30078
  • TaRka0107
    #14467
    Mikor regisztráltál? Nem sokára jóváírják.
  • zkas
    #14466
    Üdv.
    Frissen regisztráltam Party Pokerre a HU50FREE bónusz kóddal. Ezzel elvileg 25$ ingyen kezdőtőkéhez jutok. Amire 45 nap áll a rendelkezésemre, hogy végleg megszerezzem 200 pont megszerzésével.

    A problémám egyszerű. Amikor igényelni akarom ezt a bónuszt, akkor azt kéri tőlem a program, hogy fizessek be pénzt.
    Ez kötelező? Nem lehet kihagyni és csak az ingyen 25$-al játszani?
  • doxadmin
    #14465
    FTP rake? Pénteken szokta jóváírni, régebben csúszott néha 1-2 napot.
  • pLau
    #14464
    Raket mikor kapom meg? Hónap elején?
  • TaRka0107
    #14463
    Nekem az szokott lenni amikor ki akarok esni freerollról, mert megyek valahova, hogy mindennel allin és csak nyerek csak nyerek......Aztán meg 1. leszek a versenyen és mondani kell tesómnak hogy gyere játszani:D
  • Carloska
    #14462
    hadjad már aztse tudtam mit csináljak :D de nyertem :D
  • Galy
    #14461
    kétszer olvastam a könyvet, egyszer simán, másodszorra úgy, hogy közben ment a verseny a monitoron. élmény!
  • ba32107
    #14460
    Mondjuk te játszottál velük, te tudod hogy milyen játékosok, de így kívülállóként ezt nagyon szarul játszottad.
  • Carloska
    #14459
    nahjó mindenkinek kellemes hétvégét még rakok egy ucsót azért :D


  • Carloska
    #14458
    ezt a partyt is a drogg függő sz4bolcsnak ajánlom XDXD

  • Carloska
    #14457
    a terminator lecsap :D


  • Carloska
    #14456
    jah bocs még nem :D
  • icemankimi
    #14455
    úgy értettem, hogy visszajelzést már valaki kapott aki kitöltötte! mert én még semmit.
  • Carloska
    #14454
    megboszultam neked :D

  • Carloska
    #14453
    jah beirtam mi van nálam nem akartam geci lenni vele es megkoszonte erre valami spicli köpött
  • sz4bolcs
    #14452
    he??? komoly? mi volt? magyarul írtatok vagy mi?
  • sz4bolcs
    #14451
    Kiestem AQ-val K9 ellen... _@/"
  • Carloska
    #14450
    kikúrtak versenyről LOOOL csaltam magyar sráccal :D
  • Carloska
    #14449
    leírtam helyes válaszokat már

