30078
  • TaRka0107
    #14347
    Már sokszor elolvastam, de nem mindig lehet úgy játszani ahogy ő leírja, szerintem.
  • sz4bolcs
    #14346
    Lol hát ez a KK dobás nagyvakként nem egyszerű. Én tuti megadtam volna.
  • chalezlopez
    #14345
    Hívd fel a bankod ügyfélfogadóját, talán meg tudják mondani... Ha értelmes az ügyfeles.
  • sz4bolcs
    #14344
    KKt.. dehogy dobok be. De legközelebb K10o-t sem. Két színnel is lehet flassom... ikszdé.
  • sz4bolcs
    #14343
    Zseniális ez a cikk, amit Luigi ír, nagyon köszi, szerintem nagy hasznomra válik.
  • Rash87
    #14342
    Valaki segítsen már 1 kifizetéssel kapcsán.
    Ki akartam kérni a bent lévő összeget,erre írtak,hogy scanneljem be a bank kártyát+személyit.Ez megtörtént,erre:

    "Kérünk, hogy egyeztesd bankoddal és küldd el nekünk emailben korrekt, 28 jegyű IBAN kódodat és Swift kódodat is, hogy mi manuálisan aktiválhassuk azt Neked!"

    Ez micsoda? Hol találom?:)
  • ba32107
    #14341
    LOL
  • Lory87
    #14340
    Fiuk van valakinek tapasztalata a 888 Pacific Pokerrel?
    2 napja kértem kifizetést Moneybookerszre és még mindig 'Status Folyamatban', más termekben(Pokerstars,Betsson,Ipoker stb) este kikértem a $ reggel már a számlámon volt
  • Rundstedt17
    #14339
    jó de az ellenfél nem tudhatja hogy AA-ja van.Magyarul a kérdés az hogy egy KK-t simán bedobsz és csak AA-t játszol meg?:DDDD
  • Lory87
    #14338
    Én pl a tegnap egy Rebuy-on versenyen (1-30 fizet) 32-en voltunk (bubble) túléltem az első óra All-in káoszt, olyanok voltak hogy mindennel betolták 20-30x Rebuyoltak és ugyis kihulltak :)) , utánna túléltem még 1 órát amig a bubbleig eljutottam.
    A lényeg az hogy nagyvakon KK-t kaptam és a kisvak rámtolta az All-int nagyobb stackel és én bedobtam :D nemkockáztattam , bejutottunk ITM-be normál Stackem volt nemkellett féljek hogy felzabál a vak így hátradőlve végignéztem hogyan nyírják ki egymást, 5 perc se kellet már Final Tablen voltunk na ott már akciozgattam, végül 5. lettem és a befektetett összegemnek nyertem a 20xorosát :)

    Azelőtt egy nappal ugyanezen a versenyen csak Bubbleban AA-val emelek egy nagyobb Stack rámtolja én megadom mutat 44 Flop 4xx kiestem!

    Nem mindig érdemes kockáztatni a jobb lapokkal szerintem
    Én amikor benevezek egy tórnára általában eldöntöm hogy meiket fogom játszani:
    -Jussak be legalább ITM be és akkor már nyertem valamit
    -1. legyek de akkor folyamatosan minden stackemet kockáztatni hogy énlegyek a Chip lider
  • doxadmin
    #14337
    Most is játszik omhaha Hi-t 40k$-ral ül bent, stud asztalnál meg 10k-val.

    Belegondolva, ezen a szinten 0ás játékkal rakebackból elélnék vagy 1 évig.
  • doxadmin
    #14336
    Én tegnap durrr-t néztem ahogy 25/50$on HU-ot nyomat. 800$os potnál csak nagyobb volt azon az asztalon.
  • sz4bolcs
    #14335
    Ja igen, meg K10 ellen.
  • sz4bolcs
    #14334
    AA ellen gyengusnak tűnik preflop. :D
  • MEdievil
    #14333
    háát.. k-10 vagy 2-4 ellen tuti

    Nézegettem egy kis 25/50$-os no limit holdemet hát azért szeretnék én is ott tartani hogy 200-400 ezer huf érteket ilyen lazán megadjak én meg szívok itt centekért.
  • Rundstedt17
    #14332
    miért egy KK olyan rossz hogy te dobnád?
  • sz4bolcs
    #14331
    Neeeeee

