30078
  • Lory87
    #13907
    OMG na ezz!
    Egy gyerek emel egy picit Preflop igy megadtam hátha bejön valami jobbacskalap , be is jött a Floppolt sór mondom szuper, kissebb emelgetésharcal eljutottunk a Riverig de a Riverrel nem is törődtem mert a Floppolt sorommat bámultam és számolgattam hogy tényle valoban megvane :D Na Riveren beemeltem egy kicsit, rámtolja (gondolom magamban hubaz ennek Fulljavan akkor megszivom) de a lényeget még mindig nemvettem észre mert a floppolt sorral voltam elfoglalva hogy vajon azzal megadjame, nagynehezen megadtam de még akkorsem figyeltem hogy pontosan mivan a riveren, Allin vagyunk mindketten és mutatja az AA-t és egybölészrevettem hogy Neki Ászos Fulljavan erre mondom NA EZT JOLMEGSZIVTAM... Látom vándorol felém a zseton Ehh mi a fene? kattintok a Replayerre nézzem vissza hogy én miért is nyertem? ,elemzem soromvan de azt a Full veri...hoppá Flöshöm van ups de azt a Full veti... Gondolkodom és csak azután koppant le hogy bazd nekem Royal Flashom volt


    Belinkelem a képet remélem müxik
    itt a link
  • TaRka0107
    #13906
    A makkerja... Végig csak makkolgatott, riverbe jött le neki a jó lap. Ha nem lett volna olyan nagy a pot akkor oké, de így...

  • ba32107
    #13905
    Ez király volt :D
  • zeli
    #13904
    lool :D:D
  • ba32107
    #13903
    Bazmeg :D Annyira koncentráltam rá, hogy mi lehet nála, hogy elfelejtettem, hogy mi van nálam :D
  • ba32107
    #13902
  • ddt500
    #13901
    Dehogy! Ez így tökéletes. Alig várom, hogy találkozzunk!
  • chalezlopez
    #13900
    Igen, a turn hívás túl kicsi volt sztem is... Látta, hogy "becsinált" a 3-ik színtől...
  • sz4bolcs
    #13899
    Túl feszes? :D
  • sz4bolcs
    #13898
    Allin: Magas full, vagy ász flush, ha nincs az asztalon pár. :D:D
  • ddt500
    #13897
    Ilyenkor mindig egy kérdés motoszkál bennem. Milyen lap kell neked ahhoz, hogy megadj egy all-int? Ez egy orbitálisan rossz dobás volt. Szerintem volt egy 9-e vagy egy 4-e és kijött a sora. A Tiednél kisebb sor. Talán adogatta meg a színhúzóra és közben kijött neki. Ennyi.100%-os megadó volt. Nézd vissza párszor. De egyébként meg a turn-on sokkal nagyobbat kellett volna hívnod.
  • sz4bolcs
    #13896
    ://
  • sandor8206
    #13895
    te mit csináltál? simán call! ha meg arra a színhúzóra adta meg ez van, de kétlem.
    Inkább a másikra és nem jött neki vagy akármi de top sort nem dobok el.
  • sz4bolcs
    #13894
    Legalább 2 percet gondolkodtam, hogy megadjam-e. Nagy kamumester volt a srác..
  • sz4bolcs
    #13893
  • sz4bolcs
    #13892
    Mi volt itt a gond a játékkal? És korrekt volt a fold?

  • sandor8206
    #13891
    mekkora s*ar :-) és még meghívja a chipsemet, uuuuúúú de nagy játék



    ma az összes döntő asztalomról AA estem ki, mással nem tudott kiverni
  • doxadmin
    #13890
    Nem tudom konkrétan, mivel én az ingyenes kezdőtőkét elbuktam, és saját pénzből fizettem utána be. Azóta is abból nyomom. Próbáld meg kikérni, ha nem engedi, akkor kell befizetni előtte.
  • ba32107
    #13889
    Minden teremnél kell szerintem.

