30078
  • sz4bolcs
    #14107
    Itt a grafikonom. xDDD
  • sz4bolcs
    #14106
    Ezek szerint csak nem lehetek akkora balfék. :D
  • sz4bolcs
    #14105
    "Kedves Sz4bolcs1985!

    A versenyt a(z) másodil. helyen zártad. Valódi pénzes számlád egyenlegén jóváírásra került a(z) USD 72,00 értékű díj."

    180 playeres játék. :)
  • sandor8206
    #14104
    ilyenekkel mi a faszt csináljak :-) blöffölni teljesen felesleges az már tuti DE ha fejbe vernek ezt a callozgatós dolgot akkor se értem, mi értelme van???

  • sandor8206
    #14103
    + nem mondtam, hogy ezentúl dobni fogja az AA, csak írtam hogy jobban járt volna
  • sandor8206
    #14102
    hát nem tudom a gyerek ebben az évben + 1 milkóba van, + 500 ezer jött volna ehhez ha nem vérzett volna el az AA fizetős helyen, nem egyszer.
    Dan Harrington is dobott QQ 13 BB zsetonnal az asztalnál, az se jobb ha így nézzük ő meg már csak tudja, hogy mit csinál.
  • ddt500
    #14101
    Na az erre a hónapra kiszabott bankroll elúszott. AK-ra all-in na mi fogadta? AA. A torna 2-ik osztása volt. No mindegy majd jövőre.
  • TaRka0107
    #14100
    Megnyugodtam:)
  • ddt500
    #14099
    Nem sikerólt. Jól álltam de aztán az AA-m elvérzett egy A10-el szemben.
  • ddt500
    #14098
    Megpróbálom beszatellitezni magam egy 150dolláros tornára 9 dollárért.
  • ddt500
    #14097
    Na ha ez megnyugtat kb tucatszor próbáltam az ellenkezőjét kátszani és mi történt? 1 nagyvakkal tripla all-int nyer a shortctack. Itt ugyan nem voltam érintett de a missdurrden mit érezhetett?


  • sz4bolcs
    #14096
    Igen, ez így van. Tegnap beneveztem egy 27 indulós 10 dolláros versenyre, és döntő asztalon bubble voltam két nagyvaknyi zsetonnal. Volt mégegy srác, aki utánam ült, nála pont egy nagyvaknyi zseton. Én voltam a nagyvak, és tudtam, ha kussolok, akkor ő ki fog esni, és enyém lesz 22 dollár. De kézbe kaptam egy QQ-t, és a kisvak rámtolt egy emelést A6-tal. Én pedig megadtam, neki meg jött kettő hetes. Ennyin múlt $20. Aztán néztem az asztalt, és a srác aki utánam következett, ő is kiesett, mert nagyvakként nem kapott jó lapot, de ő fizetős helyen végzett.
    Az azért elgondolkodtató, hogy reménytelen helyzetben, minimális nyerési eséllyel megéri nem kivárni a fizetős helyet, és megpróbálni a lehetetlent? Hajthattam volna a biztos pénzre, de... azt hiszem a sportszellem ezt követelte meg.
  • ddt500
    #14095
    Hát AA-t nem dobnék preflop az egyszer fix.
  • Galy
    #14094
    ennyi :)
  • Csacsi
    #14093
    Remélem is, hogy összeakadok vele, és ellenem is dobni fogja az AA-t. Aki nem úgy játszik versenyt, hogy mindig beteszi a zsetonját, mikor jobb az ellenfélnél, az nem tud versenyt nyerni. Nem a pénzt kell kiülni, meg hogy mások kiessenek, hanem mindig arra kell törekedni, hogy meg akarod nyerni a versenyt. Ilyen a póker. De másképp nem lehet.
  • sandor8206
    #14092
    + fél év pókerezés után azt szürtem le, hogy kis zseton ellen harcolni mindennel nagy zseton ellen inkább kussolni akármid is van.
    pl: haverom úgy bukott el miniumim 200 ezer Ft-ol, hogy magasan chipleader volt ilyen 1,5 millió zsetonnal, 2. gyereknek 1 millió, többinek 150-200 ezer átlagba.
    Mondta elég jó volt játszani, jó társaság volt, simán beírogatták néha a lapjaikat chatbe stb.
    persze összeakadt a 2. helyezettel, nála AA, emel gyerek visszaemel, ő erre all-in, be írja AA, gyerek írja nála QQ DE ő azt nem dobja el senki kedvéért, megadta (amúgy a gyerek jó nagy idióta volt, játékán látszott + jó nagy minuszban is volt) riverre esett a Q
    következő körben haveromnak 99, bemegy emelésre ugyanez a gyerek ellen, flopon gyerek nyit tovább, haverom all-in , mert érzi nincs semmi a gyereknek, nem is volt csak flush huzó az meg persze szépen bejött és potty :-)
    Szóval nem éri meg akár a 80% nyerési esély miatt sem kockáztatni egy versenyt, ha akkor haverom szépen CSAK kiül, utána nézte simán 3. vagy 4. ilyen zsetonmennyiséggel és kaszál min. 200 000, így meg szinte lófas*t se kapott.
    + szinte mindig AA miatt esik el a nagy lóvétól
  • sz4bolcs
    #14091
    Gondolhattam volna, hogy mindenhol ilyen nyomorékok vannak.
  • Chrisx
    #14090
    Ez a PKR csak a hand history át lett konvertálva.
  • sz4bolcs
    #14089
    Milyen nyomorékokkal játszol te? Ja igen, ..pokerstar.
  • Chrisx
    #14088
    Hát igen, simán megadnám újra ebben a helyzetben, ki gondolná hogy pont az utolsó két lappal nyer, de a hülyék már csak ilyen szerencsések.
  • ddt500
    #14087
    Szépen kivártad.
  • ddt500
    #14086
    A call teljesen jó volt. Arra szavaztam. Vállalható játék volt hiszen preflop nem nagyon tudsz erre akkorát emelni(ésszerű keretek között) amit meg ne adott volna látván, hogy egy szaros párra is callolt. Szóval ha beemelsz 4-5BB-t szerintem azt is megadja más kérdés, hogy egy komoly attack flop után esetleg dobásra kényszerítette volna. De ezt már nem tudjuk meg. Turn után már semmivel nem vetted volna rá a dobásra.
    Balszerencse.
  • Chrisx
    #14085
    Szerintetek?

