30078
  • Carloska
    #14267
    Durva buli lesz pokerstarson 50 perc múlva már 40 ezer nevezett játékos lol
  • sandor8206
    #14266
    én is úgy lettem kieső 3. hogy chipleader voltam KK, emelek gyerek rámtolja all-int megadom nála KQ, Flop QQx-lefelezett
    következő körben nálam KQ rámemel én tolom rá az all-int, na nála AQ nem jött semmi pá.
    ja igen a póker nem szerencsejáték, pfúúú hagyjuk már
  • Lory87
    #14265
    KK -nálamvolt :)
  • Lory87
    #14264
    Engem Pokerstarson most ejtettek ki 3 ora játék után fix ITM elött KK val nagyobb stack Allin hivta az emelésem és JJ vel lenyomott :(
    Lejátszom a 25000 dolcsis Feerollokat és Uninstall
  • kraawz
    #14263
    Áh, ez már hihetetlen..

    nálam AQ , srácnál JJ .. vesztek

    nálam JJ , srácnál AK.. vesztek

    nálam AK, srácnál JJ.. vesztek
  • ddt500
    #14262
    Abban.
  • TaRka0107
    #14261
    Sakkhoz tuti hogy nem kell szerencse, ezen nem tudom miért vitáztok. Sakkhoz csak tudás kell, és előre kell gondolkodni a lépéseken.
  • doxadmin
    #14260
    Sakknál több? Olyan játékhoz is szerencse kell, amiben nincs ismeretlen?Ezek után akkor miért pókerezünk?!

    Sakkban semmi köze nincs a szerencsének, össz-visz taktika kérdése az egész. Ugyan annyit sakkoznák mint amennyit pókerezek,( az életemet merném rá tenni) előbb lennék profi sakkos, mint milliomos pókerből.
  • zeli
    #14259
    nahh, most hagytam abba a cash gamet, ritka jó sessiont zártam. :)
    ezen az elsők közötti Q4 vs AQ-n kívül egy partyt nem vesztettem kb, elég jól jöttek a lapok, vagy 5 kk-t kaptam, és jól fizették is!
    végre átértem a $150-os határt, majdnem megvan a 160 is. :)
  • TaRka0107
    #14258
    Meg mit keresett a party-ban Q4 offal? Rühellem az ilyen idiótákat. Jó mondjuk biztos bukóban van.
  • ddt500
    #14257
    Nem tusdom amúgy mi a faszt képzelt. Mert azt láthatta, hogy nem fogod eldobni.
  • zeli
    #14256
    na, egy qq vs AKval visszahoztam ezt a leosztást!
  • zeli
    #14255
    jó, hogy csak egy flösshúzóm volt, de bazdmeg....a semmire és négyes....:DD:D:D

  • KAMIONOS KOGYO
    #14254
    Jaaa laptop! azt valahogy nem láttam,a P4 miatt egyből gépre gondoltam!
    Akkor viszont tényleg taliga!
  • ba32107
    #14253
    Nem biztos, nekem 512 ram van a laptopomban, és windows + tűzfal + böngésző már nagyon belassítja a rendszert..... ehhez még hozzájön egy-két pókerszoftver, az a 256 szerintem tuti nem lesz neki elég.
  • KAMIONOS KOGYO
    #14252
    netezni elég!
  • ba32107
    #14251
    100 dolcsi gyanúsan olcsó, a ram rettenetesen kevés, még a windows is nyökögve futna rajta. Szerintem ne vedd meg.
  • KAMIONOS KOGYO
    #14250
    19.000 Ft-ért? simán!
  • Lory87
    #14249
    Fiuk egy emberke itt a városban árul 100$-ért egy P4 1.7 Ghz, 256Mb ram, 20 Gb HDD, 15.4 képernyő-s Laptopot
    Használ valaki hasonlót? Nekem csak Netezni meg Pokerezni kellene 4-6 asztalon, szerintetek érdemes megvenni?
  • TaRka0107
    #14248
    Hát ezt nem hiszem el. Elindultam egy 6$-os versenyen.
    250en indultunk. 5percenként emelkedik a vak.
    Short stack lettem, mert semmi nem jött és lehúzta a pénzem a vak.
    K4 egyszínnel allin megyek, megadja 78 egyszín.
    Feldupláztam.
    K10el emelek. EGy megadja.
    Bejön egy 10 es top pár. Allin megyek, megadja, nyerem.
    KK pár kézbe. Emelek, 2 megadó
    flop:976 Emelek, visszaemel allin.
    Megadom AA pár van nála.
    Marad 1080-am. Allin K10el. Megadja egy. Mutat AA párt:D HÁt anynira hihetetlen ez a party poker néha. ALig kaptam jó lapot és ha kapok is akkor a másiknál jobb van.
  • Lory87
    #14247
    Ez igaz :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #14246