    1. Who won the 2009 WCOOP Main event? Jovial Gent
    2. PokerStars holds the Guinness world record for the largest poker tournament ever held. How many players took part? 65,000
    3. Who was the captain of Team PokerStars Pro for All Star Week? Victor Ramdin
    4. November 15 saw the biggest Sunday Million ever held, what was the final prize pool? $3,656,600
    5. In 2009 PokerStars celebrated dealing 25 billion hands, in which month did this take place? Feb
    6. Who won the 2009 PCA High Roller event? Bertrand Grospellier
    7. Which country won the 2009 World Cup of Poker? Germany
    8. There was a remarkable feat of skill in Limit Hold’em in 2009. One player won the high and medium buy-in 6-Max events during SCOOP, then went on to win the full ring $1050 event during WCOOP. Who was this player? Terrence “Unassigned” Chan
    9. What was the total combined prize pool of the World Championship of Online Poker 2009? $51,652,800
    10. The players that qualified for the WSOP were offered bonus VIP Player Points (VPPs) for playing in the Main Event. How many VPPs were they offered? 100,000
    11. In July 2009, which well-known online tourney player set the record for the highest ever Weekly TLB score after taking down the Team PokerStars Pro edition of the Turbo Takedown? ch0ppy
    12. What is the nationality of Pieter de Korver, the Team PokerStars Pro that won EPT Monte Carlo? Dutch
  • icemankimi
    #14448
    pokerstarson valaki tud valamit a kvízről?
  • ba32107
    #14447
    A nyílt lapokkal tényleg rohadtjó! Főleg, ha youtube-on nézed mellette a leosztásokat, tök jó :D
  • Rash87
    #14446
    Még egy dolog,h ezt a PokerStrategy ingyen tőkét gondolom csak egyszer lehet kérni. S ellenőrzik vhogy h hányszor regisztráltál?
    Mert nagyon régen belekezdtem,nem is sikerült a teszt,utána meg nem is foglalkoztam vele,s most meg nem tudom a jelszót,azt azemailt meg azóta töröltem. Szóval így még esélyes ? Ha újat regisztrálok?
  • Rash87
    #14445
    Kössz,akk meglepem magam mindkettővel :)
  • Carloska
    #14444
    remélem résztveszel a tűcsere programban azért XDDDDD
  • Carloska
    #14443
    ne viccelj már az tul jó én 23 ra már instant allint tolok rád :D:D
  • sz4bolcs
    #14442
    De vigyázz, ha összeakadnánk... az első 72o-ra megy az allin. xD
  • sz4bolcs
    #14441
    Én is belövöm magam előtte. xDD
  • Carloska
    #14440
    Nah jó melegitek egy pohár eristoff vodkával rá hogy atomállat modjára mákoljak be mindenkit :D:D:D
  • Carloska
    #14439
    Új világ rekord már most pokerstarson :D nagyon komoly :D
  • sz4bolcs
    #14438
    Legyél te a 64532. :D
  • MEdievil
    #14437
    4-2 vel ejtettek ki megint (nálam A-Js floppon ász, preflop emelés)

    nem volt őszinte a mosolyom...
  • Lory87
    #14436
    Kezdem azhinni néha hogy Robotok ellen játszom és tudják hogy mien lapom van
    Vannak a kocsmákban azok a nyomogatos nyerőgépek amiket szoktak püfőlni az emberek, na ott ugyvan beállitva hogy a Gép nyer 80%-ban, lassan ez a poker is ilyen lesz :D
    Peddig freerollon nyert 7$ból már 200$ van az Ipokeren , de egy BedBeat után azaz érzésem hogy csalnak a termek :D
  • Lory87
    #14435
    Ehh hihetetlen szar ez a mainap mindennel csak bukok hihetetlen QQ-mat lenyomja a 44 Preflop allinban, blöffölni nemtudtam mert mindennel jöttek legyen az akár 3.pár
    AKs a kezemben preflop emelek 1 valaki megadja JQ6 flop, emelek megadja turn 9 , emelek megadja River 7 , All in tolok megadja és mutat 63o... He jött hogy lefejeljem a monitort
    Muszáj panaszkodjak merthanem tényleg lefejelem a monitort :D
  • Carloska
    #14434
    nem bírnak ma blöfföltetni :D:D



  • Carloska
    #14433
  • zeli
    #14432
    Jaja, bár...mivel ez pont egy rebuyos verseny volt, az első órában (ugye az első szünetig) csatatér volt, nem pókerasztal :D
    utána jó játék volt;
  • Carloska
    #14431
    jó hát de ott gondolom poker voltt nem szerencsejáték :D
  • zeli
    #14430
    az igen...kb ~150 ember hullott percenként :D
    én meg múltkor 4-5 órát játszottam egy 400 fős tournamenten. (igaz az nem freeroll volt)
  • Carloska
    #14429
    hamar kiesnek 28 ezerből lettem már 15dik is 3 óra játékkal
  • MEdievil
    #14428
    Hatvanezerből kell majd bejutni ezer alá... hát ez tömény szerencsejáték lesz