  • ba32107
    #14084
  • ddt500
    #14083
    Itt meg egy orbitális mák az én részemről.

  • ddt500
    #14082
    Siker. Na mutatom a handeket. Az első kettő közvetlenül egymás után volt a 3-ik talán 5-re rá. Oni maji nem gyengén volt balszerencsés.





  • ddt500
    #14081
    47 dollár már biztos.
  • ddt500
    #14080
    Na még egy ilyen szerencsétlen embert. Majd mutatom a handeket. Tuti befutónak tünt és elbukott 3 all-int is abból 2X orbitális előnyből indult.
  • Lory87
    #14079
    Az ilyeneket szeretem :)

  • ddt500
    #14078
    Na ez fasza azt hittem a 750 000-es szatellitre regisztrálok közbe meg csak az alszetellit.
  • sz4bolcs
    #14077
    De csúnya. :/ Sajna elődordul.
  • ddt500
    #14076
    Hú de szar visszanézni.
  • ddt500
    #14075
    Ja nem bocs a reznicnek is több volt. Némi magyarázat azért. Ott baszom el, hogy a dolog egyáltalán nem annak indul ami. Én ezekkel az emelésekkel a majdan később érkező AA-KK-QQ-nek próbálok megadót csinálni. Mert ha sosem emelek akkor az AA-ra egyből dobják. Szóval itt úgy emelek, hogy flop után még egy emelés és onnantól dobom ha gond van. De aztán lejött a Q-a és kész. Már el is felejtettem mi volt a célom. Pedig még ha a river után dobom akkor is marad bőven zsetonom. A második A-nál meg azt mondtam ennek nincs A-a és blöfföl. Nem blöffölt.

  • ddt500
    #14074
    Nem tudom de most én voltam az idióta. Egyszerűen nem hittem el, hogy az ellenfelemnek van ásza. Ki is estem ahogy kell. Ráadásul a 18-ik voltam. Mondjuk ez is érdekes nálam, hogy ha valami faszságot csinálok az esetek 90%-ban ki is esek. Szóval véletlenül sem egy 4000-es stackű ember lett volna az ellenfelem a 400-ból hanem pont az 17 egyike akinek több zsetonja volt. Senki másnak nem volt több zsetonja az asztalnál. De egy hülye fasz voltam. Megmutatom. Ne kérdezd miért csináltam.
  • Lory87
    #14073
    hehe ez tettszik,megérdemelték mind a 2 idiotavolt :) Vajon mit gondoltak hogy majd ugyis lemákolnak? :DD
  • ddt500
    #14072
    3,5 év pókerezés után azt szűrtem le, hogy 2 dologtól függ a teljesítményed. Kivárod-e a jó lapot és mennyi idióta ül az asztalnál.
  • ddt500
    #14071
    Kicsit bűntudatom volt. De az volt a tervem, hogy emelek 120-at aztán eldobom mert 20 perce nem csináltam semmit. Erre ez lett belőle. Az emelő amúgy egy agresszív állat volt.
  • Lory87
    #14070
    Tegnap az 1000$ Freerollon ugy estem ki 2,5-óra küzdelem után (Bubbleban)
    Ak normál stackem van All-in duplázás reményében nagyobb Stack megadja (az egy idiota volt ,mindennel megadta mások all-injét és J4-el lenyomta a KK-t is) és mutat egy KJ-t mondom király most dulázok, erre Turn J...kiestem
    De sebaj mert jolszórakoztam az elején , első lapom AA UTG-ben All-in tudtam ugyis megadja valaki, erre megadták 6-an mindenféle lappal :)) repűltek is, 1 órán át első voltam :D
    Utánna peddig megnyertem egy 200$ Christmas Freerollt :D jöttek a lapok és hulltak a parasstok
  • sz4bolcs
    #14069
    Ezt úgy rühellem, srác emelget a vakjainkra mindennel, de A10 volt a kezemben. Kapta vissza az allint A10-zel, erre megadja Q7-tel, és jön neki kettő hetes meg a Q is riverre.... Poker...
  • Dick Riddick
    #14068
    Mostanában csak olvasgatok, nem tűntem el.