    Amúgy, nap legszarabb blöffje díj:
  • zeli
    #13888
    Amúgy ha FTPről akarok pénzt kivenni (még nem próbáltam onnan, azért kérdezem), akkor oda kell előtte feltölteni ?
  • sandor8206
    #13887
    mindig a nagyobb zseton nyer :-)
  • doxadmin
    #13886
    Ez ám a sebesség. 3,5 óra alatt megjött :D
  • TaRka0107
    #13885
    Milyen durva már. 5% esélyem volt nyerni floppon. Amikor 4 szinem van akkor bezzeg nem jön le:D
  • TaRka0107
    #13884
    Hihhi! Annyiszor volt ilyen short stack, de valahogy mindig visszamászott. Mert mindig úgy vesztette el a pénzét hogy amikor nagyon jó lapom volt (full, flösh) akkor checkeltem és ő meg hívott mint állat. Visszahívtam egyszer allinba és nem adta meg azzal a 200 valamennyivel:D
    Na de ez.....:
  • ba32107
    #13883
    LOL. 20 másodperc alatt nyertem :D
  • doxadmin
    #13882
    Moneybrookersre való pénzkikérés általában mennyi idő szokott lenni? 72 órát írt, de anno ezt írta mikor kártyára kértem, és lett belőle 2 hét.

    Beléptem FTP-re, erre adott egy ablakot 100$ bonuszról. Ezt nem hagyom elúszni :D
  • ba32107
    #13881
    Na, amit elvesztettem sima sit&go-n, azt behoztam heads-up-ban, sőt még profitot is :)

    FullTilten hétvégén SNG Madness promó!
  • TaRka0107
    #13880
    Kössz.
  • ba32107
    #13879
    Program Files\Full Tilt Poker\HandHistory, de a programban ezt be kell állítani.
  • TaRka0107
    #13878
    Valaki mondja már meg hogy hol találom a hand history-t Full Tilten.
  • ba32107
    #13877
    Leggyengébb párral all-in menni egy nyitás után, sorhúzós asztalon, úgy hogy mögöttem van még négy beszélő? Inkább nem :)
  • TaRka0107
    #13876
    Mert tudta hogy semmije sincs. Csak nem 7 5-re emelt. Hányszor volt nekem is ilyen hogy emelt, megadtam kissebb lapra, be is jött nekem egy second pár, allin küldöm, megadja egy semmivel és leesik neki a magasabb lap és nagyobb párja lesz:D
  • ba32107
    #13875
    De te minek toltad rá?
  • sz4bolcs
    #13874
    Végre ilyet is látni. :D
  • Carloska
    #13873
    a hülye fasz hiv a semmire rávágom az allint és megadja LOL

  • sandor8206
    #13872
    ne is mondd, most két AK verték le, mindkétszer ráemeltem keményen az emelőre, az egyiknél még nem hogy dobta volna de még + egy gyerek megadta :-)
    tök felesleges az emelés
    Na szóval 3-an vagyunk partyba Flop K 8 10, mondom ezt nem dobom el senkinek all-in megyünk mind 3-an az egyiknél 8 10 (ez mia faszt keresett a partyban egy emelés-ráemelésnél???) a másiknál Q9, ennek végül jött a J, a lényeg az AK mindkettő verte
    a másik szintén zenész gyerek emelésére visszaemeltem egy keményet, megadja
    Flop J 10 Q, király all-in megyünk, nála J 10, river 10 ennyi DE mi a fas*t keresett ez is a partyban ???
    ja igen ezek is minuszban voltak keményen
  • kraawz
    #13871
    cash gamet is mutat v csak sit n go és tornák ? :)
  • ddt500
    #13870
    Ez a nagy számok törvénye. Ahogy egyre többen játszanak úgy lesz egyre több pénzes de idióta játékos. Szerintem olyan ember aki mondjuk évi 1 millió dollár vagy a fölött keres már van vagy 50 millió. És havi 5000 dolláros bukta laza elviseléséhez nem kell évi 1 milla. Szóval ezen ne tűnődj inkább csak örülj neki.
  • Lory87
    #13869
    Nékem is vannak BeadBiitjeim ám
    Egy torna, a kézben AA, gondolom magamban *pls legyen valami akcio* egy páran limpelnek és az elöttem lévő All-in, én Call mutat a gyerek 10,8o-t , akarom irni a Chatbe hogy: Ez meg mi? Erre Flop 10 River 8 kiestem
    Gyorsan megnézem Pokerprolabson a gyerek hogyál anyagilag, 2 honapja játszik és -5000$-ja van
    Valaki tudja hogy az ilyeneknek honnan van ennyi pénzük?Egyet gondol és allin! Gondolom ez a muki az USA-ban egy Szenátor buzikisfia (Apuci: me kisfiam a Visa kártyam Pokerozzá oszt addig is legalább nem a drogériában vagy és szúrod magad) :))
  • sandor8206
    #13868
    A10 vs AJ
    flop AAx
    bes*arok kár, hogy mindig a rosszabb végén voltam :-)