    kezdőknél 50-50
    aztán minnél több a gyakorlat,tudás már 75-80% 25-20% meg szerncse!!!!!
  • Rundstedt17
    #14245
    96%-ék nem egyenlő azzal hogy nyersz XD.
    De szerintem már leírtam ezerszer: "A pókerben a profi abban más egy kezdőtől,hogy a profi többet nyer jó lapokkal és kevesebbet veszít rossz lapokkal mint egy kezdő".
    Szerintem is szerencsejáték amúgy.
  • sz4bolcs
    #14244
    "Jó, igen, a sakknál több szerencse kell hozzá" :)
  • Lory87
    #14243
    Ez bizony kőkemény szerencse játék sajnos! Az amit a TV ben mondanak meg itt-ott hogy: ''A poker NEM szerencsejáték'' ez bizon átverés parasztvakítás hogy minél többen játszodjanak, én is azthittem hogy ha többet tudok, tapasztaltabb leszek akor majd lerabolom az asztalokat. Ahham!

    Itt preflop miniraiselek hogy azért minden szutyokkal nelimpeljenek
    Csodás Flop Drillem van egyet csabdázok BB-nyit belehivok gyengeséget mutatva hogy emeljen rám, All-in mi kell ennél jobb? Mutatja a lapjait mondom csodás van 95% esélyem nyerni ha ezt nemnyerem meg akkor mit nyerek meg? Turn FullHouse-om van ezzaz 96% ÉSS BAMMM meszenekem 96% lol

  • doxadmin
    #14242
    #14218 Sakk az mióta szerencsejáték?


    Ezzel én is így vagyok. 4 hónapja szenvedek mikro limiten, igaz kezdődött sss, majd 1 kis sng, majd FL, most meg 2 hónapja csak BSS. Ebben legalább +os vagyok hála a rakeback+bónuszoknak, de én is rendre bukom a 80-20at.

    Valaki meg már egy mezei sss-sel NL50en tart, mindez 4 hónap alatt. Bevallása szerint előtte azt se tudtam mik a szabályok.

    Én türelmes vagyok, 1x jönni fog az a várva vár upswing.
  • Lory87
    #14241
    Casinetoval egy darabig én is foglalkoztam , de amikor hallottam hogy 2 honapot tart egy kifizetés(jobb esetben) akkor hagytam a pics.ba :)
    Freeroll minden teremben van!!(kissebb nagyobb összegüek)
    Érdemes egy terembe mindig ugy regisztrálni,hogy egy jó oldal referral linkje után regelni amelyek pl: kezdőtőkét adnak vagy pl rendszeres Privát Freerollokat rendeznek.
  • icemankimi
    #14240
    freerollban az baj ott sok kisgyerek van akik minden lappal bemennek hívnak mint az állat, képesek egy 2 7 végigmenni vagy egy 10 2.
  • angyal2232
    #14239
    mégvalami? amin rendszeresen van freeroll?
  • QPR
    #14238
    24h poker, minden este 7-től 500 dolláros freeroll
  • angyal2232
    #14237
    Sziasztok, egy buta kérdés! én ilyen freerollos arc vagyok és csak abból játszom amit nyerek, sosem töltöm fel! (jelenleg csak casineton játszom és elég könnyű ott nyerni!) azt szeretném kérdezni hogy hol van még lehetőség ilyenre ahol freerollal egész szép összegeket lehet csinálni fizetés nélkül?:)
  • kraawz
    #14236
    2 tornán indultam, mindkettő jól ment

    Az 5$-oson már fizetős helyen vagyok, ott még küzdök (1800 induló)

    A 4$-os tornán 1000 induló volt, 104et fizettek, és egy rossz döntés/szar leosztás miatt a 109. helyen kiestem .. Legközelebb jobban figyelek :)
  • kraawz
    #14235
    Utána QQ-mat 35 fogadja és flopra 2 4 6 jön :
  • kraawz
    #14234
    Beadta :D

  • sz4bolcs
    #14233
    Nem is hiba, az nem a korrekt kifejezés. Harakiri, vagy öngyilkosság, már nagyon mentem volna aludni. Miért csinál ilyet valaki?
  • sz4bolcs
    #14232
    ÁÁÁ, nem bírtam idegileg, egy szar hibával estem ki.
  • sz4bolcs
    #14231
    Szerintem nem is jó belegondolni ilyenbe, egyszerűen allint kell adni a jobb lappal, és ha nem jön be, akkor tudomásul venni. Nem először történik ilyen.
  • sz4bolcs
    #14230
    Elég durva, 4 órája megy a játék, 10 000 indulóból már csak 150en maradtunk, és a 42. vagyok, de már csak az allinek mennek. Elég idegőrlő, főleg ha belegondolok, hogy egy AKm is veszíthet QJ ellen..., nem is tudom megszámolni, 4 óra alatt hány ilyet láttam.

    ...Egyszer még fogok döntő asztalhoz ülni egy ilyen nagy versenyen.
  • chalezlopez
    #14229
    Grat... a csába, kellett volna betolnom kis zsét nekem is.
  • sz4bolcs
    #14228
    Olyan zseniális vagyok. Megvan az 5. depositos freeroll kuponom. Szegény ismim meg egyre sem tud nevezést nyerni. :/