    Ezt mind egyetlen játékos csinálta? Kíváncsi vagyok azért, hogy az ő fejében ez hogy jelenítődik meg, miképp tudja földolgozni, hogy folyamatosan mázlival győz.
  • ddt500
    #14330
    279-től fizetett nem 27-től.
  • angyal2232
    #14329
    játszik valaki PKR-en?
  • ddt500
    #14328
    Ebben a pillanatban láttam kiesni a Bélabácsit. 11000 zsetonja volt 400/800-as vakoknál. 292-en voltak és 27-től fizetett. Még 5 percet vár és buborékban van. Emelésre óliont mondott AJ-re. 99 kiverte. Szóval leszarta a fizetős pozíciót a győzelemre hajtott.
  • sandor8206
    #14327
    még hogy a póker nem szerencsejáték, volt egy gyerek az asztalnál, hihetetlen mákja volt, mondanom se kell pedig néha rém hülye volt
    pár leosztást leírok (emeléseket nem részletezem, preflop mindig), de ezek majdnem egymás után párszor engem is leszedett
    ezzel kezdődött
    nekem AQ, Flop Axx all-in megyünk, nála 99 turn 9
    nála KK SB-ben BB-nél AA, preflop all-in turn K
    SB vagyok QQ preflop emelés, ő BB-ből vissza all-in (kb. egy zseton mennyiség) lecallozom nála Q4s, Flop AKx turn 10 river J-felezünk :-)
    ezzel kivert, nálam AJ flop A7x, all-in megyünk nála K7 river K

    utána néztem még egy kicsit

    nála KJ vs AK, flopon egy J semmi más
    3-as all-in nála 33, másik 2-nél 77; AK flopon 3
    AK nála KQ, flop KQQ tovább már nem néztem, elég volt ennyi
  • MEdievil
    #14326
    Őszintén? nem nemigazán.
  • Lory87
    #14325
    jujj de csuny
  • sz4bolcs
    #14324
    Remélem ez vígasztal. :P
  • sz4bolcs
    #14323
    xDDDDDDD Így kell elegánsan kiesni.

  • Lory87
    #14322
    Á hogyjártam játszom az 500$ freerollt Pacific Pokeron jolállok a noobok kiütve stb, egyszercsak BAMM tournament Cancelled Omg már több teremben is jártam meg igy, volt ahol szétosztották zsetonszerint a nyereményt rá 1 napra
  • TaRka0107
    #14321
    Mármint az online versenyeken.
  • TaRka0107
    #14320
    Ezért kell inkább élőben játszani. A versenyeken a chip leadereknek osztogatja a lapokat.
  • MEdievil
    #14319
    Végre kapok egy Király párt erre mi adja meg az all int? 4-2 és természetesen riverre le is esik neki a sor. (Verseny vége fele nálam 10k zseton nála majd 50) most ezt miért?!
  • angyal2232
    #14318
    mármint kifizetnek rendesen? nemkell hónapokig várni?
  • angyal2232
    #14317
    PKR-en hogymegy a kifizetés?.. érdemes ott játszani egyáltalán?:)
    bocs a buta kérdésekért de újvagyok az "online pokerben"
  • TaRka0107
    #14316
    Flopon a pot felét se hívtad. Legalább fél potot kellett volna hívni.
    Itt sok minden le van írva a hívások nagyságáról.
  • sandor8206
    #14315
    nem, csak mondtam, hogy így is úgy is adta volna DE flopon és/vagy turnon be kellett volna kúrni az all-int sztem, de ahogy nézem a kasszát flopon ALL-IN
  • sz4bolcs
    #14314
    ...csak kattint, mert két jó lapot lát a kezében.
  • sz4bolcs
    #14313
    A coinflip elvileg egy nagyon nehéz döntés, a sok hülyegyerek ebbe nem gondol bele, csak kattint.
  • sz4bolcs
    #14312
    Top páromat Q-tól fölfelé persze nem dobnám be, de nekem a coinflip első körben meredeknek tűnik, arra nem vagyok hajlandó.
  • sz4bolcs
    #14311
    De nem vagyok hajlandó csökkentett esélyekkel játszani azért, mert pár idióta mindenre allint mond.
  • TaRka0107
    #14310
    Hát ha megakarod nyerni akkor muszáj kockáztatni.
  • sz4bolcs
    #14309
    na jó favorit nem, de szóval na.. :) Bedobok jó lapokat is ha azon múlik.
  • sz4bolcs
    #14308
    Bakker, én AKt is bedobom ha így allinelnek. Lehet, hogy favorit lennék, de nem vagyok gambler. Ez nem poker.