)
  • sz4bolcs
    #12206
    Tehát akkor az viszi a boardra érkező pokert, akinek magasabb lap van a kezében?? Nem úgy, mint a full housenál, ahol nincs kicker?
    Meg amúgy, ha két embernek ugyanaz a sora van az is 5 lap, és annak ellenére, hogy azt mondjátok, hogy 5 lap számít, ott is ott vank 6.nak a kicker.
  • Galy
    #12205
    4 ugyanolyan lap alatt a boardon lévő poker kezet ertem :)
  • sz4bolcs
    #12204
    Na jó, ...így már mindjárt más. 8))))
  • Galy
    #12203
    nem igaz, mert mi van akkor ha a boardra erkezik 4 ugyanolyan lap.


    na? gondolkodj :)
  • sz4bolcs
    #12202
    Amúgy ez fail. Becsapós kérdés. Pokernél nem számít a magasabb lap, mert csak egy embernek lehet pokere.
  • Galy
    #12201
    mindig a legjobb 5 lap számít.
  • sz4bolcs
    #12200
    hmm. De ezek szerint fullnál nem, ugye?
  • Galy
    #12199
    feltéve, hogy a boardon nincs annál is magasabb, ami közös lehet.
  • Galy
    #12198
    igen
  • sz4bolcs
    #12197
    Tehát az eredeti kérdés: Pokernél (AAAA) számít a kézben tartott magasabb lap?
  • sz4bolcs
    #12196
    Én épp tegnap gyűjtöttem olyan tapasztalatot, hogy ezekben az esetben azonnal allint kell nyomni miután az ellenfél már sok zsetont rakott be, mert a kezdők nem vágják, hogy ilyen fullnál nem számít a kézben tartott mamagasabb lap, és ha alacsony lap van náluk, akkor el fogják dobni.
  • sz4bolcs
    #12195
    Részeg vagy? :D
  • sz4bolcs
    #12194
    Két ugyanolyan sorhoz is 5-5 lap kell, és ott meg mégis van kísérő lap.
  • sz4bolcs
    #12193
    Klárika: "-Hány évente van?" -ezen besírtam.
  • sz4bolcs
    #12192
    Royal fláááááásssss :D:D:D by Korda György.
  • Dick Riddick
    #12191
    Nem gond. Inkább itt mint az asztal mellett. :)
  • Sancor
    #12190
    Igen ezt benéztem
  • Csacsi
    #12189
    És mi van akkor ha az a board, hogy AAAKK, és nálam Q10-van, a másiknál meg 9 8. Akkor is full van mindkettőnknek és felezünk.
  • Dick Riddick
    #12188
    Nem egészen. Tegyük fel hogy mindkettőtöknél ugyanaz a zsebpár van, az asztalon pedig egy drill.
    Vagy a kézbe párotokhoz jön egy ugyan olyan értékű lap az asztalra, és mellé egy pár is.
    Vagy mindkettőtöknél ugyan az a lap van, az asztalon pedig két pár, az egyik pár ugyanolyan értékű mint a nálatok lévő lap.
    Vagy az asztalon van egy pár, nálatok pedig egy ugyan ilyen értékű lap. A másik osztott lapotokhoz pedig van egy ugyan olyan értékű lap az asztalon.
    Vagy a leosztott közös lapokból jön ki a full.
    Úgyhogy a termet nem kell olyan gyorsan otthagyni. :)
  • Galy
    #12187